Haberi Paylaş

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi günah çıkardı: Cinayet işleyemem, yeni bir başkan bulun

Spor Haberleri

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, Olağan Divan Kurulu Toplantısı'nda yöneltilen eleştirilere çok sert cevap verdi. Çebi, "3 kez korona oldum, kolum kırıldı. 4 evimi ipotek ettirdim, 4 kupa getirdim. Dosyalarla TFF'ye gidiyorum. Cinayet işleyemem, kendinize yeni başkan bulun o zaman. Sadece sahip çıkın istiyorum" dedi.

Beşiktaş'ta 2022 Yılı 1. Olağan Divan Kurulu Toplantısı gerçekleşti. Kürsüye çıkan Başkan Ahmet Nur Çebi, çok önemli açıklamalar yaptı. Çebi, günah çıkarıp adeta isyan etti.

İşte Başkan Çebi'nin açıklamalarından satır başları:

"Dosyalarla TFF'ye gidiyorum, anlatıyoruz, sunum yapıyoruz. Daha ne yapayım, silah mı çekeyim, cinayet işleyemem! Kendinize güçlü başkan bulun o zaman. Hakem konusu, sürekli hep hakem konusu. Daha nasıl mücadele edeceğim. Sürekli TFF'ye gidiyorum.

1 yılda 4 kere korona geçirdim, kolum kırıldı. Buraya 4 tane kupa getirdim. İbra etmeyiz diyorlar. Beni seçin veya seçmeyin ama bana sahip çıkın. Ben hata yapmadım arkadaşlar.

Sergen Hocamızla yola çıktık, Önder Karaveli ile devam ediyoruz. Kendi öz kaynağımızla yola devam ediyoruz. Camia sabır göstermiyor ama ben sahip çıkacağım. Madem mazbata bende, madem bana yetki verdiniz, hesabını ben size veririm.

Sergen Yalçın'ın istediği transferlerin birçoğunu yaptık. Hocamız da memnundu. 2 kez Beşiktaş'ı düşündüğü için bırakmak istediğini söyledi. Üçüncüsünde kabul etmek istedim. Sergen Yalçın'ın altını ben oymadım, niye oyacağım ki! Sergen hocanın kupaları aşağıda duruyor. Sergen hocamı da Önder hocamı da yedirtmeyeceğim.

1 yılda ben 3 defa korona geçireceğim, kolum kırılacak, cebimden para vereceğim, 600 milyon TL kefalete imza atacağım, 110 milyon TL para vereceğim, 4 evi ipotek vereceğim ama 'İbra edilmesi hata' Ne yapmam gerekiyordu? 4 tane kupa getirmişim. Bana sahip çıkın.

Uçaktan indik ve hemen Sergen Hoca ile konuşup sözleşme işini bitirmek istedim. Bana 15 gün izin verin, dinlenmek istiyorum dedi. Bu kadar emek vermiş, yorulmuş bir hocanın buna hakkı var. Ben de tabii ki dedim. Emre Kocadağ burada, söylesin. 1,5 ayda kaç kez görüşmesini istedim. Hocamızı da memnun etmeye çalıştık. Beşiktaş için pazarlık yaptık. Hak ettiğini vermek istedik. 1 Temmuz'da işbaşı yapmadı mı Sergen hoca?

Yıldırım Demirören'den hesap sormak bana nasip oldu. 97 milyonu Del Bosque ve Ferrari'den kaynaklanan zararlardan dolayı almayacak. Buna ne isterseniz diyebilirsiniz. İsterseniz hibe etti diyin.

Bizim borcumuz 3.9 milyar lira. 4.5 milyar lira değil. Göreve geldiğimizde 3.3 milyar liraydı. Gelirimiz 600-700 milyon, ödediğimiz faiz 600-700 milyon lira. Biz gemiyi yüzdürmeye çalıştık.

Aradaki kur farkı, gelir gider dengesi, hepsi denetlenir. Biz geldiğimizde yapılmış olan çok ağır kontratlar vardı. Ljajic konusu var. Bizden 3.75 milyon euro alan oyuncuya 750 bin euro bile teklif gelmedi.

Haberler.com - Spor

Yıldırım Demirören Önder Karaveli Ahmet Nur Çebi Sergen Yalçın Fikret Orman Beşiktaş TFF Spor Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (1)

mojo risin:

Adamların pahalı diye almadığı oyuncuyu on milyon euro sonra ki satışta yuzde elli payla almak büyük başarı gerçekten..show yapa yapa kulübü batirdiniz..

Cevap Yaz23Yayından Kaldır
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title