Emre Altuğ'dan Şaşırtan Açıklama!

Emre Altuğ'dan Şaşırtan Açıklama!

Manken Çağla Şıkel'le Birlikte Olan Ünlü Şarkıcı Emre Altuğ, Geçtiğimiz Günlerde Hülya Avşar'ın Programına Katıldı ve Avşar Kızının Soruları Karşısında Zor Anlar Yaşadı.

Emre Altuğ'dan Şaşırtan Açıklama!

MANKEN ÇAĞLA ŞIKEL'LE BİRLİKTE OLAN ÜNLÜ ŞARKICI EMRE ALTUĞ, GEÇTİĞİMİZ GÜNLERDE HÜLYA AVŞAR'IN PROGRAMINA KATILDI VE AVŞAR KIZININ SORULARI KARŞISINDA ZOR ANLAR YAŞADI.

Altuğ, Avşar'ın; 'Bir kadın için şarkı yazdın mı?' sorusuna, 'Bazen normal hayatta kurmaktan utandığım, çekindiğim cümleleri ve kelimeleri şarkılarımda bir araya getirmeye çalışıyorum' yanıtını verdi.

Altuğ, aldatma konusunda ise şunları söyledi: 'Hiçbir zaman bir kız arkadaşım varken başka birine aşık olmadım. Çünkü bu yapıma uygun değil. Bir süreçten geçtim.

Dolayısıyla bu sürede yaşadığım ilişkiler içerisinde bazen kız arkadaşım varken başka bir kadınla birlikte oldum. Ama şunu söylemeye çalışıyorum; asla aşık olmadım. Skor peşindeydim. Gençlik işte...'

Hiçbir kıza 'Benimle çıkar mısın?' diye sormadığını da belirten Altuğ, bunun yerine öperek ilişki başlatmayı tercih ettiğini söyledi.

Altuğ, Avşar'ın 'Hiç reddedildin mi?' sorusunu ise 'Ben sağlamcıyımdır' diye yanıtladı. Avşar'ın ısrarı üzerine ise, 'Herkes reddedilmiştir' dedi.

Kaynak: Gecce