Gazeteler - Gazete Manşetleri - Gazete Oku

Haberler
Yön

Mersin Gazeteleri

Türkiye'deki gazete manşetleri. Gazetelerden okumak istediğiniz gazetenin birinci sayfasına tıklayın.
Gazete Başlıkları

bbcturkish.com:
Depremzede olduğunu söyleyen 5 yaşındaki Türk çocuk, Hollanda'da tek başına bulundu - Hollanda, tek başına bulunan 5 yaşındaki Türk çocuğu konuşuyor. Şehir merkezinde dolaşırken bulunan çocuk, Türkiye'den geldiğini ve anne-babasının 6 Şubat'taki depremde yaralandığını söyledi. Hollanda makamları çocuğun anlattıklarını araştırıyor.


Snob Magazi:
Şarkıcı Ege, depremin ardından yaşadığı travmaları bir bir anlattı: Üzüntüden sesim kısıldı, tedaviye başladık - Nişantaşı'nda görüntülenen güzel oyuncu Seray Kaya, Kızılcık Şerbeti'nin başrol oyuncusu Doğukan Güngör ile aşk yaşadığı iddiasını yalanlayarak "Hayatımda kimse yok" dedi.


dailymotion.com:
Yurtdışında sandıklar bu akşam kapanıyor - Yurtdışında oy kullanma işleminde son gün. Sandıklar bu akşam kapanıyor. Arzu Çakır Paris'ten bildiriyor.


carmedya.com:
Yeni BMW iX1, CI Bloom Çağdaş Sanat Fuarı'nda sergileniyor - Yeni Yaris Hybrid, mevcut Hybrid 115 versiyonunun yanı sıra yeni Hybrid 130 olmak üzere iki güç seçeneğiyle tercih edilebilecek. Hybrid 130, Hybrid 115'e göre yüzde 12 artışla 130 HP motor gücüne ve yüzde 30 artışla 185 Nm maksimum torka ulaşacak.


Magazinkolik.com:
Hollywood Vampires, İstanbul konserinin tüm gelirini depremzedelere bağışlayacak - Hollywood Vampires grubu, İstanbul'da vereceği konserin tüm gelirini depremzedelere bağışlayacaklarını açıkladı. Grup üyeleri Alice Cooper ve Joe Perry, bağışın DEC (Disasters Emergecy Commitee / Afet Acil Durum Komitesi) deprem yardım fonuna yapılacağını belirtti. DEC, Kahramanmaraş merkezli depremler sonrasında başlattığı bağış kampanyasına devam ediyor.


intersinema.com:
Tv8 Yayın Akışı - 03 Haziran 2023 - Tv8 kanalının 30 Mayıs 2023 Salı günü yayınlanacak programları arasında Survivor, Müge ve Gülşen'le 2.Sayfa, Zuhal Topal'la Yemekteyiz ve Canım Annem gibi programlar yer alıyor.


Xinhua News Agency:
Yunanistan'da Genç Sporcular Kung Fu Şampiyonasında Kıyasıya Mücadele Etti - Yunnan eyaletinin Xishuangbanna özerk ilinde bulunan Asya fillerinin sayısı artıyor. Yeni ailelere bölünen filler, doğal yaşam alanlarına geri döndü. Çin'de Asya fillerinin korunması için çeşitli önlemler alınıyor.


ankahaber.net:
Ziynet Sali Akhisar Çağlak Festivali'nde sahne aldı - Zafer Partisi'nin CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu'na Cumhurbaşkanlığı seçiminin ikinci turunda destek açıklamasının ardından Kayseri Milletvekili Adayı Fedakar Sonyürek, CHP'ye üye oldu. Sonyürek'e parti rozetini CHP İzmir Milletvekili Sevda Erdan Kılıç taktı.


haberler.com:
Zuhal Topal'la Yemekteyiz Korayhan Bey kimdir? 1 Haziran günü yarışan Korayhan Koç kimdir, kaç yaşında, nereli, yarışmadan kaç puan aldı? - Zuhal Topal'la Yemekteyiz programının yarışmacıları kimlerdir merak edildi. Merak edilen isimlerden birisi de üçüncü gün yarışmacısı Hatice Hanım oldu. Peki, Zuhal Topal'la Yemekteyiz Hatice Hanım kimdir? Hatice İpek kimdir, kaç yaşında, nereli, yarışmadan kaç puan aldı? İşte detaylar...


dha.com.tr:
Zonguldak'ta Tomruk Yüklü TIR Devrildi: 1 Yaralı - Zonguldak'ta, maden işçilerinden oluşan Türkiye'nin ilk ve tek 'madenci korosu', Türk Mutfağı Haftası etkinlikleri kapsamında konser verdi. Konserde vatandaşlar keyifli anlar yaşarken şarkılara dans ederek ve alkışlarla eşlik etti.


iha.com.tr:
Zonsiad'ın eve dönüş projesine tekstil atölyeleri destek verdi - Zonguldak'ta Yunus ekipleri, alkol alıp çevreyi rahatsız edenlere yönelik denetimler gerçekleştirdi. 26 Mayıs - 2 Haziran tarihleri arasında yapılan denetimlerde 132 kişi kontrol edildi ve 11 kişi uyarılarak uzaklaştırıldı. Vatandaşların huzur ve güvenliği için söz konusu bölgeye yönelik denetimlerin devam edeceği öğrenildi.


sondakika.com:
Zuhal Topal'la Yemekteyiz Yeni Sezon Başladı! 2 Haziran Cuma Canlı Yayın İzle! - Zuhal Topal'la Yemekteyiz programının yarışmacıları kimlerdir merak edildi. Merak edilen isimlerden birisi de üçüncü gün yarışmacısı Hatice Hanım oldu. Peki, Zuhal Topal'la Yemekteyiz Hatice Hanım kimdir? Hatice İpek kimdir, kaç yaşında, nereli, yarışmadan kaç puan aldı? İşte detaylar...


aa.com.tr:
Zonguldak'ta uyuşturucu operasyonunda yakalanan zanlı tutuklandı - Zvornik yakınlarında öldürülen ve kimlikleri tespit edilen 4 kurban daha defnedildi. Bosna Savaşı'nda 100 binden fazla kişi hayatını kaybetti.


Gazeteler son yıllarda büyük bir hızla büyüyen internet haberciliğinin gölgesinde kalsa da yine de çok büyük bir kitleye hitap ediyor. Teknolojinin gelişmesiyle bazı gazeteler medya sektöründe havlu atsa da, Türkiye'nin köklü gazeteleri hala günde binlerce gazete basmaya devam ediyor. Otoriteler bu gazetelerin artık haberleşme aracından fazlası olduğunu düşünüyor. Öyle ki bu gazeteler artık insanların siyası görüş, yaşam tarzlarını belli eder nitelikte. Büyük gazetelerin ayakta kalabilmesinin en önemli sebeplerinden biri de bu. Türkiye'nin önde gelen gazeteleri, hızla gelişen internet medyası karşısında ayakta kalabiliyorsa şüphesiz bu durumda duyarlı abonelerinin katkısı çok büyük.


Posta gazetesinin haftalık tiraj rakamlarına bakıldığında 400.000'e yaklaştığı görülüyor. İlk 3'e girmeyi başaran gazetelerden birisi olmayı başaran bir diğer gazete Hürriyet. Hürriyet gazetesi de 400.000 e yaklaşan haftalık tirajıyla göze çarpıyor. Hürriyet'in ardından Sözcü 300.000'i aşkın haftalık tirajıyla 3.sırada yer alıyor.

title