GAZETELER

TRABZON GAZETELERİ

GİT
TRABZON yerel

gazete manşetleri

. Gazetelerden okumak istediğiniz gazetenin birinci sayfasına tıklayın.

GAZETE BAŞLIKLARI

ACUNN.COM: Yusuf Bilal Altıntaş Final Performansı - Yetenek Sizsiniz Türkiye'nin büyük finalinde rakiplerini geride bırakıp en çok puanı alan 3 isim sırasız şekilde açıklandı.

CARMEDYA.COM: Yeni Renault Captur Testlere Son Sürat Devam Ediyor - CARMEDYA.COM – Yakıt hücresi teknolojisinin son derece pahalı olduğu herkes tarafından biliniyor.

CEVAPLA.TV: Yemek Saatlerinin Önemi Var Mıdır? - Zorunlu Bireysel Emeklilik Sistemi resmen başladı.

SONDAKIKA.COM: Ameliyatsız burun estetiği mümkün! - Burnunda şekil bozukluğu olan ve ameliyat olmaya bir türlü karar veremeyen kişiler için ameliyatsız burun estetiği seçeneği mümkün!

MILLIYETEMLAK.COM : Yazın Evde Keyifle Yapabileceğiniz 6 Şey - Yaz mevsimi; dinlenmenin, gezmenin, yenilenmenin mevsimi… Uzun yaz günlerinde evde, sokakta ya da canınız nerede istiyorsa orada yapabileceğiniz onlarca şey var. Yeter ki miskinliği üzerinizden atın ve başlayın. İşte, yazın evde keyifle yapabileceğiniz 6 şey! Dinlenin Elbette listenin başına dinlenmeyi yazmasak olmazdı. Kışın bir türlü doyamadığınız sabah uykuları, uykunun en tatlı hâli siestalar, sizi bekler. Ancak, dinlenmekten kastımız, sadece uyumak veya ayakları uzatmak değil. Zihninizi karıştıran ne varsa onlardan da kurtulmak.

TR.EUROSPORT.COM: Yankı Erel'den Tarihi Wimbledon Zaferi - Yeşil-siyahlı kulüp, Maccabi FOX'a transfer olan ABD'li basketbolcuya son üç sezondaki katkılarından dolayı teşekkür etti.

TEKNOTALK.COM: Youtube Telif Hakkı Eşleme Aracı Sunuyor, Çalıntı Videoları Kolayca İşaretle! - Yüzde 10 Daralan Otomobil Pazarında YAZ Kampanyaları Başladı Hangi Marka Otomobil Ne Kadar İndirim Yaptı?

INTERSINEMA.COM: Yarım ile Yamalak Filmi - Yarım ile Yamalak filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tüm bilgileri. Yarım ile Yamalak filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.

ENERJIENSTITUSU.COM: Yorum: Enerji Savaşları Şimdi de Avrupa'nın Üzerinde - Yıllardır %100 yenilenebilir enerji hedefinden söz eden Apple, bu amaç uğruna şimdi büyük bir yatırım daha yapıyor.

EURONEWS.COM: Yeraltı Otoparkının Üstünden Geçen Yolun Göçme Anı - Yılan gibi zehirli hayvanlar ısırdıklarında insanlar için ölümcül tehlike arz etse de, bu hayvanların zehrinden birçok hastalığa karşı ilaç üretmek de mümkün. Peki bu ilaçlar nasıl üretiliyor?

BBCTURKISH.COM: Yön Duygusunu Geliştirecek 8 Öneri - Yüz tanıma teknolojisi ilerledikçe bazı firmalar yüzlerdeki ifadeleri tanımlayabileceğini ve hatta şüpheli davranışları ayırt edebileceğini savunuyor.

DAILYMOTION.COM: Nefes Nefese Tanıtım - Yağmur (Berkay Hardal) daha bebekken annesi tarafından huzurevine bırakılan, zeki, merhametli, sevgi dolu bir genç adam...Melek (Gülper Özdemir) ise inatçı, adaletli ve hayatını doğaya adamış bir genç kız. Bu iki kalbi birleştirecek olan kişi ise Melek'in annesi Rukiye'den (Oya Başar) başkası değil.

SKORER: Yusuf Yazıcı Yeni Sezonda Yine Adından Söz Ettirecek - Yerli kaleci transfer etmeyi planlayan Galatasaray, eski kalecilerinden Sinan Bolat'ın peşine düştü.

HURRIYET.COM.TR: Yüzyılın Davasında Karar Açıklandı - YTB'den edinilen bilgiye göre, yurt dışında ikamet eden ve bu ülkelerde aile ve sosyal hizmetlere uygun bölümlerde üniversite öğrenimi görmüş vatandaşlara, terapi ya da danışmanlık gibi özel alanlarda uzmanlaşmaları için 'YTB Aile ve Sosyal Hizmetler Alanlarında Uzmanlık Bursu' verilecek.

HABERLER.COM: Zuhal Topal Yeniden Ekranlara Döneceğinin Müjdesini Sosyal Medya Hesabından Verdi - Zonguldak'ın Ereğli ilçesinde, temizlik işçileri kanalizasyonda yeni doğmuş bebeğe ait ceset bulundu.

DUNYA.COM: Zeytinyağı Üretimi Artışında Zirve Türkiye'nin - Yurt içi kurban bedeli 850 lira olurken, yurt dışı kurban bedeli de 625 lira olarak belirlendi.

IHA.COM.TR: Zurnacıya Araç Çarptı - Zorlu Enerji ile Garanti Bankası arasında imzalanan Yeşil Kredi anlaşmasına göre; banka, Zorlu Enerji’nin sürdürülebilirlik performansını iyileştirmesini faiz indirimiyle teşvik edecek.

DHA.COM.TR: Zuhal Olcay'ın Arşiv Görüntüsü - ZONGULDAK'ta, telefon dolandırıcılarının 'Kimlik bilgileriniz FETÖ'nün eline geçmiş.

PEMBENAR: Yurt Dışına İlk Kez Çıkacaklar İçin 10 Altın Tavsiye - Adet söktürücü bitkiler ile stres, hava değişimi, yaşam tarzında değişiklikler,ergenlik,aşırı miktarda egzersiz gibi etkenlere bağlı olarak ortaya çıkan adet gecikmelerine karşı önlem alabilirsiniz.

AA.COM.TR: Zuhal Olcay'a "Cumhurbaşkanına Hakaret"Ten Ceza - Zorlu Performans Sanatları Merkezi Amfi, Fransız film gösterimlerine ev sahipliği yapacak.


Gazeteler son yıllarda büyük bir hızla büyüyen internet haberciliğinin gölgesinde kalsa da yine de çok büyük bir kitleye hitap ediyor. Teknolojinin gelişmesiyle bazı gazeteler medya sektöründe havlu atsa da, Türkiye'nin köklü gazeteleri hala günde binlerce gazete basmaya devam ediyor. Otoriteler bu gazetelerin artık haberleşme aracından fazlası olduğunu düşünüyor. Öyle ki bu gazeteler artık insanların siyası görüş, yaşam tarzlarını belli eder nitelikte. Büyük gazetelerin ayakta kalabilmesinin en önemli sebeplerinden biri de bu. Türkiye'nin önde gelen gazeteleri, hızla gelişen internet medyası karşısında ayakta kalabiliyorsa şüphesiz bu durumda duyarlı abonelerinin katkısı çok büyük.


Posta gazetesinin haftalık tiraj rakamlarına bakıldığında 400.000'e yaklaştığı görülüyor. İlk 3'e girmeyi başaran gazetelerden birisi olmayı başaran bir diğer gazete Hürriyet. Hürriyet gazetesi de 400.000 e yaklaşan haftalık tirajıyla göze çarpıyor. Hürriyet'in ardından Sözcü 300.000'i aşkın haftalık tirajıyla 3.sırada yer alıyor.