Rüyada cin görmek nedir? Rüyada cin görmek rüya tabirleri! - Haberler
Haberi Paylaş

Rüyada cin görmek nedir? Rüyada cin görmek rüya tabirleri!

Haberler.com - Gündem
 - Güncelleme:

Rüyada cin görmek, rüyayı gören kişileri korkutan ve bir o kadar da meraklandıran bir rüyadır. Rüyada cin görmek hayırlı şekilde yorumlanmaz. Bu tür rüyalar üzerinde fazla konuşmamak gerekir. Rüyada cin görmek, sahtekar biri ile karşılaşma ve bu durumun sonunda zarar uğramaya işaret eder. Rüyada cin görmek rüya tabiri nedir?

Rüyada cin görmek rüyanın görülüş biçimine göre farklılık gösterir. Rüyada cin görmek hayırlı şekilde yorumlanmayan bir rüyadır. Rüyada cin olduğunu gören kişi dünya malı için hile yapar. Rüyada cinlerin amirini görmek makamda artışa işaret eder. Rüyada eve cin girmesi ve evi dağıtması da eve hırsız girmesi olarak yorumlanır. Hamile kadın rüyasında cin görürse çocuğu zeki olur. Rüyada cin görmek nedir?

Rüyada cin görmek ve cinden bir şey almak memuriyet ya da terfi olarak yorumlanır. Rüyada cinin elbiseni çıkarmak düşman karşısında zafere işaret eder. Rüyada cin çarpması ise ele haram mal geçmesi olarak yorumlanır.

Rüyada cin görüp dua etmek aile hayatı ya da iş hayatı ile ilgili olaylar ve düşünceler için edilen duaların allah katında kabul edileceğine, sıkıntılarını ve kötü olayları hastalık derecesinde sorun etmeyeceği için çok daha rahat olacağına, zorluklar ve sıkıntılar yaşayacağına, elinde bulunan imkânlar sayesinde sıkıntılarının ve sorunlarının çok yakın bir zaman içinde sona ereceğine, üzüntülerinin kısa bir süre içinde yaşadığı üzüntülü ve kötü durumların hiç sorun yaratmadan ortadan kalkacağına, zor geçen bir projenin yakın bir zaman içinde toparlanacağına, yeni ve söz sahibi olunan bir mevkiye sahip olunacağına, hasreti çekilen bir kişiye kısa sürede kavuşulacağına, yeni bir işe girileceğine, ters giden durumların düzeltileceğine, sorunların bir bir çözüme kavuşacağına, bir sebeple daha dikkatli ve hızlı olunması gerektiğine, aksi takdirde maddi ve manevi açıdan epey zarara uğranacağına, keyfinin ve neşesinin yerine geleceğine işarettir.

Rüyada cin görmek nedir? Rüyada cin görmek rüya tabirleri!Rüyada cin görmek

Rüyada cin çarpması, elinize haram mal ya da haram para geçeceğine, büyü, tılsım gibi şeylerle uğraşan birinden zarar görebileceğinize işaret eder. Eğer rüyada cin sizi çarptıktan sonra yere yığıldığınızı gördüyseniz, faiz ya da haram mal yiyeceğinize, büyü, tılsım, sihir gibi şeylerle birine zarar verebileceğinize veya büyük bir borcun altına gireceğinize ve olayların hacze kadar gidebileceğine işaret eder.

Rüyada cin çarpması, haram mal ve büyü ile uğraşan birinden zarar görmek anlamlarına gelir. Rüyada cinle evlenmek, günahkâr biri hakkında uyarı niteliği taşır. Rüyada cinle konuştuğunu görmek, kavganın habercisidir. Rüyada içine cin girmiş birini görmek, o kişinin huzursuz olduğuna işarettir. Rüyada içine cin girdiğini görmek de rüya sahibinin böyle olduğunu gösterir.

Rüyada evine cinlerin girip bir şeyler yaptıklarını görmek, eve düşman veya hırsız girmesine işarettir. Cinlerin evlerde bulunanları, şerli ve yaramaz komşulara işarettir. Cinin kapısının yakınında durduğunu görse, o kimse zarara uğrar yahut üzerinde yapması lazım gelen bir adağı olduğuna veya ona isabet edecek bir darlık ve zillete işaret eder.

Rüyada cin dövmek sahip olduğu kılları sattığını gören kişinin de allah yolunda ilerleyip, ilim irfan sahibi olacağına, işlerinde büyük zararlara uğrayacağına, kendisini kıskanan ve çalışmalarında sürekli köstek olmaya çalışan kişiden kurtulup yoluna devam edeceğine, güzelleşeceğine, iyileşeceğine, kısmet alacağına, hayatının iyileşeceğine ve güzelleşeceğine, sahip olunan enerjinin bir ya da birden fazla işe koşturmaktan ötürü tükeneceğine, çalışmalarla ve projelerle ilgili olarak çeşitli vaatler veren kişilerin sırt çevireceğine ve kara kara düşünmeye başlanacağına, yüzünü güldürecek bir haber alacağına, ayıplı yollara sapacağına işarettir.

Rüyada bir cinle sohbet ettiğini görmek, insanların durumlarını merak edip öğrenen kimseye yakın olmaya işarettir. Bazen de rüyada cin görmek, yılan ve akrep gibi yer haşerelerine ve insanların rahatsız olacakları şeylerin çıkmasına işaret eder.

Rüyada cin görmek nedir? Rüyada cin görmek rüya tabirleri!Rüyada cin görmek

Rüyada bir cinle evlendiğini görmek, ahlâksız ve itaatsiz bir kadına gönül vermeye, huysuz bir binit satın almaya işarettir. Hazan bir cinle evlendiğini görmek, mülk sahibi olmaya, gizlenmiş bir mala sahip olmaya işarettir.

Rüyada bir cinin saldırdığını görmek; kişinin maddi sıkıntı yaşayacağına, kazancının azalacağına delalet eder. Rüyada eğer onlar kovaladığınızı ve kovduğunuzu gördüyseniz bu rüya birçok kişi tarafından çok sevilen, sayılan bir kimsenin dostluğunu kazanacağınız anlamına gelir.

Rüyada fazlaca cin görmek insanları kandıran yalancı bir kişiliğe delalet eder. Bir kişi rüyada kendisinin cin olduğunu görürse bu o kişinin yaptığı işlerde hileye başvurduğuna ve bu sebeple büyük kayıplar yaşayacağına işarettir.

Rüyada cinlerin birleriyle dans ettiğini görmek güzel bir olay yaşamaya ve bunun sonucunda da içinde bulunulan ruhsal sıkıntılardan kurtulmaya işaret etmektedir. Eğer rüyada görülen cinler şarkı söyleyerek dans ediyorlarsa bu rüya kişinin ummadığı anda yakın bir dostundan büyük faydalar göreceği şeklinde yorumlanmaktadır.

Bir kişi rüyasında evinin içerisinde cin görürse bu rüya hane içerisinde tartışmalar olacağına, kurulu düzenin bozulacağına ve mutsuz günlerin başlayacağına işaret eder. Ayrıca maddi ve manevi yönden büyük kayıplar yaşamaya alamettir.

Bazı yorumculara göre de bu rüya büyük beklentilerle başlanılan bir işin hüsranla sonuçlanacağı ve bunun sonucunda da büyük üzüntüler yaşanacağı şeklinde yorumlanmaktadır.

Osman Demir
Gündem Editörü Haberler.com - Gündem

DOST Partisi Asker Rüya Dini Gündem Güncel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (5)

Daisy Goddesses:

Rüyamda bir anda içime cin girdi tabi cin ise. Normal bir şekilde ailem ile oturuyordum ve telefona bakıyordum sonra bir anda gözüm anneme kaydı ve annem bir anda yere devrildi babam ne oluyor derken ona da baktım o da yere devrildi sonra bir anda koltuğun diğer ucuna bir anda düştüm ve babam Kur'an alıp okumaya başladı tabi Kur'an ise. Hala etkisinden çıkamadım ne yapacağım bilmiyorum

Bonobon* Ya:

rüyamda yüzünü pek hatırlamıyorum ama içine cin veya şeytan girmiş bir kızın bir kolundan ben tutuyorum ve diğer kolundan başkası içinden çıkartıcaktık içindeki şey sürekli bişeyler söylüyordu ama ben korkmuyordum ve sürekli dua ediyordum onu kızdırıyordum ne anlama geliyor acaba gecenın üçünde uyanıp su içtim

Burak:

Rüyada bir tane cin bana saldırıyordu ama onu göremiyordum ve sanki kendi bedenim çıkmışım ve onunla çarpışıyordum. En sonunda ALLAH`ın adını söyleyince kaçtı.

Tüm 5 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title