Haberler

Malatya'nın Kale ilçesinde çiftçilere yüzde 75 hibe destekli sebze fidesi dağıtıldı

Güncelleme:

Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından yürütülen proje kapsamında Malatya'nın Kale ilçesinde 63 çiftçiye toplamda 96 bin 816 sebze fidesi dağıtıldı. Fide dağıtım törenine Kale Kaymakamı ve İlçe Tarım ve Orman Müdürü de katıldı.

Malatya'n'nın Kale ilçeside üreticilere yüzde 75 hibe destekli sebze fidesi dağıtıldı.

Tarım Ve Orman Bakanlığı Bitkisel Üretim Genel Müdürlüğü tarafından 2024 yılı Tarım Arazilerinin Kullanımının Etkinleştirilmesi Projesi kapsamında Malatya İl Tarım ve Orman Müdürlüğünce hazırlanan "Domates, Biber, Hıyar ve Patlıcan Üretimini Geliştirme Projesi" ile yüzde 75 hibeli olarak 63 çiftçiye, 44 bin 400 domates, 42 bin 240 biber, 5 bin 184 hıyar ve 4 bin 992 patlıcan olmak üzere toplam 96 bin 816 fide verildi.

Fide dağıtım törenine katılan Kale Kaymakamı Ceyhun Denli, çiftçilere bereketli ürün almaları dileğinde bulundu.

İlçe Tarım ve Orman Müdürü Mesut Cem Karaca ise fide dikim teknikleri hakkında çiftçilere bilgi verdi.

Kaynak: AA / Güncel

Tarım ve Orman Bakanlığı Malatya Tarım Ekonomi Güncel Haberler

DEM Partililerin basın açıklamasında TSK'ya çirkin sözler! Emniyet amirinden jet hızında müdahale

DEM Partililerin basın açıklamasında TSK'ya çirkin sözler! Emniyet amirinden jet hızında müdahale

Destici'den kızıyla ilgili iddialara yanıt: Bordrosunu istedim, kesintiler sonrası eline geçen rakam 37 bin TL'dir

Destici'den kızıyla ilgili iddialara yanıt: Bordrosunu istedim, kesintiler sonrası eline geçen rakam 37 bin TL'dir

Merkez Bankası'ndan Türk lirası mevduatı destekleyecek yeni adım

Merkez Bankası'ndan Türk lirası mevduatı destekleyecek yeni adım

Bakmadan Geçme

Rüyada deniz görmek! (ANLAMI) Rüyada deniz görmek, deniz kenarında olmak ne anlama gelir? Rüyada denize düştüğünü görmek anlamı nedir? Masterchef yedekler ne olacak? Masterchef kaç kişi ile başlıyor, kaç yedek alınacak? Rüyada yılan öldürmek, yılana taş atmak ne anlama gelir? Rüyada yılana basmak, yeşil ve mavi renkli yılan öldürmek ne demek, neye işarettir? Rüyada yaptığın işin beğenilmemesi ve beğenilmesi ne anlama gelir? Rüyada yaptığın işi görmek, iş yaptığın kişiyi görmek ne demek? Rüyada yangın görmek, yangın söndürmek ne anlama gelir? Rüyada yangın çıkması, yangın dumanı ve yangın tüpü görmek ne demek? Rüyada kırmızı elbise giymek, kırmızı elbise görmek ne anlama gelir? Rüyada kırmızı elbise giyen kadın görmek, kırmızı elbiseli kadın görmek ne demek? Rüyada büyük abdest yapmak görmek anlamı nedir? Rüyada büyük abdest yapmak ve temizlemek ne demektir? Rüyada büyük abdest yapmak anlamı ne? Rüyada kurban kesmek ne anlama gelir? Rüyada kurban kesildiğini görmek, kurban kestirmek ve rüyada kurban kesmeye niyetlenmek ne demek? Rüyada büyük abdest yapmak, büyük abdesti temizlemeye çalışmak ne demek? Rüyada büyük abdestin eline bulaşması, üstüne bulaşması ne anlama gelir? Beşiktaş Shakhtar Donetsk maç özeti ve golleri izle! (VİDEO) BJK Shakhtar Donetsk maçı özeti! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti? Beşiktaş Shakhtar Donetsk maçı kaç kaç, bitti mi? MAÇ SKORU! Beşiktaş Shakhtar Donetsk maçı kaç kaç, canlı maç skoru! Masterchef kim kazandı? 17 Temmuz Masterchef ana kadroya kim girdi? İşte Masterchef'te kazanan yarışmacı Beşiktaş Shakhtar Donetsk maçı ilk 11'i! Beşiktaş'ın Shakhtar Donetsk maçı 11'i belli oldu mu, ilk 11'de kimler var? Beşiktaş Shakhtar Donetsk maçı CANLI izle! (HD) 17 Temmuz BJK Shakhtar Donetsk maçı canlı yayın nereden ve nasıl izlenir? Lamine Yamal'ın sevgilisi kim? Yamal'ın sevgilisi var mı, kaç yaşında, nereli, boyu kaç?
Antalya'da işletmeci 2 nar suyu için turistlerden 1200 TL aldı! Dolandırıldığını anlayan çift polise başvurdu

Antalya'da işletmeci 2 nar suyu için turistlerden 1200 TL aldı! Dolandırıldığını anlayan çift polise başvurdu

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title