Haberler

Son dakika haberleri! Ulutek bünyesindeki firmalara melek yatırım ve işbirliği fırsatları anlatıldı

Güncelleme:

Son dakika haberleri... ULUTEK Teknopark, bünyesinde hizmet veren firmalara iş hayatlarında katkı sağlayacak, önlerini açacak eğitim çalışmalarını sürdürüyor.

ULUTEK Teknopark, bünyesinde hizmet veren firmalara iş hayatlarında katkı sağlayacak, önlerini açacak eğitim çalışmalarını sürdürüyor. Firmalara melek yatırımcılık ve kurumsal işbirlikleri hakkında bilgilendirme yapıldı.

ULUTEK Teknopark, bünyesinde faaliyet gösteren firmalara yönelik eğitimlerini sürdürüyor. Son olarak Keiretsu Forum Türkiye işbirliğiyle, firmalara melek yatırım almak isteyen firmalara yol haritası çizildi. Dijital ortamda gerçekleşen toplantıda Keiretsu Forum'un dünyanın en aktif ve en fazla şubesi olan melek yatırımcı ağı olduğunu anlatan Girişim Direktörü Emir Uzunoğlu, Türkiye Cumhuriyeti Hazine Müsteşarlığı tarafından akredite edilen ilk melek yatırımcı ağlarından biri olduklarını anlattı. Uzunoğlu, "Bu sayede girişimciler bir yatırım yaptığında, proje Hazine Müsteşarlığı tarafından onay ve KOSGEB ya da TÜBİTAK'tan destek alırsa, alınan desteğin yüzde 75'i, 1 milyona kadar olan kısmı vergi indirimine girebiliyor" dedi.

Daha çok firmalarını büyütmek isteyen yatırımcıların kendilerine başvurduklarını anlatan Uzunoğlu, yatırımcıları ön görüşme ve elemelerin ardından kabul ettiklerini belirterek, başvuru yapmak isteyen firmaların büyüme ivmesini baz aldıklarını anlattı. Uluslararası ve yerel anlamda çok sayıda destekleyici kuruluş ve sponsor ile işbirlikleri yaptıklarını söyleyen Emir Uzunoğlu, uluslararası ve yerel yatırımcıları buluşturan etkinliklerle üyeler arasındaki etkileşime de öncülük ettiklerini söyledi.

Eğitim programlarının, sektörlerinin öncü isimlerinin katılımları ile sürdürüleceğini belirten ULUTEK Teknoloji Bölgesi Yönetici A.Ş. Genel Müdürü Prof. Dr. İrfan Karagöz, yeni serbesti döneminde Teknopark firmalarının girişimlerinde önlerini açacak, işlerinin geleceğini şekillendirecek eğitim programlarını sürdüreceklerini söyledi. Prof. Dr. İrfan Karagöz, eğitim çalışmaları ile ULUTEK Teknopark ve bünyesinde hizmet veren firmaların arasındaki etkileşimi devamlı kılarak, sürekli gelişimi sağlamayı hedeflerini anlattı. Prof. Dr. İrfan Karagöz, bölgelerini Türkiye'nin öncü teknoloji merkezlerinden biri haline getirmek için çalıştıklarını vurgulayarak, Teknopark firmalarının çağın ve pandemi sonrasında yeniden şekillenen iş yaşamının düzenine ayak uydurarak süreçten daha güçlü ayrılabilmeleri için destek olmaya devam edeceklerini söyledi. - BURSA

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Ekonomi

Hazine Müsteşarlığı Türkiye Haberler Son Dakika

Eskişehir'de kızı ve torununu katleden cani dedenin, cinayeti neden işlediği ortaya çıktı

Eskişehir'de kızı ve torununu katleden cani dedenin, cinayeti neden işlediği ortaya çıktı

Mezuniyet törenindeki kıyafet krizine valilik el attı! Soruşturma için 2 müfettiş görevlendirildi

Mezuniyet törenindeki kıyafet krizine valilik el attı! Soruşturma için 2 müfettiş görevlendirildi

Bakan Şimşek: Borsaya vergi çalışması ertelendi

Bakan Şimşek: Borsaya vergi çalışması ertelendi

Bakmadan Geçme

CUMA MESAJLARI 14 Haziran: En anlamlı, en yeni Cuma mesajları neler? Hadisli ve dualı Cuma sözleri! Kısa, ayetli ve dualı Cuma mesajları hangisi? Survivor kupası altın mı, değeri ne kadar? 14 Haziran Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 14 Haziran İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? İstanbul'da elektrik kesintisi! 14 Haziran 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? Ogeday babası kimdir? Survivor Ogeday'ın babasının adı ne, kaç yaşına? #129300 14 Haziran Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 14 Haziran Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! Survivor kim kazandı, kim şampiyon oldu 14 Haziran Cuma 2024? 14 Haziran İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir'de elektrik kesintisi! 14 Haziran Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! 14 Haziran Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri! Survivor şampiyonu kaç para alıyor 2024? HSK atama kararnamesi 14 Haziran Cuma yayınlandı! Hakim ve Savcılar atama kararları PDF indir, OKU! #128220 Karaman bayram namazı saat kaçta 2024? Karaman bayram namazı saati Diyanet tarafından açıklandı
Süleyman Soylu'dan Cumhur İttifakı'na destek mesajı: Erdoğan ve Bahçeli tarih inşa ediyor

Süleyman Soylu'dan Cumhur İttifakı'na destek mesajı: Erdoğan ve Bahçeli tarih inşa ediyor

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title