Paris Hilton Evleniyor!

Paris Hilton Evleniyor!

Almanya'nın Başkenti Berlin'i Ziyaret Eden Hilton Oteller Zincirinin Mirasçısı Paris Hilton, 'Her Şeye Sahip Olduğunu, Sadece Ailesinin Olmadığını' Söyledi.

Paris Hilton Evleniyor!

ALMANYA'NIN BAŞKENTİ BERLİN'İ ZİYARET EDEN HİLTON OTELLER ZİNCİRİNİN MİRASÇISI PARİS HİLTON, 'HER ŞEYE SAHİP OLDUĞUNU, SADECE AİLESİNİN OLMADIĞINI' SÖYLEDİ.

Berlin'deki Hilton oteline yerleşen Paris Hilton, Bild gazetesine demeç verdi. Hilton, Noel'de ne istediği sorusu üzerine, "Her şeyim var, sadece ailem eksik. Her şeyden önce de, aşık olabileceğim ve birlikte aile kurabileceğim bir erkek" dedi. Hilton, hayalindeki erkeği nitelerken, "Sevimli ve eğlenceli olmalı, beni güldürebilmeli. En zoru da, güvenebileceğim bir erkek olmalı" dedi.

Alman erkeklerini nasıl bulduğu sorusuna Hilton, "Alman erkekleri dünyadaki en iyi görünümlü erkekler. Senin benim gibi, birlikte gülebileceğin tipler" yanıtını verdi.

Berlin hakkında neler bildiğine ilişkin bir soru üzerine de Hilton, Berlin'in canlı bir şehir olduğunu, gece yaşantısını, ayrıca eski Berlin Duvarı'nın bulunduğu yerleri görmek istediğini kaydetti.

Knut adlı kutup ayısını tanıyıp tanımadığı sorusuna karşılık da Hilton, "Hayır, ancak ben hayvanları çok severim. Zaman bulursam hayvanat bahçesine gideceğim" yanıtını verdi.