Haberi Paylaş

Şarkılar Bizi Söyler yeni bölüm ne zaman, bitti mi, final mi yaptı? Şarkılar Bizi Söyler yeni bölüm neden yok, ne zaman, saat kaçta, hangi kanalda?

Şarkılar Bizi Söyler yeni bölüm ne zaman, bitti mi, final mi yaptı? Şarkılar Bizi Söyler yeni bölüm neden yok, ne zaman, saat kaçta, hangi kanalda?

Gündem Haberleri

Şarkılar Bizi Söyler, 25 Şubat 2021 tarihinde olarak Kanal D'de Sibel Can, Hakan Altun ve Hüsnü Şenlendirici tarafından sunulmaya başlayan talk show türündeki Türk televizyon programı. Şarkılar Bizi Söyler bitti mi, final mi yaptı? Şarkılar Bizi Söyler yeni bölüm neden yok? Şarkılar Bizi Söyler yeni bölüm ne zaman, saat kaçta, hangi kanalda?

Şarkılar Bizi Söyler bugünkü yayın akışında tekrar bölümüyle yer alıyor. Tekrar bölümü ekrana gelecek olan program için izleyiciler, Şarkılar Bizi Söyler bitti mi, final mi yaptı? Şarkılar Bizi Söyler yeni bölüm neden yok? Şarkılar Bizi Söyler yeni bölüm ne zaman, saat kaçta, hangi kanalda? aratması yapıyor. İşte detaylar...

Şarkılar Bizi Söyler programı geçen hafta sezon finali yaptığı için bugün ekranlara gelmeyecek. Müzik programı geçtiğimiz hafta 53. bölümü ile sezon finali yapmıştı. Program sadece sezon finali yaptı normal final yapmadı. Gelecek sezonda kaldığı yerden devam edecek.

Şarkılar Bizi Söyler geçtiğimiz hafta sezon finali yaptığı için bugün yeni bölümü bugün yok.

Şarkılar Bizi Söyler her hafta Cumartesi günü saat 20:00 'da Kanal D'de ekranlara geliyor.

  • Sibel Can
  • Hakan Altun
  • Hüsnü Şenlendirici

Gündem Magazin Haberler

title