GAZETELER

ANTALYA GAZETELERİ

GİT
ANTALYA yerel

gazete manşetleri

. Gazetelerden okumak istediğiniz gazetenin birinci sayfasına tıklayın.

GAZETE BAŞLIKLARI

CARMEDYA.COM: Yeni Renault Captur Testlere Son Sürat Devam Ediyor - CARMEDYA.COM – Tesla hedeflediği bir haftada 5000 Model 3 sedan üretimine ulaştı.

CEVAPLA.TV: Vergi ve Sgk Borçlarının İlk Taksit Ödemeleri Ne Zaman? - Zorunlu Bireysel Emeklilik Sistemi resmen başladı.

SONDAKIKA.COM: Su Emme Gücü Yüksek Bornozlar Neden Tercih Edilir? - Burnunda şekil bozukluğu olan ve ameliyat olmaya bir türlü karar veremeyen kişiler için ameliyatsız burun estetiği seçeneği mümkün!

DAILYMOTION.COM: Sakızdan Spor Ayakkabı Üretiyorlar - Yağmur (Berkay Hardal) daha bebekken annesi tarafından huzurevine bırakılan, zeki, merhametli, sevgi dolu bir genç adam...Melek (Gülper Özdemir) ise inatçı, adaletli ve hayatını doğaya adamış bir genç kız. Bu iki kalbi birleştirecek olan kişi ise Melek'in annesi Rukiye'den (Oya Başar) başkası değil.

PEMBENAR: Yeteneklerimizi Kullanabiliriz - Hamileliğe bağlı yaşanan şikayetlerin üstesinden gelmenin bir takım püf noktaları olduğunu belirten Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Volkan Aksakallı, anne adaylarına çözüm önerileriyle ilgili bilgi verdi.

ENERJIENSTITUSU.COM: Yorum: Enerji Savaşları Şimdi de Avrupa'nın Üzerinde - Yıllardır %100 yenilenebilir enerji hedefinden söz eden Apple, bu amaç uğruna şimdi büyük bir yatırım daha yapıyor.

TEKNOTALK.COM: Youtube Telif Hakkı Eşleme Aracı Sunuyor, Çalıntı Videoları Kolayca İşaretle! - Yüzde 10 Daralan Otomobil Pazarında YAZ Kampanyaları Başladı Hangi Marka Otomobil Ne Kadar İndirim Yaptı?

INTERSINEMA.COM: Yarım ile Yamalak Filmi - Yarım ile Yamalak filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tüm bilgileri. Yarım ile Yamalak filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.

HURRIYET.COM.TR: Yüzyılın Davasında Karar Açıklandı - YURT dışında yaşayan Türklerin yurda girişlerinde üçüncü haftaya içinde olduklarını belirten Yaşar Yaman Ocak, bu yıl sezonun daha iyi geçtiğini söyledi.

BBCTURKISH.COM: Yunanistan Daha Fazla Yatırımcı Çekmek İçin 'Altın Vize' Programını Genişletiyor - Yüz tanıma teknolojisi ilerledikçe bazı firmalar yüzlerdeki ifadeleri tanımlayabileceğini ve hatta şüpheli davranışları ayırt edebileceğini savunuyor.

MILLIYETEMLAK.COM : Teknolojik Yoga Eğitmeni: Nadi X Akıllı Yoga Taytı - Yalnız başınıza spor yapmayı tercih edenlerdenseniz muhtemelen en büyük endişeniz egzersiz ve hareketleri doğru yapıp yapmadığınız olabilir. Aslında bu, düşünüldüğünden daha ciddi bir sorun. Yanlış yapılan hareketler anlık acı, kramp gibi sorunlara sebep olabildiği gibi, uzun vadeli sakatlanmalar da yaratabiliyor. Kişisel bir eğitmenle çalışmayı düşünmüyorsanız kişisel eğitmenliğinize talip olan yeni teknolojileri kullanmayı deneyebilirsiniz. Daha önce çeşitli bedensel engellere destek olan teknolojik ekipmanlar bulunuyordu. Yeni akıllı yoga taytı Nadi X ise özel olarak yoga

DUNYA.COM: Zeytinyağı Üretimi Artışında Zirve Türkiye'nin - Zeytinburnu'nda eski bir tekstil fabrikasında yangın çıktı.

EURONEWS.COM: Zeka Küpü Gençler Rubiklerle Yeteneklerini Yarıştırıyor - Yılan gibi zehirli hayvanlar ısırdıklarında insanlar için ölümcül tehlike arz etse de, bu hayvanların zehrinden birçok hastalığa karşı ilaç üretmek de mümkün. Peki bu ilaçlar nasıl üretiliyor?

TR.EUROSPORT.COM: Yankı Erel'den Tarihi Wimbledon Zaferi - Yeşil-siyahlı kulüp, Maccabi FOX'a transfer olan ABD'li basketbolcuya son üç sezondaki katkılarından dolayı teşekkür etti.

SKORER: Zola, Sarri'nin Yardımcısı Oldu - Yeşilgiresun Belediyespor Kulübü Yönetim Kurulu, gelecek sezon Türkiye Basketbol 1. Ligine katılmama kararı aldı.

DHA.COM.TR: Zuhal Olcay'ın Arşiv Görüntüsü - ZONGULDAK'ta, telefon dolandırıcılarının 'Kimlik bilgileriniz FETÖ'nün eline geçmiş.

HABERLER.COM: Zuhal Topal Yeniden Ekranlara Döneceğinin Müjdesini Sosyal Medya Hesabından Verdi - Yunanistan'ın Rusya'ya bağlı iki diplomatı sınırdışı etme kararı aldığı aktarıldı. Kathimerini gazetesinin haberine göre, iki Rus diplomatın da ülkeye girişinin yasaklandığı ifade edildi.

AA.COM.TR: Zuhal Olcay'a "Cumhurbaşkanına Hakaret"Ten Ceza - Zorlu Performans Sanatları Merkezi Amfi, Fransız film gösterimlerine ev sahipliği yapacak.

IHA.COM.TR: Zurnacıya Araç Çarptı - Zorlu Enerji ile Garanti Bankası arasında imzalanan Yeşil Kredi anlaşmasına göre; banka, Zorlu Enerji’nin sürdürülebilirlik performansını iyileştirmesini faiz indirimiyle teşvik edecek.


Gazeteler son yıllarda büyük bir hızla büyüyen internet haberciliğinin gölgesinde kalsa da yine de çok büyük bir kitleye hitap ediyor. Teknolojinin gelişmesiyle bazı gazeteler medya sektöründe havlu atsa da, Türkiye'nin köklü gazeteleri hala günde binlerce gazete basmaya devam ediyor. Otoriteler bu gazetelerin artık haberleşme aracından fazlası olduğunu düşünüyor. Öyle ki bu gazeteler artık insanların siyası görüş, yaşam tarzlarını belli eder nitelikte. Büyük gazetelerin ayakta kalabilmesinin en önemli sebeplerinden biri de bu. Türkiye'nin önde gelen gazeteleri, hızla gelişen internet medyası karşısında ayakta kalabiliyorsa şüphesiz bu durumda duyarlı abonelerinin katkısı çok büyük.


Posta gazetesinin haftalık tiraj rakamlarına bakıldığında 400.000'e yaklaştığı görülüyor. İlk 3'e girmeyi başaran gazetelerden birisi olmayı başaran bir diğer gazete Hürriyet. Hürriyet gazetesi de 400.000 e yaklaşan haftalık tirajıyla göze çarpıyor. Hürriyet'in ardından Sözcü 300.000'i aşkın haftalık tirajıyla 3.sırada yer alıyor.