Küçükçekmece'de Kanlı Çatışma! Halı Sahadan Dönerken Mermi Yağmuruna Tutulan Genç Öldü

Küçükçekmece'de Kanlı Çatışma! Halı Sahadan Dönerken Mermi Yağmuruna Tutulan Genç Öldü

Küçükçekmece'de iki grup arasındaki silahlı çatışmanın ortasında kalan ve olayla ilgisi olmayan gencin vücuduna 8 mermi isabet etti. Ağır yaralanan genç hayatını kaybetti.

Küçükçekmece'de iki grup arasında çıkan silahlı çatışma sırasında, arkadaşlarıyla halı saha maçından dönen ve olayla ilgisi bulunmayan bir genç vurularak hayatını kaybetti.

SOKAKTA KARŞILAŞAN İKİ GRUP ÇATIŞTI

Alınan bilgiye göre, Sefaköy İnönü Mahallesi Koreli Sokağı'nda karşılaşan iki grup arasında henüz belirlenmeyen bir nedenle başlayan tartışma kısa sürede silahlı çatışmaya dönüştü.

UZUN NAMLULU SİLAHLA VURULDU

Çok sayıda tabanca ve uzun namlulu bir silahın kullanıldığı kavga sırasında, arkadaşlarıyla gittiği halı saha maçından dönen 16 yaşındaki Emircan Açıkgöz çatışmanın ortasında kaldı.

Vücuduna biri kalaşnikof silahtan, 7'si tabancalardan çıkan 8 mermi isabet eden Açıkgöz, ağır yaralandı. Kavgaya karışan taraflar ise olay yerinden kaçtı.

İhbar üzerine bölgeye polis ve 112 Acil Servis ekipleri sevk edildi.

OLAYLA İLGİSİ OLMAYAN GENÇ KURTARILAMADI

Sağlık ekiplerince çevredeki özel bir hastaneye kaldırılan Açıkgöz, müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Çatışma esnasında çevrede bulunan birçok araç, ev ve iş yerine de mermiler isabet etti.

Polis ekipleri, başta Koreli Sokağı olmak üzere çatışmanın yayıldığı yerlere güvenlik şeridi çekerek boş kovanları topladı, isabet alan araç ve binalar ile yerdeki bir silah üzerinde incelemelerde bulunarak delil çalışması yaptı.

Çevredeki iş yerlerinin güvenlik kamerası kayıtlarını incelemeye alan ekipler, şüphelilerin yakalanması için çalışma başlattı.