Hadise Kendisine "Eskiden Çirkindi Beğenmemiştim" Diyen Serhat Akın'a 1 TL'lik Dava Açıyor - Haberler
Haberi Paylaş

Hadise Kendisine "Eskiden Çirkindi Beğenmemiştim" Diyen Serhat Akın'a 1 TL'lik Dava Açıyor

Haberler.com - Magazin
 - Güncelleme:

Hadise, kendisi için "Eskiden çirkindi, beğenmemiştim. Sonradan Arap atı gibi açıldı" diyen Serhat Akın'a 1 TL'lik maddi ve manevi dava açıyor.

Hadise, eski futbolcu Serhat Akın'ın, "Eskiden çirkindi, beğenmemiştim. Sonradan Arap atı gibi açıldı" sözlerini mahkemeye taşıyor. Şarkıcı, "Uzaktan adamsın ama adamlıktan uzaksın" sözleriyle sert karşılık verdiği Akın'ın "Yanlış anlaşıldıysam affola" özrünü kabul etmedi.

1 TL'LİK DAVA AÇIYOR

Hadise, kadınlara örnek olsun diye eski futbolcuya, 1 TL'lik maddi ve manevi tazminat davası açtı. Açıklamalarından dolayı sosyal medyada tepki çeken Akın, önceki gün Hadise'yle tanışma anında çektirdikleri fotoğrafı paylaşarak "Haksız mıyım?" notunu yazdı. Bu hareketi yüzünden takipçileri tarafından eleştirilen eski futbolcuya Instagram'dan, "Haksızsın, sen de kertenkeleye benziyormuşsun" ve "Burnunu çek, Hadise'yi görelim" gibi yüzlerce mesaj geldi.

Hadise Kendisine 'Eskiden Çirkindi Beğenmemiştim' Diyen Serhat Akın'a 1 TL'lik Dava Açıyor

Haberler.com - Magazin

Serhat Akın Magazin Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (52)

esra a:

hadise hakli o kadar laf etti

Aysal:

1 TL ne yanlış yazilmis

Gerek yok:

Aslında bana gore söylenecek fazla söz yok. "Allah ikisinin de günahlarını affetsin,Allah ikisini de esirgesin ve Allah ikisine de akıl ihsan etsin."En cok da akila ve fikire ihtiyaclari var bence,cünkü akıldan yoksun insanlar haliyle eksiktir,yarımdır. Bu akıl yoksunu insanlara da böyle dua edelim arkadaşlar."Belki daha önemli konular yaratabilirler kendilerine" Amin...

Tüm 52 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title