Gazeteler - Gazete Manşetleri - Gazete Oku

Haberler
Yön

Gazeteler

Türkiye'deki gazete manşetleri. Gazetelerden okumak istediğiniz gazetenin birinci sayfasına tıklayın.
Gazete Başlıkları

Magazinkolik.com:
Demet Özdemir - Oğuzhan Koç... PROSEDÜR ZİYARETİ! - Demet Özdemir görkemli bir düğünle evlendiği Oğuzhan Koç ile 5 ay olmadan boşanma kararı aldı. Evi terk edip bekar evine dönen oyuncu son olarak Koç'un evinden çıkarken görüntülendi. Oğuzhan Koç'un da evde olduğu öğrenildi.


bbcturkish.com:
Depremzede olduğunu söyleyen 5 yaşındaki Türk çocuk, Hollanda'da tek başına bulundu - Hollanda, tek başına bulunan 5 yaşındaki Türk çocuğu konuşuyor. Şehir merkezinde dolaşırken bulunan çocuk, Türkiye'den geldiğini ve anne-babasının 6 Şubat'taki depremde yaralandığını söyledi. Hollanda makamları çocuğun anlattıklarını araştırıyor.


carmedya.com:
Mercedes'in EQA ve EQB modelleri menzil uzattı - Mercedes-EQ ailesinin tamamen elektrikli kompakt SUV modelleri EQA ve EQB, yeni motor seçeneğiyle Türkiye’de satışa sunuldu.


Snob Magazi:
Şarkıcı Ege, depremin ardından yaşadığı travmaları bir bir anlattı: Üzüntüden sesim kısıldı, tedaviye başladık - Oryantallikten şarkıcılığa geçiş yapan Didem Kınalı'nın başı kiracısıyla derde girdi. Trafik çevirmesine takılan Kınalı, hakkındaki arama nedeniyle gözaltına alınarak nezarethaneye gönderildi. Yaşadıklarını anlatan ünlü isim, "Sarhoşların arasında hapishaneye düştüm. Sorunlu olan kiracım şikayetçi olmuş benden. Savcı ifademi okumadan bana arama kararı çıkartmış. Yaklaşık altı saat bekledim" dedi.


dailymotion.com:
Yurtdışında sandıklar bu akşam kapanıyor - Yurtdışında oy kullanma işleminde son gün. Sandıklar bu akşam kapanıyor. Arzu Çakır Paris'ten bildiriyor.


Xinhua News Agency:
Yunanistan'da Genç Sporcular Kung Fu Şampiyonasında Kıyasıya Mücadele Etti - Yunnan eyaletinin Xishuangbanna özerk ilinde bulunan Asya fillerinin sayısı artıyor. Yeni ailelere bölünen filler, doğal yaşam alanlarına geri döndü. Çin'de Asya fillerinin korunması için çeşitli önlemler alınıyor.


ankahaber.net:
Ziynet Sali Akhisar Çağlak Festivali'nde sahne aldı - Zafer Partisi'nin CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu'na Cumhurbaşkanlığı seçiminin ikinci turunda destek açıklamasının ardından Kayseri Milletvekili Adayı Fedakar Sonyürek, CHP'ye üye oldu. Sonyürek'e parti rozetini CHP İzmir Milletvekili Sevda Erdan Kılıç taktı.


dha.com.tr:
Zonguldak'ta Tomruk Yüklü TIR Devrildi: 1 Yaralı - Zonguldak'ta, maden işçilerinden oluşan Türkiye'nin ilk ve tek 'madenci korosu', Türk Mutfağı Haftası etkinlikleri kapsamında konser verdi. Konserde vatandaşlar keyifli anlar yaşarken şarkılara dans ederek ve alkışlarla eşlik etti.


iha.com.tr:
Zoopark'taki kaplumbağalara Dünya Kaplumbağalar gününde ziyafet - Zoopark'taki kaplumbağalara Dünya Kaplumbağalar gününde ziyafetBURSA Dünya Kaplumbağalar Günü'nde Bursa'daki Hayvanat Bahçesi'ndeki kaplumbağalar günün gün etti.


aa.com.tr:
Zonguldak'ta uyuşturucu operasyonunda yakalanan zanlı tutuklandı - Zvornik yakınlarında öldürülen ve kimlikleri tespit edilen 4 kurban daha defnedildi. Bosna Savaşı'nda 100 binden fazla kişi hayatını kaybetti.


intersinema.com:
Tv8 Yayın Akışı - 02 Haziran 2023 - Tv8 kanalının 30 Mayıs 2023 Salı günü yayınlanacak programları arasında Survivor, Müge ve Gülşen'le 2.Sayfa, Zuhal Topal'la Yemekteyiz ve Canım Annem gibi programlar yer alıyor.


haberler.com:
Zuhal Topal'la Yemekteyiz Korayhan Bey kimdir? 1 Haziran günü yarışan Korayhan Koç kimdir, kaç yaşında, nereli, yarışmadan kaç puan aldı? - Zuhal Topal'la Yemekteyiz programının yarışmacıları kimlerdir merak edildi. Merak edilen isimlerden birisi de üçüncü gün yarışmacısı Hatice Hanım oldu. Peki, Zuhal Topal'la Yemekteyiz Hatice Hanım kimdir? Hatice İpek kimdir, kaç yaşında, nereli, yarışmadan kaç puan aldı? İşte detaylar...


sondakika.com:
Zuhal Topal'la Yemekteyiz Korayhan Bey kimdir? 1 Haziran günü yarışan Korayhan Koç kimdir, kaç yaşında, nereli, yarışmadan kaç puan aldı? - Zuhal Topal'la Yemekteyiz programının yarışmacıları kimlerdir merak edildi. Merak edilen isimlerden birisi de üçüncü gün yarışmacısı Hatice Hanım oldu. Peki, Zuhal Topal'la Yemekteyiz Hatice Hanım kimdir? Hatice İpek kimdir, kaç yaşında, nereli, yarışmadan kaç puan aldı? İşte detaylar...


Gazeteler son yıllarda büyük bir hızla büyüyen internet haberciliğinin gölgesinde kalsa da yine de çok büyük bir kitleye hitap ediyor. Teknolojinin gelişmesiyle bazı gazeteler medya sektöründe havlu atsa da, Türkiye'nin köklü gazeteleri hala günde binlerce gazete basmaya devam ediyor. Otoriteler bu gazetelerin artık haberleşme aracından fazlası olduğunu düşünüyor. Öyle ki bu gazeteler artık insanların siyası görüş, yaşam tarzlarını belli eder nitelikte. Büyük gazetelerin ayakta kalabilmesinin en önemli sebeplerinden biri de bu. Türkiye'nin önde gelen gazeteleri, hızla gelişen internet medyası karşısında ayakta kalabiliyorsa şüphesiz bu durumda duyarlı abonelerinin katkısı çok büyük.


Posta gazetesinin haftalık tiraj rakamlarına bakıldığında 400.000'e yaklaştığı görülüyor. İlk 3'e girmeyi başaran gazetelerden birisi olmayı başaran bir diğer gazete Hürriyet. Hürriyet gazetesi de 400.000 e yaklaşan haftalık tirajıyla göze çarpıyor. Hürriyet'in ardından Sözcü 300.000'i aşkın haftalık tirajıyla 3.sırada yer alıyor.

title