Kaş Belediyesi Kasım ayı meclis toplantısı yapıldı - Haberler
Haberi Paylaş

Kaş Belediyesi Kasım ayı meclis toplantısı yapıldı

İhlas Haber Ajansı - Politika
 - Güncelleme:
Kaş Belediyesi Kasım ayı meclis toplantısı yapıldı

Kaş Belediyesi Kasım ayı meclis toplantısı, Belediye Başkanı Mutlu Ulutaş başkanlığında gerçekleştirildi.

Kaş Belediyesi Kasım ayı meclis toplantısı, Belediye Başkanı Mutlu Ulutaş başkanlığında gerçekleştirildi. Başkan Mutlu Ulutaş, belediye toplantı salonunda düzenlenen toplantıda yaptığı konuşmada, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı geleneğinin Kaş'ta sürdüğünü, programları en güzel şekilde yapmaya çalıştıklarını söyledi.

Milli ve manevi değerlerin çok kıymetli olduğunu belirten Başkan Ulutaş, "Bu değerlerin yaşanması ve geleceğe taşınması konusunda hassasiyet gösteriyoruz. Ortak ve milli değerlerimizi yaşatmaya, bundan sonra da yaşatılması için sahip çıkmaya devam edeceğiz" diye konuştu. Toplantıda, Başkan Ulutaş'ın konuşmasının ardından gündem görüşüldü, tüm maddeler oy birliğiyle kabul edildi. - ANTALYA

İhlas Haber Ajansı / Politika

Kaş Belediyesi Mutlu Ulutaş Cumhuriyet Kasım Politika Haberler

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Haberler.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.
title