Fenerbahçe Bafra Futbol Altyapı Okulu Playy-off'ta

Samsun Amatör Minikler Ligi C Grubu'nda 29 Puanla Grup Lideri Olan Fenerbahçe Futbol Okulu Bafra Şubesi, Play-off'a Katılma Hakkı Kazandı.

Fenerbahçe Bafra Futbol Altyapı Okulu Playy-off'ta

Samsun Amatör Minikler Ligi C Grubu'nda 29 puanla grup lideri olan Fenerbahçe Futbol Okulu Bafra Şubesi, play-off'a katılma hakkı kazandı.

Bafra Tekelspor ile birleşerek mücadele ettiklerini belirten Fenerbahçe Futbol Okulu Bafra Şubesi Sorumlusu ve Tekelspor Başkan Vekili Serhat Mürtezaoğlu, "Bafra Fenerbahçe Tekelspor adı altında Samsun'da oynanacak olan play-off maçlarına grup birincisi olarak katılma hakkı kazandık. Minikler grubunda 1995 doğumlu çocuklarımızın mücadele ettiği maçlardan sonra grup lideri olarak play-off grubuna kalmamız bizleri sevindirdi. Çocuklarımızın göstermiş oldukları bu başarıyı, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı'nda Fenerbahçe'ye ve Bafra'ya armağan ediyoruz" diye konuştu.

Fenerbahçe Bafra Tekelspor Antrenörü Galip Es ise, "Çocuklarımızın özveriyle çalışarak birlikte kazandığımız başarısından dolayı takımımızı kutluyorum. Eğitimimizi ve çalışmalarımızı daha iyi seviyelere çıkartmanın gayreti içerisindeyiz.1995 doğumlu Minikler C Grubu'nda 10 maç sonucunda 29 puanla, 17 gol atarak lider olduk. Takımımız genel olarak da başarılı bir performans sergiledi. Bunu ilerde kazanacağımız başarılarla da pekiştirmek istiyoruz. Bireysel olarak Ercan Coşkun adlı minik futbolcumuz 9 gol atarak, Fenerbahçe merkez altyapıya seçilmesinin olumlu etkilerini gösterdi. Takımımız 8 takımın play-off'a kaldığı maçlardan sonrada ilk 3'ü paylaşacak takım, Türkiye Şampiyonası elemelerine katılacak" şeklinde konuştu.

(NA-MAY-EE-CC-S)

Kaynak: İHA