GAZETELER

İSTANBUL GAZETELERİ

GİT
İSTANBUL yerel

gazete manşetleri

. Gazetelerden okumak istediğiniz gazetenin birinci sayfasına tıklayın.

GAZETE BAŞLIKLARI

SONDAKIKA.COM: Türkiye'de yabancılara çalışma izni alma şartları değişti - Artan yabancı nüfusun Türk personel istihdamına zarar vermemesi adına yabancılar için çalışma izni şartları ve yabancı çalışma izni başvuru sistemi değiştirildi.

MILLIYETEMLAK.COM : Yatak Odası Mobilyalarında Yeni Trendler Neler? - Teknoloji ne kadar büyük bir hızla gelişiyor ve paralelinde gündelik hayatlarımızı aynı hızda değiştiriyorsa, arka planda bunun dünyamıza maliyetleri de katlanarak artıyor. Her gün, hatta her an kullandığımız cep telefonu ve diğer elektronik cihazların bağımlı olduğu değerli metaller örneğin; bunların çıkarılması ve işlenmesi gündeme hiç gelmeyen büyük bir kirlilik vesilesi aslında. Elektrikli otomobiller sıfır emisyonlu araçlar olarak satılıyor ama üretimleri sürecinde nasıl bir karbon ayak izi bıraktıkları hiç tartışılmıyor. Kısacası

TR.EUROSPORT.COM: Watford, Deulofeu'nun Bonservisini Aldı - Yıldız futbolcu, oldukça zor geçen maçın ilk dakikalarında kaydettiği golle ülkesini Fas karşısında zafere taşıdı.

TEKNOTALK.COM: Yks Giriş Belgesi Açıklandı! ÖSYM 2018 Yks Sınavı Giriş Yerleri - YSK Seçim Kurulu Seçimde Oy Kullanacak Seçmenlere Bilmesi Gerekenler ile ilgili Olarak Bilgilendirme Mesajları Gönderdi Cumhurbaşkanlığı ve milletvekili seçimlerine sayılı günler kala oy kullanacak seçmenler nelere dikkat etmeli?

ACUNN.COM: Yunan Yarışmacı Rodanthi'den Hilmi Cem'e Sürpriz Hediye - Ünlüler takımında Sema ile Mustafa Kemal'in elenişini değerlendiren Adem, oyun kaybederek Kıbrıs finaline gidemeyeceklerini dile getirdi.

BBCTURKISH.COM: Yunanistan'da Altın Şafak Partisi, Makedonya Anlaşması Sonrası Orduyu Göreve Çağırdı - Yunanistan Başbakanı Aleksis Çipras, Makedonya ile aralarında 26 yıldır süren ülkenin adı ile ilgili sorunu çözdüklerini ve Kuzey Makedonya Cumhuriyeti ismi üzerinde anlaştıklarını açıkladı.

ENERJIENSTITUSU.COM: Yorum: Enerji Dönüşümünü Başarır Mıyız? - Yenilenebilir enerji kaynaklarına (YEK) dayalı çatı ve cephe sistemlerinden üretilen ihtiyaç fazlası elektriğin alım fiyatına yönelik düzenleme yayınlandı.

CARMEDYA.COM: Yeni Mercedes Benz B Serisi Kamuflajlı Yakalandı - Yeni nesil Mercedes-Benz B-Serisi, test sırasında kameralara yakalandı.

HURRIYET.COM.TR: Zirveden Önce Çocuk Futbolcuları Ziyaret Etti - YURTDIŞINDA yaşayan Türk vatandaşları Türkiye'deki genel seçim ve referandum dahil 5'inci kez oy kullanıyor.

PEMBENAR: Yulaf Sütü Kullanmak İçin 6 Neden - FLO'nun Babalar Günü için çektiği reklam filmi, dijital kanallarda yayınlanmaya başladı. Fenomen bir babayı konu alan film, Youtuber olma yolunda yaşadıklarını mizahi bir dille anlatıyor.

DAILYMOTION.COM: Seçmenin Oyunu Hangi Başlıklar Belirleyecek? - Yaprak, çocukluktan beri kızlar dünyasından uzak, yanı başındaki dört adamdan oluşan rengarenk bir dünya kurmuştur kendine. Bir gün bu dünya, gizemli bir biçimde hayatına giren Barış’ın oyunlarıyla değişir. Bu değişim, onu kendisine ve kızlar dünyasına...

CEVAPLA.TV: Yeni Dönemdeki Temel Değişimler Neler Olacak? - Yurt dışına havale gönderecekseniz, buyurun sizi PTT işyerlerinde misafir edelim. Hem uzun kuyruklar beklemeyin hem de havale ücreti olarak küçük bir servet ödemeyin.

EURONEWS.COM: Yemen: Çatışmalar Şiddetlendi, Hudeyde Limanı Yeniden Kapanabilir - Yolcuları uçaktan inmeye zorlamak için sıradışı yöntemler kullanan Air Asia Havayolu şirketi pilotu tepki topladıAuthor: euronews-trTags: Uçak Posted: 21 juni 2018.

INTERSINEMA.COM: Upgrade Filmi - Upgrade filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tüm bilgileri. Upgrade filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.

SKORER: Zeljko Obradovic: "Ali Koç'un Burada Olması Çok Güzeldi" - Ünlü model Adriana Lima, sosyal medya hesabından Brezilya forması ile paylaşım yaptı. Adriana Lima paylaşımda sevgilisi Metin Hara ile birlikte yer aldı.

DUNYA.COM: Zorunlu Trafik Sigortası Yönetmeliğinde Değişiklik - Zorunlu trafik sigorta poliçesinin ilgili mevzuat çerçevesinde sonlandırılması durumunda, sigorta şirketine tahakkuk eden prim 25 liradan az olamayacak.

HABERLER.COM: Zümra Zülal Çalış, İzlenme Rekorları Kırıyor - Yurt dışındaki ünlü program Love Island'da yarışan 21 yaşındaki genç yarışmacı Zara McDermott'un çıplak görüntüleri internete sızdı.

IHA.COM.TR: Zülal Altın, Avrupa Şampiyonası Yolcusu - Zorunlu göç sebebiyle ülkelerinden ayrılmak zorunda kalan mülteciler bulundukları ülkelerde zorlu hayat şartları altında ayakta kalabilmek için ‘girişimci’ oluyor.

DHA.COM.TR: Zonguldak'taki Fetö Davasında Karar - ZONGULDAK'ta, Türkiye Taşkömürü Kurumu'na ait maden ocağında meydana gelen göçükte 2 işçi mahsur kaldı.

AA.COM.TR: Zorulu Trafik Sigortası Yönetmeliğinde Değişiklik - ZUHAL DEMİRCİ / DİLDAR BAYKAN - Uzmanlar, Kandil'de terör örgütü PKK'ya yönelik yürütülen operasyona ilişkin İran'ın Türkiye'yi desteklememesinin nedeni olarak iki ülkenin bölgesel rekabet içinde olması ve İran'ın örgütle ilgili farklı hesapları olduğu görüşünü paylaşıyor.


Gazeteler son yıllarda büyük bir hızla büyüyen internet haberciliğinin gölgesinde kalsa da yine de çok büyük bir kitleye hitap ediyor. Teknolojinin gelişmesiyle bazı gazeteler medya sektöründe havlu atsa da, Türkiye'nin köklü gazeteleri hala günde binlerce gazete basmaya devam ediyor. Otoriteler bu gazetelerin artık haberleşme aracından fazlası olduğunu düşünüyor. Öyle ki bu gazeteler artık insanların siyası görüş, yaşam tarzlarını belli eder nitelikte. Büyük gazetelerin ayakta kalabilmesinin en önemli sebeplerinden biri de bu. Türkiye'nin önde gelen gazeteleri, hızla gelişen internet medyası karşısında ayakta kalabiliyorsa şüphesiz bu durumda duyarlı abonelerinin katkısı çok büyük.


Posta gazetesinin haftalık tiraj rakamlarına bakıldığında 400.000'e yaklaştığı görülüyor. İlk 3'e girmeyi başaran gazetelerden birisi olmayı başaran bir diğer gazete Hürriyet. Hürriyet gazetesi de 400.000 e yaklaşan haftalık tirajıyla göze çarpıyor. Hürriyet'in ardından Sözcü 300.000'i aşkın haftalık tirajıyla 3.sırada yer alıyor.