İZMİR GAZETELERİ

İZMİR yerel gazete manşetleri. Gazetelerden okumak istediğiniz gazetenin birinci sayfasına tıklayın.
Gazete Başlıkları

WISE.TV: Yeni Dünya Düzeninde Liderlik - Yazıyı görüntüle.


DAILYMOTION.COM: Yeni albümünün başarısı Lady Gaga'yı ağlattı! - Zamanında aşı bulunamadığı takdirde birçok Amerikalı 3 Kasım'da başkanlık seçimi için sandığa gittiğinde sosyal mesafe kurallarının uygulanacağına inanıyor.


CARMEDYA.COM: Yeni BMW 4 Serisi Coupe tanıtıldı - Uzun bir süredir geliştirme aşamasında olan ve kamuflajlı görüntüleri sıkça basına yansıyan BMW 4 Serisi Coupe resmi olarak tanıtıldı.


SONDAKIKA.COM: Novartis Türkiye takipçileriyle Instagram'da buluşuyor! Novartis'ten farkındalık projesi! - Sosyal medyayı her zaman etkin ve aktif bir şekilde kullanan Novartis, koronavirüs salgını sürecinde de hastaların bilgi ihtiyacını karşılamak üzere Instagram hesabı açarak; mesafenin çok önemli olduğu salgın günlerinde hasta ve hasta yakınlarını yalnız bırakmıyor.


DW.COM: Renault 15 bin çalışanını işten çıkaracak - Pandemi, toplumlarımızın zayıf noktalarını öne çıkarırken önceliklerimizi de değiştirmemize sebep oldu.


INTERSINEMA.COM: Voyagers Filmi - Voyagers filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tüm bilgileri. Voyagers filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.


TR.EUROSPORT.COM: Umarım derecemi geçemez - Stephen Hendry, sekiz yıl önce emekli olmuştu.


EURONEWS.COM: Yeni Zelanda Başbakanı Jacinda Ardern canlı yayında konuşurken deprem oldu - Yeni Zelanda başbakanı Jacinda Ardern devlet televizyonunda konuşması canlı yayında yayımlanırken merkez üssü Wellington olarak belirlenen 5.8 büyüklüğünde deprem oldu.


DUGOUT: Zenit celebrate 95th Birthday - Zenit St Petersburg celebratec 95 years of glorious years, with 6 Russian titles, 1 UEFA Cup and 1 Super Cup and remarkable victories along the way.


BBCTURKISH.COM: Zoom'un Çinli rakipleri DingTalk ve Voov uluslararası pazaralara açıldı - Yunanistan'ın, koronavirüs nedeniyle duraklayan turizm sektörünü canlandırmak amacıyla attığı adımlara rağmen otel, ulaşım ve gıda sektörü bu yaz sezonunda büyük kriz yaşanacağına inanılıyor.


TAMINDIR: ZTE Katlanabilir Akıllı Telefonlara Yeni Bir Soluk Getiriyor! - Zonguldak'ta meydana gelen grizu patlamasından ismini alan Türkiye'nin ilk cep uydusu Grizu-263A, patlamada hayatını kaybeden madencilerin isimleriyle birlikte uzaya gönderilmek üzere hazırlanıyor.


HABERLER.COM: Zlatan Ibrahimovic, Hakan Çalhanoğlu ile çıktığı motor turunu sosyal medyadan paylaştı - Zorunlu trafik sigortasında aylık yüzde 1,5 oranındaki zam oranı Haziran ayından itibaren yüzde 0,75'e düşürülerek yarı yarıya azaldı. Yıllık en fazla yapılabilecek zam oranı da böylece yüzde 20'den 13'e inmiş oldu. Önümüzdeki yıl da bu oran aylık en fazla yüzde 1 olacak.


SNOB MAGAZI: Zeynep Casalini: Herkes gider Mersine, ben giderim tersine... - Zeynep Casalini, resminin gazetelerde çıkmasını istemediği için kızını arkasına saldı


DHA.COM.TR: Zurna ile canlı yayın yaptı, istekleri çaldı - Zurna ile canlı yayın yaptı, istekleri çaldıSİVAS'ın Gürün ilçesinde yaşayan Zekeriya Yılmaz (43) sosyal medya hesabından zurnasıyla canlı yayın yaparak, kendisine gelen istek parçalarını çaldı.


HURRIYET.COM.TR: Zlatan Ibrahimovic'ten Hakan Çalhanoğlu paylaşımı! Motor turuna çıktılar... - Zalgiris Kulübü, 25 yaşındaki Vasturia ile 2+1 yıllık sözleşme imzalandığını duyurdu.


AA.COM.TR: Zynga'nın hisseleri Türk oyun şirketini almasıyla 8 yılın zirvesine yükseldi - Züccaciyeciler Derneği (ZÜCDER) Başkanı Mesut Öksüz, kredi imkanı ve kampanyalarla birlikte çeyiz alışverişlerinin artacağını belirterek, İndirimlerle düğün sezonuna hazırız. Destek kredisi olumlu bir adım. Paket, sektörü hareketlendirecektir.


IHA.COM.TR: Zorlu Center, koronavirüs önlemleri kapsamında 2 milyon TL harcadı - Zonguldak'ta vatandaşlar şiddetli yağmura rağmen limanda Cuma namazı kıldı.


Gazeteler son yıllarda büyük bir hızla büyüyen internet haberciliğinin gölgesinde kalsa da yine de çok büyük bir kitleye hitap ediyor. Teknolojinin gelişmesiyle bazı gazeteler medya sektöründe havlu atsa da, Türkiye'nin köklü gazeteleri hala günde binlerce gazete basmaya devam ediyor. Otoriteler bu gazetelerin artık haberleşme aracından fazlası olduğunu düşünüyor. Öyle ki bu gazeteler artık insanların siyası görüş, yaşam tarzlarını belli eder nitelikte. Büyük gazetelerin ayakta kalabilmesinin en önemli sebeplerinden biri de bu. Türkiye'nin önde gelen gazeteleri, hızla gelişen internet medyası karşısında ayakta kalabiliyorsa şüphesiz bu durumda duyarlı abonelerinin katkısı çok büyük.


Posta gazetesinin haftalık tiraj rakamlarına bakıldığında 400.000'e yaklaştığı görülüyor. İlk 3'e girmeyi başaran gazetelerden birisi olmayı başaran bir diğer gazete Hürriyet. Hürriyet gazetesi de 400.000 e yaklaşan haftalık tirajıyla göze çarpıyor. Hürriyet'in ardından Sözcü 300.000'i aşkın haftalık tirajıyla 3.sırada yer alıyor.

title