GAZETELER

MERSİN GAZETELERİ

GİT
MERSİN yerel

gazete manşetleri

. Gazetelerden okumak istediğiniz gazetenin birinci sayfasına tıklayın.

GAZETE BAŞLIKLARI

CEVAPLA.TV: Western Union ile Yurt Dışı Havale İşlemleri Nasıl Yapılır? - Yurt dışına havale gönderecekseniz, buyurun sizi PTT işyerlerinde misafir edelim. Hem uzun kuyruklar beklemeyin hem de havale ücreti olarak küçük bir servet ödemeyin.

DAILYMOTION.COM: Seçmenin Oyunu Hangi Başlıklar Belirleyecek? - Sanem ve Can’ın tutku dolu aşkı bu yaz çok konuşulacakErkenci Kuş, Sanem (Demet Özdemir) ve Can (Can Yaman)’ın reklam ajansında tesadüf eseri karşılaşması ile başlayan büyük aşkı ekrana getirecek.Heyecanlı ve sürükleyici...

INTERSINEMA.COM: The Forlorned Filmi - The Forlorned filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tüm bilgileri. The Forlorned filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.

SONDAKIKA.COM: Türkiye'de yabancılara çalışma izni alma şartları değişti - Artan yabancı nüfusun Türk personel istihdamına zarar vermemesi adına yabancılar için çalışma izni şartları ve yabancı çalışma izni başvuru sistemi değiştirildi.

HURRIYET.COM.TR: Zirveden Önce Çocuk Futbolcuları Ziyaret Etti - YURTDIŞINDA yaşayan Türk vatandaşları Türkiye'deki genel seçim ve referandum dahil 5'inci kez oy kullanıyor.

PEMBENAR: Yulaf Sütü Kullanmak İçin 6 Neden - Vücudumuzdaki toksinleri atmak için detoks yapıyoruz peki ya evimizdeki toksinlerden nasıl arındırıyoruz?

EURONEWS.COM: Yurt Dışındaki Seçmen Oy Tercihini Neye Göre Belirliyor? - Yemen'in batısındaki Hudeyde ilinde, Husiler ile askerler arasında meydana gelen çatışmalarda 50 Husi militanının öldüğü bildirildi.

MILLIYETEMLAK.COM : Yatak Odası Mobilyalarında Yeni Trendler Neler? - Mutfaklar her evin vazgeçilmezi ve belki de en önemli bölümleridir. Evlerin ortalama büyüklüklerinin giderek küçüldüğü ve bundan birkaç on yıl önce sözü dahi edilmeyen 1+1 ya da 1+0 stüdyo tipi evlerin hızla yaygınlaştığı şu günlerde bile mutfaklar bu küçülmenin bir kıyısında tutulan hayati alanlardır. Üstelik evinizde hiç yemek yapmıyor oluşunuz bile mutfağın önemini azaltmaz. Bu anlamda mutfakları bir nevi evlerimizin hayat damarı, en canlı noktası olarak da görebiliriz. Haliyle evimizin

ENERJIENSTITUSU.COM: Yegm Kampüsünde Hidrojen Teknolojileri Laboratuvarı Açıldı - Venezuela petrol ihracatında büyük sıkıntılarla karşı karşıya. Üretim düşüşüne ilaveten devlet petrol şirketi PDVSA'nın karşı karşıya kaldığı uluslararası hukuki sorunlar Venezuela'nın petrol ihracat sözleşmelerindeki yükümlülüklerini yerine getirmede gecikmelere neden oluyor.

CARMEDYA.COM: Yeni Mercedes Benz B Serisi Kamuflajlı Yakalandı - Yeni nesil Mercedes-Benz B-Serisi, test sırasında kameralara yakalandı.

DUNYA.COM: Zorlu Psm'de Farklı Etkinlikler… - Zorlu PSM yaz boyunca sanatın farklı tonlarına kapı aralamaya devam ediyor.

TR.EUROSPORT.COM: Watford, Deulofeu'nun Bonservisini Aldı - UEFA, Galatasaray Kulübü'nün gelecek sezon UEFA Şampiyonlar Ligi'nde mücadele etmesine uygun olduğunu belirten resmi kabul mektubunu gönderdi.

HABERLER.COM: Zlatan Ibrahimovic: Almanya Tam Bir Makine - Yurtdışında yaşayan Türk vatandaşı genç kadın, önce Brüksel'de oyunu kullandı. Daha sonra da Türkiye'ye gelerek bir kez daha oy kullandı. Oy kullanma anlarını da Facebook'tan paylaştı.

ACUNN.COM: Yunan Yarışmacı Rodanthi'den Hilmi Cem'e Sürpriz Hediye - Ünlüler takımında Sema ile Mustafa Kemal'in elenişini değerlendiren Adem, oyun kaybederek Kıbrıs finaline gidemeyeceklerini dile getirdi.

SKORER: Zula'da Yaz Şenliği Başlıyor! - Yüzde 30 küçülmeyi planlayan Beşiktaş, yılda 1,2 milyon euro kazanan Fabri'nin zam istediği kabul etmedi.

BBCTURKISH.COM: Yunanistan'da Altın Şafak Partisi, Makedonya Anlaşması Sonrası Orduyu Göreve Çağırdı - Yunanistan Başbakanı Aleksis Çipras, Makedonya ile aralarında 26 yıldır süren ülkenin adı ile ilgili sorunu çözdüklerini ve Kuzey Makedonya Cumhuriyeti ismi üzerinde anlaştıklarını açıkladı.

TEKNOTALK.COM: Yeni Sony Rx100 Vı, Dünyanın En Hızlı Af Hızlı Fotoğraf Makinesi - Yeni Peugeot 508 SW – Tamamen yeni standartlar Yeni Peugeot 508 SW, Sportif Şıklık ve Pratiklik Arasında Mükemmel Denge Getiriyor.

IHA.COM.TR: Zülal Altın, Avrupa Şampiyonası Yolcusu - Zorunlu trafik sigortası olmayan araçların karayolu güvenliğini tehlikeye attığını vurgulayan TESK Genel Başkanı Bendevi Palandöken, “Ülkemizde sayısı 22,5 milyon aracın 4,6’sı, yani yüzde 20’sinin zorunlu trafik sigortası yok.

DHA.COM.TR: Zonguldak Uyuşturucudan Öldüğü İddia Edilen Gencin 3 Arkadaşı Tutuklandı - ZONGULDAK'ta, kamyonetin çarptığı motosikletteki Emre Çiller (18) ve Kerem Keloğlu (17) hayatını kaybetti.

AA.COM.TR: Zonguldak'taki Trafik Kazası - Zorlu Enerji Elektrik Üretim AŞ tarafından, Gazdaş Gaziantep Doğalgaz Dağıtım AŞ hisselerinin, şirket iştiraklerinden Zorlu Enerji Dağıtım AŞ'ye devrinin onaylandığı bildirildi.


Gazeteler son yıllarda büyük bir hızla büyüyen internet haberciliğinin gölgesinde kalsa da yine de çok büyük bir kitleye hitap ediyor. Teknolojinin gelişmesiyle bazı gazeteler medya sektöründe havlu atsa da, Türkiye'nin köklü gazeteleri hala günde binlerce gazete basmaya devam ediyor. Otoriteler bu gazetelerin artık haberleşme aracından fazlası olduğunu düşünüyor. Öyle ki bu gazeteler artık insanların siyası görüş, yaşam tarzlarını belli eder nitelikte. Büyük gazetelerin ayakta kalabilmesinin en önemli sebeplerinden biri de bu. Türkiye'nin önde gelen gazeteleri, hızla gelişen internet medyası karşısında ayakta kalabiliyorsa şüphesiz bu durumda duyarlı abonelerinin katkısı çok büyük.


Posta gazetesinin haftalık tiraj rakamlarına bakıldığında 400.000'e yaklaştığı görülüyor. İlk 3'e girmeyi başaran gazetelerden birisi olmayı başaran bir diğer gazete Hürriyet. Hürriyet gazetesi de 400.000 e yaklaşan haftalık tirajıyla göze çarpıyor. Hürriyet'in ardından Sözcü 300.000'i aşkın haftalık tirajıyla 3.sırada yer alıyor.