GAZETELER

BURSA GAZETELERİ

GİT
BURSA yerel

gazete manşetleri

. Gazetelerden okumak istediğiniz gazetenin birinci sayfasına tıklayın.

GAZETE BAŞLIKLARI

SONDAKIKA.COM: İstanbul'da Ev Sahibi Olabileceğiz Konut Projeleri - Modern yüzyıl gelişimi sanayi ve ticaret alanlarında artışı teşvik ediyor ki bu yaşanan artışlar ile birlikte de karşılıklı alacak davalarında artışın meydana gelmesine neden oluyor.

DAILYMOTION.COM: Rihanna Babasını Mahkemeye Verdi! - Sanem sabahları birkaç saat babasının bakkalında çalıştıktan sonra bütün gününü hayal kurarak ve kitabı üzerinde çalışarak geçirmektedir ve hayatından son derece mutludur.

WISE.TV: Zayıflamaya Yardımcı Olan Bitki ve Besinler Neler? - Şahin Hukuk Bürosu Sevda Şahin İhsanoğlu, Wise TV'ye açıklamalarda bulundu.

TEKNOTALK.COM: Yeni Nissan Leaf E-Plus, "Akıllı Güç, Akıllı Sürüş ve Akıllı Entegrasyon" - Xiaomi Daha Büyük Ekran İçi Sensörleri ile Oppo ve Vivo Gibi Rakiplerini bu Yenebilir mi? Xiaomi'nin Yeni Ekran içi Parmak izi Sensörleri Daha Büyük Aktif Alana Sahip.

INTERSINEMA.COM: Zaman Yolcuları Filmi - Zaman Yolcuları filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tüm bilgileri. Zaman Yolcuları filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.

PROJEMLAK.COM: Tarihi Kentler Birliği Tekirdağ Bölge Toplantısı Gerçekleştirildi - Günümüze ulaşan kültür varlıklarını restore ederek bugüne ve yarınlara kazandırmayı amaçlayan Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi, Tarihi Kentler Birliği Bölge Toplantısına ev sahipliği yaptı.

EMOJI: Yurtdışına Gitmek İsteyenler İçin Ucuza Seyahat Etmenin 7 Sırrı - Yapı kimyasallarının aktif olarak kullanıldığı ve ülkemizde ekonomimin bel kemiği niteliğindeki endüstrilerden bir tanesini inşaat sektörü oluşturuyor.

THEGEYIK: Virginia Woolf'un Duygularının Esiri Olanlara Açık Mesajı - Zaman akıp geçiyor ve bizler bunu izlemekle yetiniyoruz.

CARMEDYA.COM: Yeni 911 Cabriolet Yola Çıkmaya Hazır - Yeni nesil Porsche 911’in Cabriolet versiyonu yollara çıkmaya hazır. Model tasarım konusunda dikkat çekiyor. Porsche, ilk 911 Cabriolet prototipini Eylül 1981’de Frankfurt’taki Uluslararası Otomobil Fuarı’nda (IAA) görücüye çıkarmıştı. 911’in ilk üstü açık versiyonu 1982’de üretim hattından indi ve o günden bugüne model yelpazesinin vazgeçilmez bir parçası haline geldi. Şimdi ise 911 Cabriolet’in yeni versiyonu yollara...The post Yeni 911 Cabriolet yola çıkmaya hazır appeared first on Carmedya.

EURONEWS.COM: Yeşilçam'la Dolu Bir Hayat: Filmleri Afişleriyle Yaşatıyor - Yunanistan'ın linyit kuşağındaki küçük köyleri madencilik faaliyetleri sebebiyle her geçen gün yok oluyor.

HURRIYET.COM.TR: Yunus Emre, Mozart, Aşık Veysel, Shostakovich, Neşet Ertaş... Eserleri Viyana'da Aynı Konserde... - UYARI grevinin Frankfurt Havalimanı'nda saat 02.00'den 20.00'ye, Leipzig/Halle Havalimanı'nda saat 04.00'den 18.00'e, Dresden'de saat 03.00'ten 21.00'e ve Erfurt'ta 06.00'dan 22.00'ye kadar süreceği ifade edilen açıklamada, Hannover ve Bremen havalimanlarında ise saat 00.

ENERJIENSTITUSU.COM: Zorlu Enerji'nin Gaz Dağıtım Varlıklarıyla Mitsui, Palmet Enerji ve Enerya Enerji İlgileniyor - Yükselir Group, yenilenebilir enerji alanında G20 ülkeleri arasında en gelişmiş ülke olan Fransa’nın başkenti Paris’e yenilenebilir enerji santrali kurmak için resmi kurumlarla anlaşma sağladı. Uluslararası arenada 21 ülkede doğalgaz, enerji, petrol, inşaat, turizm ve birçok alanda önemli yatırımları bulunan Yükselir Group, devletlerin birincil enerji kaynaklarından uzaklaşıp zararsız olan yenilenebilir enerji kaynaklarına yönelmesinden ötürü yeşil enerji […]The post Yükselir Group, Fransa’da yenilenebilir enerji santrali kuracak appeared first on Enerji Enstitüsü.

BBCTURKISH.COM: Yüz Binden Fazla Kişi Üzerinde Araştırma: Her Gün Aspirin Almak Riske Değmez - Yunanistan'da Makedonya ile isim anlaşması koalisyon hükümetini dağıttı.

HABERLER.COM: Zlatan Ibrahimovic, Cristiano Ronaldo'nun Meydan Okumasına Sert Tepki Gösterdi - Zlatan Ibrahimovic, ''Yeni bir mücadele için Juventus'u seçtim'' diyen Cristiano Ronaldo'yu, Mücadele arıyorsa, 2. Ligden bir takıma gidip onu üst lige çıkarıp şampiyon yapsın sözleriyle eleştirdi.

WEBTEKNO: Zincirsiz, Gelmiş Geçmiş En İyi Dizayna Sahip Olduğu Söylenen Bisiklet: Nubike - Zorlu ortamlara dayanıklığıyla bilinen bir Su Ayısı'nın kalıntısı, Antarktika'da yapılan sondaj çalışması sırasında bulundu.

DHA.COM.TR: Zübeyde Hanım, Kabri Başında Anıldı - Zuhal Topal'ın Türkiye şehit verdi, siz burada oynadınız diyerek, stüdyoyu terk eden damat adayı Zekeriya Atak'a açtığı dava sonuçlandı. Damat adayı, Topal'a 10 bin TL tazminat ödeyecek.

DUNYA.COM: Zorunlu karşılıklarda yeni düzenleme - Zorlu PSM'deki kitap fuarını; Şerefiye Sarnıcı'ndaki klasik müzik konserlerini; Arı sütünün geleceği için yapılan çalışmaları; Müzede Selfie Gününü; Müzeler Konuşuyorun Fransız konuğunu; Karaköy'de açılan Social Jazz Bar'ı biliyor musunuz?

IHA.COM.TR: Zülfü Livaneli Kültür Merkezi 35 Bin Sanatseveri Ağırladı - Zübeyde Hanım Anaokulu öğrencilerine Dünya'da ki farklı kültürleri öğrenmeleri için çeşitli etkinlikler düzenleniyor.

AA.COM.TR: Zverev ve Halep Dördüncü Turda - Zorunlu askerlik uygulanmasının bulunmadığı Karadağ'da orduya 50 gönüllü asker alınacak.


Gazeteler son yıllarda büyük bir hızla büyüyen internet haberciliğinin gölgesinde kalsa da yine de çok büyük bir kitleye hitap ediyor. Teknolojinin gelişmesiyle bazı gazeteler medya sektöründe havlu atsa da, Türkiye'nin köklü gazeteleri hala günde binlerce gazete basmaya devam ediyor. Otoriteler bu gazetelerin artık haberleşme aracından fazlası olduğunu düşünüyor. Öyle ki bu gazeteler artık insanların siyası görüş, yaşam tarzlarını belli eder nitelikte. Büyük gazetelerin ayakta kalabilmesinin en önemli sebeplerinden biri de bu. Türkiye'nin önde gelen gazeteleri, hızla gelişen internet medyası karşısında ayakta kalabiliyorsa şüphesiz bu durumda duyarlı abonelerinin katkısı çok büyük.


Posta gazetesinin haftalık tiraj rakamlarına bakıldığında 400.000'e yaklaştığı görülüyor. İlk 3'e girmeyi başaran gazetelerden birisi olmayı başaran bir diğer gazete Hürriyet. Hürriyet gazetesi de 400.000 e yaklaşan haftalık tirajıyla göze çarpıyor. Hürriyet'in ardından Sözcü 300.000'i aşkın haftalık tirajıyla 3.sırada yer alıyor.