Haberler

Denizli'de Galatasaray taraftarları derbi galibiyetini kutladı

Spor Haberleri

Galatasaray'ın Fenerbahçe'yi 3-0 yenmesinin ardından Denizli'deki sarı-kırmızılı taraftarlar meydanlara akın etti. Takım bayrağı, meşaleler ve havai fişekle kutlama yapan taraftarlar, araç konvoyu yaparak şampiyonluğu coşkuyla kutladı.

- Denizli'de derbi sonrası Galatasaray taraftarları sokağa döküldü

DENİZLİ - Galatasaray'ın Fenerbahçe'yi 3-0 yenmesinin ardından sarı-kırmızılı takımın Denizli'deki taraftarları galibiyeti coşkuyla kutladı.

Spor Toto Süper Lig'de bitime 2 hafta kala şampiyonluğunu garantileyen Galatasaray, 37. haftada derbi maçta Fenerbahçe'yi konuk etti. Nef Stadı'nda oynanan derbiyi 3-0 kazanan Galatasaray, Süper Lig'i derbi galibiyeti ile kapattı. Bu galibiyetle Galatasaray puanını 85 yaparken, Fenerbahçe 77 puanda kaldı.

Müsabakanın ardından Denizli'de de sarı-kırmızılı taraftar, meydanlara akın etti. Denizli'nin merkezi Çınar Meydanı başta olmak üzere Amfi Park ve ilçelerde binlerce taraftarı katıldığı kutlamalarda, renkli görüntüler ortaya çıktı. 7'den 77'ye farklı yaş gruplarından kadın, erkek ve çocuklar, Galatasaray'ın 23'üncü şampiyonluğunu doyasıya kutladı.

Taraftarlar takım bayrağı, meşaleler ve havai fişekle kutlamanın coşkusunu artırdı. Kimi noktalarda araç konvoyu yapan taraftarlar, kentin işlem caddelerinde tur attı. Kolluk kuvvetleri ise kutlamanın yapıldığı noktalarda geniş güvenlik önlemi aldı.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Spor

Galatasaray Fenerbahçe Denizli Spor Haberler

title