Haberler

Kaliteyi Uygun Fiyata Alın: Madame Polo

sponsorlu içerik
Güncelleme:

40 yıldır tekstil sektöründe yer alan ve Madame Polo markasıyla müşterilerinin beğenisini kazanan Hardem Tekstil, her geçen gün büyüyerek hedeflerine doğru ilerliyor.

Hardem Tekstil, 40 yıl tecrübesini Madame Polo markasıyla müşterilerini beğenisine sundu ve kısa zamanda hedeflerine ulaştı. Şimdi ise tüm dünyanın kalbine girmek ve Madame Polo'yu dünyaya tanıtmak için kolları sıvamış durumda.

İşte İşimiz ekibinin sorularını yanıtlayan Hardem Tekstil bünyesinde faaliyet gösteren Mademe Polo markasının Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Demirkıran, "Fuar alanında olmaktan çok mutluyuz. Yurt içinden ve dışından müşterilerimiz standımıza uğruyor bu da bizi oldukça mutlu ediyor." dedi

"BİZ MARKAMIZA ÇOK GÜVENİYORUZ"

Eyüp Demirkıran, "Biz Hardem Tekstil olarak üretim hayatına yaklaşık olarak 40 yıl öncebaşladık. 3 yıldır Madame Polo ile müşterilerimize bire bir ulaşarak faaliyetlerimize devam ediyoruz. Firmamız, Bursa/Kestel'de organize sanayi bölgesinde 15 bin metrekarede 150 personel ile hizmet veriyor.İstanbul ve Bursa'da satış noktalarımız mevcut. Orta Doğu ağırlıklı olarak ihracat faaliyetlerimizi de sürdürüyoruz. Biz Madame Polo markamıza oldukça çok güveniyoruz. 2 senede yaklaşık olarak 36 milyon metre eşarp ve şal üretimi yaptık." şeklinde konuştu.

"KALİTEYİ UYGUN FİYATA MÜŞTERİLERİMİZE SUNUYORUZ"

Demirkıran, "Şu anda kalitemizle ve desenlerimizle dünyanın birçok yerine ulaştık. Üretim ve hacim anlamında Türkiye'de ilk 10 şirket arasına girmeyi başardık. Ürünlerimiz, çeşitliliğimiz, kaliteyi uygun fiyata müşteriye ulaştırmamız bizi rakiplerimizden ayıran temel özelliklerimiz arasında. Üretim ağımız yüksek ve entegre bir firma olduğumuz için üretim aşamalarının tamamı kendi tesisimizde yapılıyor ve dışarıda hiçbir işlem yapılmıyor. Dışarıya bağımlılığımız olmadığı için maliyetlerimiz düşüyor ve biz de kaliteyi uygun fiyata müşterilerimize ulaştırabiliyoruz. Konteyner bazlı yurt dışına gönderdiğimiz ürünlerimiz de 1 dolar ila 12 dolar arasında değişen bir yelpazeye sahip." ifadelerini kullandı.

"HEDEFİMİZİ TÜM DÜNYAYA ÜRÜNÜMÜZÜ TANITMAK"

Eyüp Demirkıran, "Bizim hedeflerimiz çok büyük. İhracat ağımızı sadece Orta Doğu olarak düşünmüyoruz. Dünyanın birçok yerine ulaşıp şallarımızı insanların kullanıma sunmayı amaçlıyoruz. Türkiye'de sanayici olmanın engelleri olabiliyor. Zaman zaman bürokrasi engellerine takılıyoruz. Ham madde ve enerji fiyatlarının yüksek olmasıbizi diğer ülkelerle rekabet etmede zor duruma düşürebiliyor bazı dönemlerde. Devletimizin sunduğu bazı teşviklerden yararlanıyoruz. Bu teşviklerin artmasını istiyoruz. Bizim hedeflerimiz yüksek, kendi ürettiğimiz ürünlerle iyi noktalara ulaşmaya çalışıyoruz." diye konuştu.

Kaynak: Haberler.com / Ekonomi

Eyüp Polo İşte İşimiz Ekonomi Haberler

Destici'den kızıyla ilgili iddialara yanıt: Bordrosunu istedim, kesintiler sonrası eline geçen rakam 37 bin TL'dir

Destici'den kızıyla ilgili iddialara yanıt: Bordrosunu istedim, kesintiler sonrası eline geçen rakam 37 bin TL'dir

Antalya'da işletmeci 2 nar suyu için turistlerden 1200 TL aldı! Dolandırıldığını anlayan çift polise başvurdu

Antalya'da işletmeci 2 nar suyu için turistlerden 1200 TL aldı! Dolandırıldığını anlayan çift polise başvurdu

Sokak hayvanları teklifinin komisyon görüşmelerinde gerilim had safhada! İçeride tartışma, koridorda arbede yaşandı

Sokak hayvanları teklifinin komisyon görüşmelerinde gerilim had safhada! İçeride tartışma, koridorda arbede yaşandı

Bakmadan Geçme

İZSU İzmir su kesintisi: İzmir'de sular ne zaman gelecek? Menderes ve Tire 17-18 Temmuz 2024 İzmir su kesintisi listesi! Beşiktaş Shakhtar Donetsk maçı hangi kanalda? BJK Shakhtar Donetsk maçını hangi kanal veriyor, nereden izlenir? EXXEN canlı maç izle! (BEŞİKTAŞ-SHAKHTAR) EXXEN kesintisiz donmadan canlı yayın! 17 Temmuz EXXEN spor canlı izle! Gaziantep GASKİ su kesintisi: Gaziantep'te sular ne zaman gelecek? İslahiye, Nurdağı, Oğuzeli 17-18 Temmuz 2024 GASKİ su kesintisi listesi! İznik Gölü nerede? İznik Gölü hangi şehirde, nereye bağlı? Adana ASKİ su kesintisi: Adana'da sular ne zaman gelecek? Sarıçam, Ceyhan, Kozan 17-18 Temmuz 2024 Adana su kesintisi listesi! KOSKİ Konya su kesintisi: Konya'da sular ne zaman gelecek? Meram, Ereğli, Akşehir 17-18 Temmuz 2024 Konya su kesintisi listesi! Kıbrıs'ta gezilecek yerler listesi : Kıbrıs seyahatinde nerelere gidilir? Kıbrıs'ın en güzel şehri hangisi? Kıbrıs'ı gezmek için kaç gün gerekli? BUSKİ Bursa su kesintisi: Bursa'da sular ne zaman gelecek? Nilüfer, Gemlik, Osmangazi 17-18 Temmuz 2024 Bursa su kesintisi listesi! ASAT Antalya su kesintisi: Antalya'da sular ne zaman gelecek? Manavgat, Konyaaltı, Serik 17-18 Temmuz 2024 Antalya su kesintisi listesi! İSKİ İstanbul su kesintisi: İstanbul'da sular ne zaman gelecek? Ümraniye, Bağcılar, Bahçelievler 17-18 Temmuz 2024 İstanbul su kesintisi listesi! ASKİ Ankara su kesintisi: Ankara'da sular ne zaman gelecek? Çankaya, Yenimahalle, Gölbaşı 17-18 Temmuz 2024 Ankara su kesintisi listesi! 18 Temmuz 2024 Günlük Burç Yorumları! AŞK, EVLİLİK, SAĞLIK, KARİYER burç yorumları! 18 Temmuz burç yorumları nedir? CANLI maç izle! (BEŞİKTAŞ-SHAKHTAR DONETSK) Canlı şifresiz donmadan HD maç izle! 17 Temmuz günün maçları nereden izlenir? İzmir Selçuk'ta yangın! İzmir'de yangın mı çıktı? Yangın nerede çıktı, ne oldu?
Cumhurbaşkanı Erdoğan'a mektup yazmışlardı! 35 yıllık sanayi devi Pakpen iflas etti

Cumhurbaşkanı Erdoğan'a mektup yazmışlardı! 35 yıllık sanayi devi Pakpen iflas etti

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title