Aldatılan Takipçisine Estetik Hediye Eden Seren Serengil Kimdir?

Aldatılan Takipçisine Estetik Hediye Eden Seren Serengil Kimdir?

Geçtiğimiz Mayıs ayında Yaşar İpek ile nikah masasına oturan Seren Serengil, aldatılmış bir takipçisine estetik hediye edeceğini duyurdu. Peki Seren Serengil kimdir?

Aldatılan Takipçisine Estetik Hediye Eden Seren Serengil Kimdir?

Yaşar İpek ile dünyaevine giren Seren Serengil, sosyal medya hesabında paylaştığı bir gönderide aldatılan bir takipçisine estetik ameliyat edeceğini açıkladı. Peki, Seren Serengil kimdir, kaç yaşında, hamile mi? İşte Serengil hakkında merak edilenler...

EŞİNDEN ALDATILAN BİR KİŞİYE DOLGU HEDİYE EDECEK

Serengil, gönderisinde şunları dile getirdi: "Takipçilerim arasından; eşinden aldatılarak ayrılmış olan bir kişiye doktorum tarafından uygulanacak dudak dolgusu, burun dolgusu ve çene dolgusu hediye ediyorum." Sosyal medyada yayınlanan bu paylaşım büyük dikkat çekti.

SEREN SERENGİL KİMDİR?

Seren Serengil, 6 Nisan 1971'de İstanbul Amerikan Hastanesi'nde dünyaya geldi. Sinem sanatçısı Öztürk Serengil ve Nevin Teoman'ın çocukları olan Serengil, bale ve piyano dersleri aldı. Eğitimine Yıldız Koleji'nde başlayan Serengil, daha sonra Londra ve İsviçre'de devam etti. Serengil, ilk rolünü 1977yılında babası Öztürk Serengil ile birlikte çalıştığı "Sarhoş" filminde kaptı.

Aynı sene Gar Gazinosu'nda sahne almaya başlayan Serengil, profesyonel sahne hayatına 16 yaşında başladı. Serengil, oyunculuk sektörüne ise 1990 yılında Başka Olur Ağaların Düğünü" dizisiyle başladı. Sonrasında "Alev Gibi Bir Kız" filmiyle çıkışını yakalamış oldu.

EVLİLİK PROGRAMI SUNDU

Seren Serengil, 1991 yılında ilk albümü "Ayrıldık"ı piyasaya sürdü. 2010 yılında son albümü "Ben Adamı Ayrılırken Tanırım"ı dinleyicisiyle buluşturdu. Serengil, 2011 yılında "Seren Serengil İle Evlenir Misin?" isimli bir evlilik programının sunuculuğunu üstlendi. 2014 yılında "Kim Ne Derse Desin" programında sunuculardan biri oldu.

DUYMAYAN KALMASIN PROGRAMINDA SUNUCU

Seren Serengil, hafta içi her gün Star TV'de ekranlara gelen "Duymayan Kalmasın" programında Cengiz Semercioğlu ile yayın yapıyor. Serengil, bu programda Gülben Ergen'e yapmış olduğu yorumlardan dolayı Ergen'in kendisine dava açması üzerine üç gün hapis cezası aldı.

ÖZEL HAYATI

Seren Serengil, ilk evliliğini Ozan Kaçmaz ile 2000 yılında gerçekleştirdi. İki yıl sonra Kaçmaz ile yollarını ayıran Serengil, aynı yıl Cengiz İmren ile nikah masasına oturdu. Bu evlilik de 2005 yılında sona erdi. Serengil, 2006 yılında Musa Aytun ile üçüncü evliliğini gerçekleştirdi. Bu evlilikten olan bebeğini kaybeden Serengil, zor günler geçirdi.

Seren Serengil, 2018 yılında Yaşar İpek ile evlendi. Çift, bir bebek sahibi olmaya hazırlanıyor.