Haberi Paylaş
C-Smash VRS, PlayStation VR2'ye gelecek

C-Smash VRS, PlayStation VR2'ye gelecek

Gamegar Haberleri

SEGA Arcade System ve Dreamcast'tin bulmaca ve spor oyunu olan Cosmic Smash, bir Sony PlayStation blog gönderisinde VR için yeniden tasarlanarak PlayStation VR2'ye geleceği bildirildi. Yeni sürüm C-Smash VRS olarak adlandırılacak ve 23 Mart'ta oyun içi bir demosu yayınlanacak.

RapidEyeMovers'ın direktörü Jörg Tittel'in PlayStation Blog'da yayınladığı gönderide, "Müzik ve grafik tasarımın hayata geçirdiği canlandırıcı minimalist mekanlarda geçen oyun, spor ve bulmaca aksiyonunun eşsiz bir karışımıydı. Düşük yerçekimli kabağın blok kırıcıyla buluştuğunu düşünün. Uzay ve zamanın kenarına gerçek bir yolculuk." sözlerine yer verdi.

C-SMASH VRS, PLAYSTATION VR2'YE GELİYOR

Sega, orijinal oyunu Blasterball veya Breakout gibi oyunlara benzer şekilde "sanal gerçeklik squash" ve blok kırıcı oyunun bir karışımı olarak tanıttı. Bulmaca kısmını gösteren orijinal Cosmic Smash'in bazı oyunlarını buradan izleyebilirsiniz – bazen engellerin arkasına gizlenmiş bloklara nasıl vurulacağını anlatan bulmacayı içerir.

Çokgen beyaz avatarlar ve parlak vurgu renkleri ile Superhot'u andıran teması, orijinal Cosmic Smash'in 2001'de çıktığı ve çok benzer bir görünüme sahip olduğu göz önüne alındığında, beşki de Superhot'ın ona benzediğini söylemek daha adil olur.

Discord sunucumuza katılmak için buraya tıklayınız

PSVR2, Gran Turismo 7, Horizon Call of the Mountain, Tetris Effect, Pistol Whip ve daha fazlasını içeren istikrarlı bir lansman penceresi oyunuyla 22 Şubat'ta piyasaya sürülecek.

PlayStation VR2 Playstation Vr Gamegar Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title