ANTALYA GAZETELERİ

ANTALYA yerel gazete manşetleri. Gazetelerden okumak istediğiniz gazetenin birinci sayfasına tıklayın.
Gazete Başlıkları

SPAGE MAG: Xbox, 20'nci Yıl Özel Metaverse Müzesi Açıldı - Mc Gill Üniversitesi'nden Kanadalı bilim insanı Anthony Ricciardi, Kızıl Gezegen Mars'a yapılacak olan insanlı yolculuğun insanlık için çok iyi olmayabileceğini belirtti.


DAILYMOTION.COM: Zürih Havalimanı'ndaki akustik teknolojisi - Yüzyıllar sonraki en uzun kısmi Ay tutulması, Washington'un gece karanlığında göz kamaştırdı.


XINHUA NEWS AGENCY: Yüz kaslarından kişinin yalan söylediğini tespit edebilen yapay zeka geliştirildi - İsrailli bilim adamları, kişinin yüz kaslarının hareketlerinden yalan söylediğini tespit eden yeni bir yapay zeka teknolojisi geliştirdi. Katılımcılarda yüzde 73 gibi yüksek bir oranda başarı sağlayan teknolojinin yakın gelecekte bankalar, havalimanları, polis sorguları ve çevrimiçi iş mülakatlarında kullanılabileceği ifade edildi.


CARMEDYA.COM: Yenilenen Suzuki S-Cross 2022'de Türkiye'de - Ülkemizde Doğan Holding’e bağlı Doğan Trend Otomotiv tarafından temsil edilen Suzuki, yenilenen SUV modeli S-Cross’un dünya prömiyerini online bir tanıtım ile gerçekleştirdi.


DUGOUT: Xavi Hernandez: 'Şimdiye Kadar Gördüklerimden Mutluyum' - Yıllar sonra tekrar Barcelona'ya dönen Brezilyalı Dani Alves, soyunma odasında yeni takım arkadaşlarına duygusal bir konuşma yaptı.


SAVEBUTONU: Twelve Minutes Aralıkta PlayStation ve Switch İçin Çıkış Yapacak - Ülke genelindeki yüzün üzerinde üniversiteden öğrencilerin katılımları ile Intel University Esports Turkey'de yeni sezon rüzgarı esecek.


DW.COM: Yabancı ekonomistler: TCMB'nin rotası tehlikeli - Yetiştirip yurt dışına transfer ettiği oyunculara Burak İnce'yi de ekleyen Altınordu, futbolda tersine göçü başaran tek kulüp. Bu başarılı yapının sırrını ve nasıl yeni Altınordular yaratılabileceğini araştırdık.


INTERSINEMA.COM: Şeytanın Bilinmeyen Hikayesi Filmi - Şeytanın Bilinmeyen Hikayesi filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tüm bilgileri. Şeytanın Bilinmeyen Hikayesi filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.


TEKMOLOJI: Xiaomi 12X, Amiral Gemisi Serinin Bütçe Odaklı Modeli Olabilir - Yeni nesil iPhone 14 piyasada çıkmadan birçok sızıntıya maruz kaldı. Sızıntılar daha çok; Çentiksiz bir ekrana, ekran altı parmak izi tarayıcısına ve daha fazlasına sahip olduğunu söylüyor.


BBCTURKISH.COM: Yunanistan'da casuslukla suçlanan yardım görevlilerinin yargılandığı dava ertelendi - Yeni Covid önlemlerine karşı Avrupa kentlerinde düzenlenen protesto gösterileri devam ediyor.


HABERLER.COM: Zülfü Demirbağ kimdir, kaç yaşında nereli? - Züccaciyeler Derneği tarafından Antalya'da düzenlenen zirvede dansöz oynatılması tartışmalara neden oldu. Konuyla ilgili tartışmaların odağında yer alan Ticaret Bakanlığı tarafından yapılan açıklamada, Ticaret Bakanlığı'nın yemek organizasyonu ve eğlence gibi bir desteği bulunmamaktadır. Bakanlığımızın onayı ve bilgisi dışında Bakanlık logosunu kullananlar hakkında da gerekli idari incelemeler başlatılacaktır denildi.


SNOB MAGAZI: Yetenekli Bay Murat Özsoy - Yeni evli çift Sinan Akçıl ve Burcu Kıratlı, yakın arkadaşlarının kızları için düzenlediği doğum günü partisine katıldı.


DHA.COM.TR: ZZ Leiden: 84-61 - Zoom Video Communications, Inc. 31 Ekim'de sona eren üçüncü mali çeyrek finansal sonuçlarını bugün açıkladı.


HABERMETRE: Zorunlu açıklama - Zonguldak'ta balıkçılar bu sezon denizden beklediklerini bulamadı.


IHA.COM.TR: Zorlu Maçın Galibi Büyükşehir Oldu - Zonguldak'taki vahşi cinayette yaşlı adamın cesedi morga kaldırıldı Zonguldak'ın Çaycuma ilçesinde ineğini otlatmak için gittiği dağ yolunda başı kesilmiş halde bulunan 71 yaşındaki Mustafa Keleş'in cansız bedeni yapılan incelemelerin ardından hastane morguna kaldırıldı.


AA.COM.TR: Züccaciye sektöründen 1 milyar dolarlık buluşma - Züccaciyeciler Derneği (ZÜCDER) tarafından Antalya'da düzenlenen 8. Uluslararası Ev ve Mutfak Eşyaları Üretici-Marka Buluşmalarından, 1 milyar dolarlık iş hacmi hedefleniyor.


SONDAKIKA.COM: Zorunlu kış lastiği uygulaması 1 Aralık'ta başlıyor! Kurala uymayanlara cezai işlem kapıda - Züccaciyeler Derneği tarafından Antalya'da düzenlenen zirvede dansöz oynatılması tartışmalara neden oldu. Ticaret Bakanlığı tarafından yapılan açıklamada, Ticaret Bakanlığı'nın yemek organizasyonu ve eğlence gibi bir desteği bulunmamaktadır. Bakanlığımızın onayı ve bilgisi dışında Bakanlık logosunu kullananlar hakkında da gerekli idari incelemeler başlatılacaktır açıklamalarında bulunuldu.


Gazeteler son yıllarda büyük bir hızla büyüyen internet haberciliğinin gölgesinde kalsa da yine de çok büyük bir kitleye hitap ediyor. Teknolojinin gelişmesiyle bazı gazeteler medya sektöründe havlu atsa da, Türkiye'nin köklü gazeteleri hala günde binlerce gazete basmaya devam ediyor. Otoriteler bu gazetelerin artık haberleşme aracından fazlası olduğunu düşünüyor. Öyle ki bu gazeteler artık insanların siyası görüş, yaşam tarzlarını belli eder nitelikte. Büyük gazetelerin ayakta kalabilmesinin en önemli sebeplerinden biri de bu. Türkiye'nin önde gelen gazeteleri, hızla gelişen internet medyası karşısında ayakta kalabiliyorsa şüphesiz bu durumda duyarlı abonelerinin katkısı çok büyük.


Posta gazetesinin haftalık tiraj rakamlarına bakıldığında 400.000'e yaklaştığı görülüyor. İlk 3'e girmeyi başaran gazetelerden birisi olmayı başaran bir diğer gazete Hürriyet. Hürriyet gazetesi de 400.000 e yaklaşan haftalık tirajıyla göze çarpıyor. Hürriyet'in ardından Sözcü 300.000'i aşkın haftalık tirajıyla 3.sırada yer alıyor.

title