Milli Maç Öncesi Yapılan Hazırlıklar Gözden Geçirildi - Haberler Spor
Haberi Paylaş

Milli Maç Öncesi Yapılan Hazırlıklar Gözden Geçirildi

İhlas Haber Ajansı - Haberler | Spor
Milli Maç Öncesi Yapılan Hazırlıklar Gözden Geçirildi

Eskişehir’de 6 Ekim 2017 Cuma günü saat 21:45’de oynanacak olan Türkiye-İzlanda Dünya Kupası Gurup Eleme maçı öncesi, alınacak önlemlere ilişkin toplantı düzenlendi.

Eskişehir'de 6 Ekim 2017 Cuma günü saat 21: 45'de oynanacak olan Türkiye- İzlanda Dünya Kupası Gurup Eleme maçı öncesi, alınacak önlemlere ilişkin toplantı düzenlendi.

Eskişehir Valisi Özdemir Çakacak'ın başkanlığında, Yeni Stadyumda gerçekleştirilen toplantıya; Vali Yardımcıları Bekir Şahin Tütüncü, Akın Ağca, İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Uysal Ağaoğlu, İl Emniyet Müdürü Engin Dinç, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Hüseyin Aksoy, İl Sağlık Müdürü Dr. Ali Mumcu, Türkiye Futbol Federasyonu Temsilcileri ve ilgililer katıldı.

Bu önemli maça stadyumun sorunsuz bir şekilde hazırlanması gerektiğine vurgu yapan Vali Çakacak, her kurumun üzerine düşen görevi en iyi şekilde yerine getireceğini söyledi. Şehir içi ve şehir dışından maça gelecek olan seyircilere rahat bir ortam oluşturmak adına çeşitli kolaylaştırıcı önlemler alınacağını bildiren Vali Çakacak, milli maç için Eskişehir'e gelen misafirleri en iyi şekilde ağırlayacaklarını dile getirdi.

Toplantıda elektrik, internet ve telefon hatları, sağlık tedbirleri, çevre temizliği, güvenlik önlemleri, şehir içi ve şehir dışı stadyum yönlendirme levhaları, araç park sorunu, toplu taşıma araçlarının güzergahları gibi konular görüşülerek, gerekli tedbirlerin alınması kararına varıldı. - ESKİŞEHİR

İhlas Haber Ajansı - Spor Haberleri

Haberi Kaydet
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title