Seda Akgül'den Loris Karius İçin Yeni Açıklama: Zekamı Küçümsemeyin, Libidomu Abartmayın

Beşiktaş'ın kalecisi Loris Karius'u para karşılığında evine çağırarak öpmek istediğini söyleyen sunucu Seda Akgül, tepkiler üzerine sosyal medya hesabından açıklama yaparak, "Zekamı küçümsemeyin, libidomu abartmayın." dedi.

Ünlü sunucu Seda Akgül, Beşiktaş'ın kalecisi Loris Karius'u 3,750 TL karşılığında öpmek istediğini söylemişti. Tepkiler üzerine Akgül, sosyal medya hesabından açıklamalarda bulundu.

"GEL KARDEŞ DER ÖPERİM"

Akgül, "Şimdi benim canım birine öpücük atmak istese. Şimdi Karius buraya gelse, veririm 3 bin 750 lira. Gel kardeş der öperim." demişti. Seda Akgül'ün 'öpücük' talebinin tepki çekmesi üzerine, sosyal medya hesabından video yayınladı.

"LİBİDOMU ABARTMAYIN"

Makyajsız ve sabahlıkla kamera karşısına geçen Akgül, "Zekamı küçümsemeyin, libidomu abartmayın." dedi. Akgül, sosyal medya paylaşımına, "Hakaret edenlere dava açılır... Kadının da espri yapma yeteneği vardır... Erkek erkeğe yaptığınız muhabbetleri yayınlasak kim ne kadar rezil olurdu acaba? Karius çok yakışıklı evet!!!! Allah sahibine bağışlasın!! Bana da huzur ve sıhhat versin" notunu ekledi.

YORUMLAR
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.