Haberler

C-Smash VRS, PlayStation VR2'ye gelecek

Güncelleme:

SEGA Arcade System ve Dreamcast'tin bulmaca ve spor oyunu olan Cosmic Smash, bir Sony PlayStation blog gönderisinde VR için yeniden tasarlanarak PlayStation VR2'ye geleceği bildirildi. Yeni sürüm C-Smash VRS olarak adlandırılacak ve 23 Mart'ta oyun içi bir demosu yayınlanacak.

RapidEyeMovers'ın direktörü Jörg Tittel'in PlayStation Blog'da yayınladığı gönderide, "Müzik ve grafik tasarımın hayata geçirdiği canlandırıcı minimalist mekanlarda geçen oyun, spor ve bulmaca aksiyonunun eşsiz bir karışımıydı. Düşük yerçekimli kabağın blok kırıcıyla buluştuğunu düşünün. Uzay ve zamanın kenarına gerçek bir yolculuk." sözlerine yer verdi.

C-SMASH VRS, PLAYSTATION VR2'YE GELİYOR

Sega, orijinal oyunu Blasterball veya Breakout gibi oyunlara benzer şekilde "sanal gerçeklik squash" ve blok kırıcı oyunun bir karışımı olarak tanıttı. Bulmaca kısmını gösteren orijinal Cosmic Smash'in bazı oyunlarını buradan izleyebilirsiniz – bazen engellerin arkasına gizlenmiş bloklara nasıl vurulacağını anlatan bulmacayı içerir.

Çokgen beyaz avatarlar ve parlak vurgu renkleri ile Superhot'u andıran teması, orijinal Cosmic Smash'in 2001'de çıktığı ve çok benzer bir görünüme sahip olduğu göz önüne alındığında, beşki de Superhot'ın ona benzediğini söylemek daha adil olur.

Discord sunucumuza katılmak için buraya tıklayınız

PSVR2, Gran Turismo 7, Horizon Call of the Mountain, Tetris Effect, Pistol Whip ve daha fazlasını içeren istikrarlı bir lansman penceresi oyunuyla 22 Şubat'ta piyasaya sürülecek.

Yakupcan Aydemir
Haberler.com - Gamegar

Sony PlayStation PlayStation VR2 Playstation 23 Mart Sony Spor SEGA Vr Gamegar Haberler

Tonya Belediye Başkanı Osman Beşel çalışanları tarafından darbedildi

Tonya Belediye Başkanı Osman Beşel çalışanları tarafından darbedildi

2 çocuk annesi boğazı kesilerek katledildi! 3 altın bilezik için öldürmüş

2 çocuk annesi boğazı kesilerek katledildi! 3 altın bilezik için öldürmüş

Tebliğ yapanlara vatandaştan tepki: Namazdan milleti soğuttunuz, defolun

Tebliğ yapanlara vatandaştan tepki: Namazdan milleti soğuttunuz, defolun

Bakmadan Geçme

Okulların Kapanmasına Kaç Gün Kaldı (SAYAÇ)? 25 Mayıs Okullar ne zaman, hangi tarihte kapanacak? Dün gece deprem oldu mu? İzmir'de, İstanbul'da, Ankara'da deprem mi oldu? 25 Mayıs dün gece deprem mi oldu? Bugün hangi sınav var? Bugün ne sınavı var? 25 Mayıs Cumartesi hangi sınav yapılacak? İşte ÖSYM Sınav Takvimi Steam çöktü mü? 25 Mayıs Cumartesi Steam sorun mu var? Galatasaray'da seçim ne zaman, seçim bugün mü? Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 25 Mayıs AFAD ve Kandilli deprem listesi! 25 Mayıs Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu? #128680 Yeni eğitim müfredatı onaylandı mı? Talim ve Terbiye Kurulu müfredatı onayladı mı? 25-26 Mayıs Konya'da elektrik kesintisi yaşanacak ilçeler! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 25-26 Mayıs 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 25 Mayıs 2024 Sayısal Loto çekiliş sonuçları açıklandı mı? Sayısal Loto sonuçları saat kaçta açıklanacak? Sayısal Loto CANLI izle! #128680 25-26 Mayıs Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 25-26 Mayıs İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? İstanbul'da elektrik kesintisi! 25 Mayıs 2024 Resmi Gazete ATAMA KARARLARI! Bugünün kararları neler? 25 Mayıs Resmi Gazete yayımlandı! 32266 sayılı Resmi Gazete atamalar #128240 25-26 Mayıs Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! KPSS sınav yerleri ne zaman açıklanacak 2024? #128196
Brezilya'dan ithal edilen 27 bin angus dev gemiyle Türkiye'ye getirildi

Brezilya'dan ithal edilen 27 bin angus dev gemiyle Türkiye'ye getirildi

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title