KALİFORNİYA ÜNİVERSİTESİ HABERLERİ

Kaliforniya Üniversitesi Haberleri

Kaliforniya Üniversitesi haber, Kaliforniya Üniversitesi son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Kaliforniya Üniversitesi - 22.6.2014
Quantum Bilgisayar Gerçeği!
Dünyanın ilk ticari Quantum bilgisayarları geçtiğimiz aylarda Google tarafından satın alınmıştı. Şimdi ise ikinci Quantum bilgisayar D-Wave 2, 15 milyon dolara Lockheed Martin tarafından satın alınıp Güney Kaliforniya Üniversitesi kampüsüne yerleştirildi.
Kaliforniya Üniversitesi - 20.6.2014
18 Yıl Sonra Eğitim Gördüğü Sırasına Oturdu
Mersin'in Anamur Lisesi'nden mezun olan Kaliforniya Üniversitesi Liderlik ve Duygusal Zeka öğretim görevlisi 35 yaşındaki Burcu Ünsal, 18 yıl sonra okulunu ziyaret etti.
Kaliforniya Üniversitesi - 28.5.2014
9. Türk-Arap Ekonomi Forumu
Borsa İstanbul Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Turhan: "Başarılı olmak için kurumsallaşmaya, şirketleşmeye, kurumsal kültüre ve kurumsal yönetişime ihtiyaç var. Bunlar yapılırsa halka açık, borsaya kote bir şirket haline gelebilirsiniz" "Şirketlerin ve kurumların devam etmesini istiyorsanız halka arz edebilmelisiniz.
Kaliforniya Üniversitesi - 4.4.2014
Charles Fishman Türkiye'ye Geliyor
İşletme yazarlığının en prestijli ödülü olan UCLA (Kaliforniya Üniversitesi, Los Angeles)'nın üstün işletme yazarlığı için takdim edilen "Gerald LoebÖdülü"nü iki defa kazanmanın yanı sıra birçok ödüle de layık görülmüştür.
Kaliforniya Üniversitesi - 15.3.2014
Mutlu İnsanlar, Daha İyi Analiz Ediyor
Kaliforniya Üniversitesi'nden bazı bilim insanları, Facebook üzerinden 100 milyon kullanıcıya ait 1 milyarın üzerinde statü incelemesi yaptı.
Kaliforniya Üniversitesi - 8.3.2014
Türk Filmleri Los Angeles'ta Görücüye Çıktı
Her sene, kısa film yarışmasının yanı sıra uzun metrajlı film gösteriminin de yapıldığı festivale,  bu yıl Güney Kaliforniya Üniversitesi'nin ev sahipliğinde gerçekleşen ve katılımcılarına sinemanın farklı alanlarından temsilcilerle biraraya gelme fırsatı sunan LATFF Akademi programı da eklendi.
Kaliforniya Üniversitesi - 4.3.2014
Türkiye'nin Kültürel Diplomasisi
Güney Kaliforniya Üniversitesi Kamu Diplomasisi Merkezi tarafından düzenlenen "Kültürel Diplomaside Yeni Dönem" konulu konferansta Türkiye'nin kültürel diplomasi politikaları tartışıldı.
Kaliforniya Üniversitesi - 1.1.2013
ABD'li Profesör: Türkiye Dövüşkolik
Kaliforniya Üniversitesi öğretim üyesi Türkiye'yi dövüşkolik olarak nitelendirdi.
Kaliforniya Üniversitesi - 22.12.2012
Patlayıcı Dedektörler Geliyor
Santa Barbara Kaliforniya Üniversitesi araştırmacıları, köpek burnunu taklit eden patlayıcı dedektörü geliştirdi.
Kaliforniya Üniversitesi - 10.12.2012
Avrupa'daki Türklerin Geleceği Londra'da Masaya Yatırıldı
Prof. İbrahim Sirkeci, Prof. Philip L. Martin, Prof. Tariq Modood ve Prof. Jeffrey H. Cohen da birer sunum yaptı. Bu sunumlarda Prof Martin göç hareketlerinin nasıl yönetilmesi gerektiğini, Prof. Modood farklı entegrasyon modellerini, Prof Cohen ise göç kültür ilişkilerini anlattı. Boğaziçi Üniversitesi'nden Prof. Kemal Kirişçi ve Kaliforniya Üniversitesi'nden Prof.
Kaliforniya Üniversitesi - 15.10.2012
Belçika Veliaht Prensi Philippe Türkiye'de
Haber-Kamera: Murat ÇAKIR-İSTANBUL DHA Eşi Prenses Mathilde ile birlikte THY'nin tarifeli seferiyle saat 15.30'da Atatürk Havalimanı'na gelen Prens Philippe'in içinde bulunduğu 25 kişilik heyeti Atatürk Havalimanı Devlet Konukevi'nde İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu, eşi Gül Mutlu, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş ve diğer yetkililer karşıladı. İşadamlarından oluşan 350 kişilik heyetin büyük bir bölümünün daha önce geldiği, bugünkü uçakla da çok sayıda işadamının geldiği ve onların dış hatlar terminalinden çıktığı belirtildi. Verilen bilgiye göre 193 Belçika şirketini temsilen 350 civarında işadamı da Ekonomik Misyon toplantılarına katılacak. Prens Philippe'nin 17 Ekim'de İstanbul'da düzenlenecek İş Forumu'na katılacağı bildirildi. Konuk Prens Philippe'nin Türkiye ziyareti ile ilgili olarak Dışişleri Bakanlığından şu açıklama yapıldı: ? İki ülke arasında Ekonomi Bakanları başkanlığında yürütülecek Ekonomik ve Ticari Ortak Komite (JETCO) mekanizmasının kurulmasına ilişkin deklarasyon imzalanması planlanmaktadır. 18 Ekim tarihinde Ankara'ya intikal edecek Prens Philippe, Sayın Cumhurbaşkanımız ve Sayın Başbakanımız tarafından kabul edilecektir. Sayın Cumhurbaşkanımızın aynı gün Prens Philippe onuruna bir öğle yemeği vermesi öngörülmektedir. Prens Philippe'in Ankara'da İçişleri Bakanımız Sayın İdris Naim Şahin ile görüşmesi ve Başbakan Yardımcısı Sayın Ali Babacan tarafından verilecek akşam yemeğine katılması planlanmaktadır. Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu, ziyaret vesilesiyle heyette yer alan Başbakan Yardımcısı ve Dışişleri, Dış Ticaret ve Avrupa Birliği Bakanı Didier Reynders ile ikili görüşme gerçekleştirecektir. Görüşmelerde, Belçika'yla ikili ilişkilerin yanı sıra bölgesel ve uluslararası konularda görüş alışverişinde bulunulması öngörülmektedir" PARAŞÜT KOMANDO Belçika tahtının ilk sıradaki varisi Prens Philippe, 15 Nisan 1960 Brüksel doğumlu olup 52 yaşında. Prenses Mathilde ile evli olan Prens Philippe'nin 4 çocuğu var. Öğrenimini Oxford Üniversitesi, Stanford Üniversitesi ve Kaliforniya Üniversitesi Siyasal Bilim mezunu olarak tamamlayan Prens Philippe 1980'de Asteğmen olarak orduya katıldı.
Kaliforniya Üniversitesi - 15.10.2012
"Türkiye Öncülük Yapmalı"
Güney Kaliforniya Üniversitesi'ne bağlı Din ve Sivil Kültür Merkezi araştırmacılarından Rhonda Roumani'nin kaleme aldığı makalede "Türkiye ve bölgedeki müttefiklerinin, hesaplanmış ve koordine edilmiş bir yanıtı ve uluslararası toplumdan daha fazla destek olmazsa kriz, hızla söndüremeyebileceğimiz bir çatışmaya dönüşebilir" değerlendirmesine yer verildi.
Kaliforniya Üniversitesi - 22.9.2012
Facebook'tan Tartışılacak Eylem
Şimdilik sadece Avrupa'da çalışacak olan yüz tanıma sistemi hakkında konuşan Kaliforniya Üniversitesi Hukuk Profesörü Chris Hooflnagle, "Bu çok büyük bir anlaşma" dedi.
Kaliforniya Üniversitesi - 16.8.2012
"Havaalanları Salgın Hastalıkların Yayılmasında Rol Oynuyor"
Amerika'daki Massachusetts Teknoloji Enstitüsü, havaalanlarının bulaşıcı hastalık ve salgınların yayılmasında önemli rol oynadığı söyledi.
Kaliforniya Üniversitesi - 2.8.2012
Domatesin Lezzeti Geri Geliyor
ISPARTA (AA) - 02.08.2012 - Süleyman Demirel Üniversitesi (SDÜ) ve Amerika Birleşik Devletleri Kaliforniya Üniversitesi tarafından yürütülen çalışma ile domatesin lezzeti artırıldı.
Kaliforniya Üniversitesi - 2.8.2012
Domatesin Lezzeti Geri Geliyor
Süleyman Demirel Üniversitesi (SDÜ) ve Amerika Birleşik Devletleri Kaliforniya Üniversitesi tarafından yürütülen çalışma ile domatesin lezzeti artırıldı.
Kaliforniya Üniversitesi - 1.8.2012
Domatesin Tadı Geri Geldi
Süleyman Demirel Üniversitesi Ziraat Fakültesi Bahçe Bitkileri Bölümü Öğretim Üyesi Doç. Dr. Hakan Aktaş'ın da aralarında bulunduğu uluslararası araştırıcı grup, Amerika Birleşik Devletleri Kaliforniya Üniversitesinde domates üzerinde yaptıkları çalışmalarda önemli bir başarıya imza attı.
Kaliforniya Üniversitesi - 5.7.2012
Türk Bilim Adamları, Küresel Isınmanın Önüne Geçmeye Çalışıyor
Bilim dünyasında küresel ısınmaya sebep olan karbondioksit gazının yakalanması büyük bir sorun. Mevcut teknoloji ile karbondioksit yakalama işlemi için yüksek maliyet gerekiyor ya da düşük verim elde ediliyor. Güney Kore'deki KAİST Üniversitesi'nden Profesör Doktor Cafer Tayyar Yavuz ile Katar'daki Katar Üniversitesi'nden Profesör Doktor Atilhan ortak yaptıkları çalışma ile karbondioksit yakalama rekorunu ikiye katladılar. Daha önce MOF-210 adı verilen düşük kararlılıktaki boşluklu bir hibrit kristal kullanan Kaliforniya Üniversitesi'nden Prof.
Kaliforniya Üniversitesi - 4.7.2012
Cern Yeni Bir Atomaltı Parçacığı Buldu
-Higgs parçacığı nedir, niçin gerekli- CERN'de ATLAS deneyinde araştırmacı olan, Kaliforniya Üniversitesi Fizik bölümünden Dr.
Kaliforniya Üniversitesi - 27.6.2012
Kablosuz ağda inanılmaz hız
OAM ve SAM'in birleşimi ile 8 veri akışını birbirine ekleyen Güney Kaliforniya Üniversitesi, NASA Jet Propulsion Laboratuarı ve Tel Aviv Üniversitesi araştırmacıları, saniyede 2.
Kaliforniya Üniversitesi - 13.6.2012
Forbes'in En Fazla Kazananlar Listesinde 3 Türk
Maxim şirketinin yeni gelirler elde etmesine imkan tanıyan projelerin liderliğini yapan Doluca, kullanıcıya yönelik ürün ve iş geliştirme konularında da aktif olarak rol alıyor. Şirket yönetimini devraldıktan sonra stratejik altı şirket satın alma işlemi gerçekleştiren Doluca, Ankara doğumlu. Iowa State Üniversitesi'nde elektronik mühendisliği lisansı bulunan Doluca, Kaliforniya Üniversitesi'nden de master derecesine sahip.
Kaliforniya Üniversitesi - 13.6.2012
En Fazla Kazanan Ceo'lardan Üçü Türk
Maxim şirketinin yeni gelirler elde etmesine imkan tanıyan projelerin liderliğini yapan Doluca, kullanıcıya yönelik ürün ve iş geliştirme konularında da aktif olarak rol alıyor. Şirket yönetimini devraldıktan sonra stratejik altı şirket satın alma işlemi gerçekleştiren Doluca, Ankara doğumlu. Iowa State Üniversitesi'nde elektronik mühendisliği lisansı bulunan Doluca, Kaliforniya Üniversitesi'nden de master derecesine sahip.
Kaliforniya Üniversitesi - 11.6.2012
Novartis Anadolu'ya Alzhemier Hastalığını Anlattı
Türkiye'de  70  yaş  üstündeki  kişilerin  yaklaşık  %11'inin  Alzheimer  hastası  olduğu sonucuna  ulaşılan bir araştırmaya göre ülkemizde yaklaşık 400.000 Alzheimer hastasının olduğu tahmin  ediliyor. Toplumun bütün gruplarını etkileyen ve sosyal sınıf, cinsiyet, etnik grup ya da coğrafi  bölge ile bir ilgisi bulunmayan hastalık, yaşlılar arasında daha sıklıkla görülmekle birlikte genç  yaşta başlayan vakalar da görülebiliyor. Prof. Dr. George Grossberg Hakkında Prof. Dr. George T. Grossberg, 1948 yılında Macaristan'da doğdu. 1975 yılında ABD'de St.  Louis Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden mezun oldu. 1981 yılından bu yana aynı üniversitenin  Psikiyatri ve İnsan Davranışı Departmanı, Geriyatrik Psikiyatri Bölümü direktörü olarak görev  yapan Dr. Grossberg 1987 yılında doçent, 1990 yılında profesör unvanını aldı. Amerikan  Psikiyatri Birliği onursal üyesi, Amerikan Geriyatrik Psikiyatri Derneği, Amerikan Geriyatri  Derneği, Amerika Gerontoloji Derneği, Uluslararası Psikogeriyatri Derneği, Amerikan Medikal  Direktörler Derneği, Biyolojik Psikiyatri Derneği, Uluslararası Geriyatrik Psikofarmakoloji  Topluluğu, Uluslararası CNS Klinik Çalışmalar Metodolojisi Derneği, Doğu Missouri Psikiyatri Derneği üyesidir. Journal of Geriatric Psychiatry and Neurology gibi hakem değerlendirmesi  yapılan birçok dergide değerlendirmeci olarak görev yapmakta, Clinical Geriatrics gibi bazı  yayınların da editörler kurulunda yer almaktadır. Dr. Grossberg'in yayınlanmış çok sayıda makalesi bulunmaktadır. Prof. Dr. Gustavo Alva Costa  Mesa'da  ATP  Klinik  Araştırmalarının  medikal  direktörüdür.  1990  yılında  Universidad Autónoma  de  Guadalajara  Tıp  Fakültesi'nde  (U.A.G.)  eğitimini  tamamladı.  2004-2006 döneminde Kaliforniya Üniversitesi Irvine Tıp Merkezi (UCIMC) Psikiyatri ve İnsan Davranışları  Departmanında  doçent  olarak  görev  yaptı.
Kaliforniya Üniversitesi - 29.5.2012
Oğlu Burslu Okuyacak
500 milyon dolarlık servetiyle müzik dünyasının en zengin isimlerinden biri olan P. Diddy'nin en büyük oğlu geçtiğimiz hafta sonunda liseden mezun oldu. Justin (18), Kaliforniya Üniversitesi'nden yıllık 50 bin dolarlık futbol bursu aldı.
Kaliforniya Üniversitesi - 22.5.2012
Forum Perakendecilik Konferansı
Kaliforniya Üniversitesi Anderson School Operasyon Yönetimi Profesörü Felipe Caro, Zara'da envanter yönetimi ve hızlı moda perakendecilik ağı konusunda bir konuşma yaptı.
Kaliforniya Üniversitesi - 21.5.2012
Perakendecilik Konferansı
Kaliforniya Üniversitesi Anderson School Operasyon Yönetimi Profesörü Felipe Caro, konferansın, Türkiye'deki sektörü anlamaları açısından çok faydalı olduğunu söyledi.
Kaliforniya Üniversitesi - 7.5.2012
Dünyaca Ünlü Doktordan Alzheimer Sırrı: Akdeniz Diyeti
--- KUTU --- PROF. DR. GUSTAVO ALVA KİMDİR? Costa Mesa'da ATP Klinik Araştırmalarının medikal direktörüdür. 1990 yılında Universidad Autónoma de Guadalajara Tıp Fakültesi'nde (U.A.G.) eğitimini tamamladı. 2004-2006 döneminde Kaliforniya Üniversitesi Irvine Tıp Merkezi (UCIMC) Psikiyatri ve İnsan Davranışları Departmanında doçent olarak görev yaptı.
Kaliforniya Üniversitesi - 13.4.2012
Meral Okay'ın Vasiyetini Ali Nesin Değerlendirdi
ALİ NESİN KİMDİR 1956 yılında İstanbul'da doğdu. Türk matematikçi. İlkokuldan sonra Saint Joseph Lisesi'nde, liseyi de İsviçre'nin Lozan kentinde tamamladı. Paris'te matematik eğitimi gördü. ABD Yale Üniversitesi'nde matematiksel mantık ve cebir konularında doktora yaptı. Kaliforniya Üniversitesi Berkeley Kampusü'nde öğretim üyeliği yaptı.
Kaliforniya Üniversitesi - 13.4.2012
"Ailenin Vicdanına Kalmış"
ALİ NESİN 1956 yılında İstanbul'da doğdu. Türk matematikçi. İlkokuldan sonra Saint Joseph Lisesi'nde, liseyi de İsviçre'nin Lozan kentinde tamamladı. Paris'te matematik eğitimi gördü. ABD Yale Üniversitesi'nde matematiksel mantık ve cebir konularında doktora yaptı. Kaliforniya Üniversitesi Berkeley Kampusü'nde öğretim üyeliği yaptı.
Kaliforniya Üniversitesi - 23.3.2012
Taylan Kümeli Açıklama
"Süt 5 Bin Yıldır İnsanın Temel Besin Kaynağı" Tat Konserve Sanayii A.Ş. çatısı altındaki markalardan SEK adına sütün bilimsel ve tarihsel geçmişini araştıran Beslenme Uzmanı Doç. Dr. Taylan Kümeli, Sümer uygarlıklarından Ur medeniyetine ait 5 bin yıllık kalıntılarda süt ile ilgili bulgulara rastlandığını belirterek, bunun insanlık tarihinde sütün önemini ortaya koyduğunu söyledi. M.Ö 26. yüzyıla ait Babil kabartmalarında ise yalnızca süt değil, bugün peynir olarak kullanılan gıdanın en ilkel formuyla karşılaşıldığını ifade eden Doç. Dr. Kümeli, "Günümüzde yoğurt formunda tüketilen besinin temelleri de M.Ö 4. yüzyılda Trakya halkı tarafından atıldı" dedi. İnsanlık tarihinde köklü geçmişi olan süt ve süt ürünleri konusunda, son dönemde gündeme gelen tartışmaları "çoğu bilimsel dayanaktan yoksun" olarak niteleyen Doç. Dr. Kümeli, "Kaliforniya Üniversitesi'nden Doktor Cedric Garland'ın 20 yıl boyunca 2000 kişi üzerinde gerçekleştirdiği araştırmalar, günde 2-3 bardak süt içen kişilerde bağırsak sorunlarına, hatta bağırsak kanserine pek rastlamadığını ortaya koyuyor.
Kaliforniya Üniversitesi - 22.2.2012
Ünlü İletişim Psikolojisi Uzmanı Cüceloğlu, Büyükşehir Belediyesi'nin Davetlisi Olarak Erzurum'a...
DOĞAN CÜCELOĞLU, KİMDİR? İstanbul Üniversitesi Psikoloji Bölümü'nden mezun olduktan sonra ABD'de Illinois Üniversitesi'nde Bilişsel Psikoloji (algılama, düşünme, iletişim) alanında doktorasını yapmıştır. Daha sonra Türkiye'de Hacettepe ve Boğaziçi üniversitelerinde görev yapan Cüceloğlu, Fulbright bursuyla bir yıl süreyle Berkeley'deki Kaliforniya Üniversitesi'nde ziyaretçi öğretim üyesi olarak çalışmalarda bulunmuştur.
Kaliforniya Üniversitesi - 19.2.2012
Apple'ın Başı Büyük Derde Girecek
Geçen hafta patlak veren skandalda, iPhone'nun kullanıma izin verdiği ve onayladığı uygulamaların, kullanıcının izni olmadan, kişi ile alakalı bütün bilgileri o programı yazan kişi ya da kişilere yollaması, Apple'ın bir hayli başını ağrıtmıştı. Santa Barbara'da bulunan Kaliforniya Üniversitesi ve Uluslar Arası Güvenlik Sistem Labrotuarı'nın yaptığı detaylı araştırma sonuçlarına baktığımızdaysa bu uygulamaların nereden ve ne şekilde kişilerin özel bilgilerini başkalarına yollandığını öğrenebiliyoruz.
Kaliforniya Üniversitesi - 12.12.2011
Kocaeli'ne Türkiye'nin En Büyük Bilim Merkezi
Amerika'nın Teknoloji Kalbine Ziyaret Bakan Ergün ve Başkan Karaosmanoğlu ile beraberindeki heyet, bir haftalık Amerika incelemelerinden Türk ve ABD'li iş adamlarının yanı sıra Türk öğrencilerle bir araya geldi, teknoloji dünyasına yön veren Microsoft, Google, Apple gibi firmaların yöneticileriyle görüştü, ülkenin önde gelen üniversiteleriyle temaslarda bulundu. Los Angeles, San Francisco, Seattle gibi Amerika'nın kalbinin attığı şehirlerde gerçekleşen görüşmelerde Başkan Karaosmanoğlu'na Başkan Danışmanı Ömer Polat da eşlik etti. Türk Akademisyen Ve Öğrenciler Los Angeles Başkonsolosu Aydın Topçu'nun da hazır bulunduğu temaslarda Kaliforniya Teknik Üniversitesi ve Kaliforniya Üniversitesi'yle başlayan ziyaretlerde Bakan Ergün ve Başkan Karaosmanoğlu, burada görev yapan Türk akademisyenler ve öğrenim gören Türk öğrencilerle buluştu.
Kaliforniya Üniversitesi - 28.11.2011
Kanserimiz Batılı!
Kanser uzmanları: "Amerikan mutfağı yerine Akdeniz mutfağına dönelim!" Tedaviyle yaşam süresi 6 aydan 36 aya uzadı! Özellikle meme ve kolon kanserindeki artışları, beslenme düzeni ve yaşam şekline bağlayan kanser uzmanları, "Amerikan mutfağı moda oldu! Böylelikle kanserlerimiz de batılı… Kendi mutfağımıza dönelim. Akdeniz mutfağı bizi kanserlerden korur" diyorlar. MMOF(Akdeniz Çok Disiplinli Onkoloji Forumu) Kongresi'nde biraya gelen Bilim Üniversitesi'nden Medikal Onkolog Prof. Dr. Gökhan Demir ve Güney Kaliforniya Üniversitesi Norris Kanser Merkezi Direktörü Prof.
Kaliforniya Üniversitesi - 26.11.2011
"Büyümede Rekor Kıran Bir Türkiye Var"
Bakan Ergün, ABD temasları kapsamında Los Angeles şehrinde Kaliforniya Teknik Üniversitesi ve Kaliforniya Üniversitesi'ni ziyaret etti.
Kaliforniya Üniversitesi - 25.11.2011
Kötü Anılar Rüyalara Karışıp Gidiyor
Kaliforniya Üniversitesi bilim adamları, sonuçları Current Biology dergisinde yayımlanan araştırmalarında, gönüllü deneklerini iki gruba ayırarak, her iki gruba da üzücü görüntüler izletti ve bu esnada deneklerin tomografileri çekilerek, beyinlerinin hangi bölgelerinin faaliyete geçtiği gözlemlendi.
Kaliforniya Üniversitesi - 25.10.2011
1. Los Angeles Türk Film Festivali, 1-4 Martta
Dünyanın en iyi sinema okulları arasında gösterilen Güney Kaliforniya Üniversitesi'nden (USC) Animasyon ve Dijital Sanatlar Bölümü Başkanı Kathy Evelyn Smith, dünyaca ünlü film eleştirmeni ve Los Angeles Sanat Müzesi (LACMA) film küratörü Elvis Mitchell ve saygın sinema okullarından Kaliforniya Üniversitesi-Los Angeles'ın (UCLA) Film, TV ve Dijital Medya Bölüm Başkanı Barbara Boyle, jürinin Amerikalı isimleri olacak.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Kaliforniya Üniversitesi Haberleri | Kaliforniya Üniversitesi Haber - Haberler - Sayfa 6 - Kaliforniya Üniversitesi haberleri, son dakika kaliforniya üniversitesi haber ve gelişmeleri burada. Los Angeles Filarmoni Orkestrası Sezonu Türk Sanatçı ile Açtı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 2.12.2020 08:37:25. #1.14#
title