Son Dakika: Almanya, A Milli Takımımız'la görüşen Stefan Kuntz'u serbest bıraktı - Haberler Spor
Haberi Paylaş

Son Dakika: Almanya, A Milli Takımımız'la görüşen Stefan Kuntz'u serbest bıraktı

Haberler.com / Ömer Özarslan - Haberler | Spor

Son dakika: Almanya, Milli Takımımız'la görüşen Stefan Kuntz'u serbest bıraktı. Alman Futbol Federasyonu, "Türkiye ile ilişkisi nedeniyle Stefan Kutnz'a kolaylık sağladık" açıklaması yaptı.

A Milli Takım'da sıcak gelişme! Türkiye ile imzaların atılması için Almanya Futbol Federasyonu fesih işlemlerini başlattı.

Şenol Güneş ile yolları ayıran A Milli Futbol Takımımız için adı geçen ve prensip anlaşmasına varılan Stefan Kuntz'un resmen açıklanması bekleniyor.

Almanya Futbol Federasyonu, Türkiye ile görüşmeleri süren Stefan Kuntz'a kolaylık sağlamak adına sözleşmesinin feshedildiğini açıkladı.

"DOSTLUĞUN SEMBOLÜDÜR"

"Almanya Futbol Federasyonu: "Federasyon olarak Kuntz'un Türkiye ile ilişkisi ve U21 takımımızdaki başarısı nedeniyle bir sonraki kariyer adımını engellemek istemiyoruz. Kuntz'un sözleşmesinin erken fesih edilme ihtimali Alman ve Türk futbolu dostluğunun sembolüdür."

ALTINTOP'UN ADAYI

Milli Takım'dan sorumlu TFF Yöneticisi Hamit Altıntop'un 1 numaralı hoca adayı olan ve geçtiğimiz günlerde İstanbul'a gelerek prensip anlaşmasına varılan Kuntz'un yakın zamanda resmi olarak açıklanması bekleniyor.

Son Dakika: Almanya, A Milli Takımımız'la görüşen Stefan Kuntz'u serbest bıraktı
Haberler.com - Spor Haberleri
Yorumlar (3)
Halit Dursun:bence cok yanlis bir karar... iyiki bir türkiyede top oynadi... iyiki 2 kere almanya milli u21 takiminla avrupa sampiyonu oldu... oyuncularin cogu zaten yabanciydi... basarili olacagini sanmiyorum ama yinede belli olmaz... onunda yapacagi ayni seyler burak önde yok kenan yaninda... ne bekliyorsunuz ki ?
Milliyetçi:Umarım Başarılı olur dünya kupasına gidemez isek onuda patlatırlar söylim
Eren İsmail:Gidemezsek Şenol Güneş suçlu. Şenol hoca Hollanda futbolunu bilmezki Hollandalı yensin. Şans faktörü tuttu yendik ama gerçekler başka cikti
500
title