Kırşehir Belediyespor'a Coşkulu Karşılama

- Kırşehir Belediyespor'a coşkulu karşılamaKIRŞEHİR - Spor Toto Bölgesel Amatör Lig karşılaşmasında Zonguldak Devrekspor'u yenerek ligin ilk yarısını 27 puanla lider tamamlayan Kırşehir Belediyespor'u taraftarı 'Şampiyon Kırşehir' tezahüratları ile karşıladı.

- Kırşehir Belediyespor'a coşkulu karşılama

KIRŞEHİR - Spor Toto Bölgesel Amatör Lig karşılaşmasında Zonguldak Devrekspor'u yenerek ligin ilk yarısını 27 puanla lider tamamlayan Kırşehir Belediyespor'u taraftarı 'Şampiyon Kırşehir' tezahüratları ile karşıladı.
Spor Toto Bölgesel Amatör Lig 6. Grup'ta mücadele eden Kırşehir Belediyespor, ligin ilk yarısının son maçında konuk olduğu Devrekspor'u sahasında 4-1 mağlup etti. Taraftarlar, gece saatlerinde Kırşehir'e dönen Kırşehir Belediyespor'u Cacabey Meydanı'nda coşku ile karşıladı.
Kırşehir Belediyespor Kulüp Başkanı Veli Şahin, Bölgesel Amatör Lig'de hiçbir kulüple sorunlarının olmadığını ve ligi şampiyon olarak tamamlamak istediklerini söyledi. Şahin, "Bizim ne Kırıkkale ne Bartın ne de Çubuk ile bir derdimiz olamaz. Biz sadece kendi işimizi yapmaya bakacağız. Onun için siz sadece bu takıma sahip çıkın yeter. İnşallah 1 aylık süreyi en iyi şekilde değerlendirdik. İkinci yarıda da Rabbim bizi mahcup etmesin diye dua ediyoruz. Siz destek verin biz çalışmaya devam edelim" diye konuştu.
Kırşehir Belediyespor ligin ilk yarısını 27 puanla lider tamamladı.