TRABZON GAZETELERİ

TRABZON yerel gazete manşetleri. Gazetelerden okumak istediğiniz gazetenin birinci sayfasına tıklayın.
Gazete Başlıkları

WISE.TV: Yeni Dünya Düzeninde Liderlik - Yazıyı görüntüle.


CARMEDYA.COM: Toyota'dan temiz enerji yatırımı - Toyota, Avrupa’daki operasyonlarında temiz yenilenebilir enerjiye geçiş çalışmalarının bir parçası olarak Brüksel’deki genel merkezde yerinde elektrik üreten iki yeni teknolojiye yatırım yaptı.


SONDAKIKA.COM: New Well Kozmetik Ürünleri İle Porselen Makyaj Stili! - Porselen makyaj son dönemlerin en popüler uygulamaları içerisinde. Tek renk görünen, ışıltılı ve pürüzsüz bir ten elde etmek için sizde porselen makyaj stilini deneyebilirsiniz.


EURONEWS.COM: Yeni Zelanda Başbakanı Jacinda Ardern canlı yayında konuşurken deprem oldu - Yeni Zelanda başbakanı Jacinda Ardern devlet televizyonunda konuşması canlı yayında yayımlanırken merkez üssü Wellington olarak belirlenen 5.8 büyüklüğünde deprem oldu.


TR.EUROSPORT.COM: Umarım derecemi geçemez - Stephen Hendry, sekiz yıl önce emekli olmuştu.


DUGOUT: Zenit celebrate 95th Birthday - Zenit St Petersburg celebratec 95 years of glorious years, with 6 Russian titles, 1 UEFA Cup and 1 Super Cup and remarkable victories along the way.


DW.COM: Uzmanlardan ikinci korona dalgası uyarısı - Uzmanlar, bir yandan koronavirüs ile mücadele amacıyla alınan tedbirler esnetilirken diğer yandan da yaz tatili dönemi yaklaşırken Sars-CoV-2 vakalarında ikinci bir dalga yaşanabileceğine dikkat çekiyor.


SNOB MAGAZI: Zeynep Tandoğan'dan Hazım Körmükçü açıklaması - Zeynep Casalini, resminin gazetelerde çıkmasını istemediği için kızını arkasına saldı


DAILYMOTION.COM: Yeni albümünün başarısı Lady Gaga'yı ağlattı! - Zamanında aşı bulunamadığı takdirde birçok Amerikalı 3 Kasım'da başkanlık seçimi için sandığa gittiğinde sosyal mesafe kurallarının uygulanacağına inanıyor.


TAMINDIR: ZTE Katlanabilir Akıllı Telefonlara Yeni Bir Soluk Getiriyor! - YouTube'da son zamanlarda çocuklara yönelik hazırlanan çirkin animasyon filmlerinin artması üzerine Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı, BTK ve Emniyet Genel Müdürlüğü harekete geçti.


BBCTURKISH.COM: Zoom'un Çinli rakipleri DingTalk ve Voov uluslararası pazaralara açıldı - Venezuela Petrol Bakanı Tareck El Aissami, Twitter'dan 'Fortune' (Talih) isimli ilk tankerin ulaşmasının ardından Kardeş İran İslam Cumhuriyeti'nin tankerleri münhasır ekonomik bölgemizde açıklamasını yaptı ve İran'a dayanışmasından ötürü teşekkür etti.


INTERSINEMA.COM: The Asset Filmi - The Asset filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tüm bilgileri. The Asset filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.


HURRIYET.COM.TR: Zlatan Ibrahimovic'ten Hakan Çalhanoğlu paylaşımı! Motor turuna çıktılar... - Yüzlerinde maskeyle dolaşan çift, bir optik mağazasına girerken objektife yansıdı.


HABERLER.COM: Zlatan Ibrahimovic, Hakan Çalhanoğlu ile çıktığı motor turunu sosyal medyadan paylaştı - Zorunlu trafik sigortasında aylık yüzde 1,5 oranındaki zam oranı Haziran ayından itibaren yüzde 0,75'e düşürülerek yarı yarıya azaldı. Yıllık en fazla yapılabilecek zam oranı da böylece yüzde 20'den 13'e inmiş oldu. Önümüzdeki yıl da bu oran aylık en fazla yüzde 1 olacak.


AA.COM.TR: Zynga'nın hisseleri Türk oyun şirketini almasıyla 8 yılın zirvesine yükseldi - Züccaciyeciler Derneği (ZÜCDER) Başkanı Mesut Öksüz, kredi imkanı ve kampanyalarla birlikte çeyiz alışverişlerinin artacağını belirterek, İndirimlerle düğün sezonuna hazırız. Destek kredisi olumlu bir adım. Paket, sektörü hareketlendirecektir.


IHA.COM.TR: Zorlu Center, koronavirüs önlemleri kapsamında 2 milyon TL harcadı - Zonguldak'ta vatandaşlar şiddetli yağmura rağmen limanda Cuma namazı kıldı.


DHA.COM.TR: Zurna ile canlı yayın yaptı, istekleri çaldı - Zurna ile canlı yayın yaptı, istekleri çaldıSİVAS'ın Gürün ilçesinde yaşayan Zekeriya Yılmaz (43) sosyal medya hesabından zurnasıyla canlı yayın yaparak, kendisine gelen istek parçalarını çaldı.


Gazeteler son yıllarda büyük bir hızla büyüyen internet haberciliğinin gölgesinde kalsa da yine de çok büyük bir kitleye hitap ediyor. Teknolojinin gelişmesiyle bazı gazeteler medya sektöründe havlu atsa da, Türkiye'nin köklü gazeteleri hala günde binlerce gazete basmaya devam ediyor. Otoriteler bu gazetelerin artık haberleşme aracından fazlası olduğunu düşünüyor. Öyle ki bu gazeteler artık insanların siyası görüş, yaşam tarzlarını belli eder nitelikte. Büyük gazetelerin ayakta kalabilmesinin en önemli sebeplerinden biri de bu. Türkiye'nin önde gelen gazeteleri, hızla gelişen internet medyası karşısında ayakta kalabiliyorsa şüphesiz bu durumda duyarlı abonelerinin katkısı çok büyük.


Posta gazetesinin haftalık tiraj rakamlarına bakıldığında 400.000'e yaklaştığı görülüyor. İlk 3'e girmeyi başaran gazetelerden birisi olmayı başaran bir diğer gazete Hürriyet. Hürriyet gazetesi de 400.000 e yaklaşan haftalık tirajıyla göze çarpıyor. Hürriyet'in ardından Sözcü 300.000'i aşkın haftalık tirajıyla 3.sırada yer alıyor.

title