Haberi Paylaş

İstanbul Wildcats, VALORANT Challengers TR: Birlik Ligi'nde Galakticos'u mağlup etti

Gamegar Haberleri

İstanbul Wildcats, VALORANT Challengers TR: Birlik Ligi'nde Galakticos'u mağlup etti

VALORANT Challengers Türkiye Birlik Ligi'nin ikinci hafta üçüncü gün karşılaşmalarında Galakticos ve İstanbul Wildcats ekibi karşı karşıya geldi. Galakticos'u 2-1 mağlup eden İstanbul Wildcats, ligde altıncı sıraya yerleşti.

Galakticos – İstanbul Wildcats karşılaşmasında ilk haritayı kazanan Wildcats ekibi, ikinci haritayı uzatmalarda kaybetti ve karşılaşma üçüncü maça uzadı. Üçüncü haritada ise kıyasıya mücadele eden iki takımdan gülen taraf İstanbul Wildcats ekibi oldu.

İSTANBUL WILDCATS İLK GALİBİYETİNİ ALDI

İstanbul Wildcats ekibi, Galakticos'u 2-1 mağlup ederek ligde elenme grubundan ayrıldı ve altıncı sıraya yerleşti. İstanbul Wildcats, ligin ikinci haftasında oynadığı toplam üç karşılaşmada ilk galibiyetini aldı. Karşılaşmanın MVP'si ise İstanbul Wildcats takımından Muhammed "mini" Salman oldu.

İstanbul Wildcats, VALORANT Challengers TR: Birlik Ligi'nde Galakticos'u mağlup etti

İSTANBUL WILDCATS 2 – 0 GALAKTICOS

Haven'da kıyasıya mücadele veren İstanbul Wildcats, 13-11'lik skor ile ilk haritayı kazanırken ikinci harita Icebox ise daha çekişmeli geçti. Icebox'a çok iyi başlayan Galakticos ekibi, İstanbul Wildcats ekibine nefes aldırmadan üst üste 6 round alırken ilk yarıyı 8-4 önde kapattı. İkinci yarı kazanmak için her şeyini ortaya koyan İstanbul Wildcats, durumu 12-12'ye getirdi ve karşılaşma uzatmalara gitti. Uzatmalarda ise 16-14 kazanan Galakticos, karşılaşmayı üçüncü haritaya taşıdı.

Discord sunucumuza katılmak için buraya tıklayınız

Üçüncü harita Ascent'te de 7-0 önde başlayan Galakticos, ilk yarıyı 7-5 önde kapattı. İkinci yarı sadece 2 round alabilen Galakticos ekibi, 13-9 mağlup olarak seride 2-1 geriye düştü ve İstanbul Wildcats ekibine mağlup oldu.

Valorant Gamegar Spor Haberler

title