Ekrem İmamoğlu Fenerbahçe'nin kampanyasına da destekte bulundu

Ekrem İmamoğlu Fenerbahçe'nin kampanyasına da destekte bulundu

24.01.2021 14:40 | Son Güncelleme: 24.01.2021 15:23
Ekrem İmamoğlu Fenerbahçe'nin kampanyasına da destekte bulundu

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Beşiktaş ve Galatasaray'a desteği sonrası gelen çağrılar üzerine Fenerbahçe'nin de bağış kampanyasına destek oldu.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Fenerbahçe Spor Kulübü'nün de bağış kampanyasına destek olduğunu açıkladı.

İmamoğlu Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, "Beşiktaş ve Galatasaray'ın ardından güzide kulübümüz Fenerbahçe'nin bağış kampanyasına da destek oldum Fenerbahçe'ye gönül verenleri değerli kulübümüze destek olmaya davet ediyorum." ifadesini kullandı.

Ekrem İmamoğlu Fenerbahçe'nin kampanyasına da destekte bulundu

TARAFTARLARIN ÇAĞRISINA KULAK VERDİ

İmamoğlu dün yaptığı açıklamada da, Galatasaray'a destek olduğunu belirtmişti. İmamoğlu'nun sosyal medyadan yaptığı açıklama sonrası Fenerbahçe taraftarları, "Mesut Ol" kampanyasına da destek olması için çağrı yapmıştı.

Haber Yorumları (10)
CEMİL TEKİN ERZİNCAN: BİZLER BU TRANSİFERLE GURUR DUYDUK. . . HATİCEYE DEĞİL NETİCEYE BAKINIZ. . . SİZLERDE GURUR DUYMALISINIZ. . BİZLER BÜTÜN TAKIMLARIMIZIN OLUMLU HAREKETLERİ İLE GURUR DUYUYORUZ. . SİZDE BU KISKANÇLIĞI BIRAKIN SİZDE GURUR DUYUN. . . SAYGILARIMLA. . . .
CEMİL TEKİN ERZİNCAN: BOŞ ŞEYLERLE UĞRAŞMAYIN. . . HATİCEYE DEĞİL NETİCEYE BAKIN. . SİZDE GURUR DUYUN. . BİZLER DİGER TAKIMLARIN BAŞARISIYLA HER AN GURUR DUYARIZ. . SİZİNDE BÖYLE OLMANIZI DİLERİZ. . . DEDİKODUYU BIRAKIN GERÇEKLERİ GÖRÜĞN. . . SAYGILARIMLA. . . .
TOSUNPAŞA: Dünya yıldızı getirdiler şimdide dileniyorlarmı masrafları karşılamak için başkan kulüplere değil vatandaşa yardım edin
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title