Haberler

Gemlik Belediyesi, Seralarında Ürettiği Sebzeleri Ucuz Fiyatlarla Vatandaşlara Sunuyor

Güncelleme:

Gemlik Belediyesi, seralarında ürettiği sebzeleri piyasa koşullarının altında bir fiyatla vatandaşlarla buluştururken Gemlik Belediye Başkanı Mehmet Uğur Sertaslan, güncel ekonomik koşullarda vatandaşın cebini rahatlatmak için çalışmalara devam edeceklerini belirtti. Gemlik Belediyesi, ilçenin beş farklı noktasında kurduğu Halk Büfeler'le vatandaşlara ucuz ve kaliteli gıda ulaştırmaya devam ediyor. Piyasanın altında fiyatla ekmek, süt, zeytinyağı, tereyağı, lor ve tost peyniri gibi ürünleri vatandaşa sunan Gemlik Belediyesi, son olarak market fiyatının yarısına, kendi seralarında ürettiği domates, biber, patlıcan ve salatalık gibi ürünlerin satışına başladı. Konuyla ilgili bilgi veren Başkan Sertaslan, sürdürdükleri fiyat politikasıyla vatandaşların yanında olduklarını dile getirdi. Halk Büfeler'de vatandaşların ihtiyaçlarını karşılayacak ürünlerin her zaman uygun fiyatlarla satıldığına değinen Başkan Sertaslan, şöyle konuştu: 'Halk Büfeler'imiz, kurulduğu günden bu zamana kadar çok sayıda ürünü uygun fiyatlı ve kaliteden ödün vermeden ilçemiz genelinde beş farklı noktada vatandaşlarımıza ulaştırırken ev ekonomilerine ise milyonlarca lira katkıda bulundu. Göreve geldiğimiz süreden bu yana belirlediğimiz üretici belediye politikasının bir ayağı olan seralarımızda elde ettiğimiz domates, salatalık, biber ve patlıcan gibi binlerce kilogram sebzeyi süpermarketlerin yarı fiyatına hemşerilerimizle buluşturuyoruz. Gemlik Belediyesi olarak sadece rutin belediyecilik faaliyetleri değil, hemşerilerimizin ceplerini rahatlatmak için çalışmalarımıza devam ediyoruz.'

Gemlik Belediyesi, seralarında ürettiği sebzeleri piyasa koşullarının altında bir fiyatla vatandaşlarla buluştururken Gemlik Belediye Başkanı Mehmet Uğur Sertaslan, güncel ekonomik koşullarda vatandaşın cebini rahatlatmak için çalışmalara devam edeceklerini belirtti.

Gemlik Belediyesi, ilçenin beş farklı noktasında kurduğu Halk Büfeler'le vatandaşlara ucuz ve kaliteli gıda ulaştırmaya devam ediyor. Piyasanın altında fiyatla ekmek, süt, zeytinyağı, tereyağı, lor ve tost peyniri gibi ürünleri vatandaşa sunan Gemlik Belediyesi, son olarak market fiyatının yarısına, kendi seralarında ürettiği domates, biber, patlıcan ve salatalık gibi ürünlerin satışına başladı.

Konuyla ilgili bilgi veren Başkan Sertaslan, sürdürdükleri fiyat politikasıyla vatandaşların yanında olduklarını dile getirdi. Halk Büfeler'de vatandaşların ihtiyaçlarını karşılayacak ürünlerin her zaman uygun fiyatlarla satıldığına değinen Başkan Sertaslan, şöyle konuştu:

"Halk Büfeler'imiz, kurulduğu günden bu zamana kadar çok sayıda ürünü uygun fiyatlı ve kaliteden ödün vermeden ilçemiz genelinde beş farklı noktada vatandaşlarımıza ulaştırırken ev ekonomilerine ise milyonlarca lira katkıda bulundu. Göreve geldiğimiz süreden bu yana belirlediğimiz üretici belediye politikasının bir ayağı olan seralarımızda elde ettiğimiz domates, salatalık, biber ve patlıcan gibi binlerce kilogram sebzeyi süpermarketlerin yarı fiyatına hemşerilerimizle buluşturuyoruz. Gemlik Belediyesi olarak sadece rutin belediyecilik faaliyetleri değil, hemşerilerimizin ceplerini rahatlatmak için çalışmalarımıza devam ediyoruz."

Kaynak: ANKA / Ekonomi

Mehmet Uğur Sertaslan Mehmet Uğur Zeytinyağı Ekmek Ekonomi Haberler

Bahçeli'nin elini öptüğü için tartışılan Özel Harekat Başkanı Karadeniz sessizliğini bozdu

Bahçeli'nin elini öptüğü için tartışılan Özel Harekat Başkanı Karadeniz sessizliğini bozdu

AK Parti'den vekillerle ilgili performans raporu! 100'e yakın ismin yasama faaliyetlerinde rol almadığı tespit edildi

AK Parti'den vekillerle ilgili performans raporu! 100'e yakın ismin yasama faaliyetlerinde rol almadığı tespit edildi

5 oy farkla kazandı! TFF'nin yeni Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu oldu

5 oy farkla kazandı! TFF'nin yeni Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu oldu

Bakmadan Geçme

19 Temmuz Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 19 Temmuz 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 19 Temmuz Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 19 Temmuz İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? Eyüp, Üsküdar, Pendik elektrik kesintisi! 19 Temmuz Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 19 Temmuz İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir elektrik kesintisi! 19 Temmuz Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! 19 Temmuz Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri! Beyoğlu hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Beyoğlu nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Beylikdüzü hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Beylikdüzü nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Beşiktaş hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Beşiktaş nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? İSKİ İstanbul su kesintisi: İstanbul'da sular ne zaman gelecek? Beyoğlu, Fatih, Şişli 18-19 Temmuz İstanbul su kesintisi listesi! Galatasaray Trencin maç özeti ve golleri izle! (VİDEO) GS Trencin maçı özeti! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti? İzmir Balçova, Gaziemir, Karaburun elektrik kesintisi! İzmir elektrik kesintisi saat kaçta bitecek, elektrikler ne zaman gelecek? Fenerbahçe Hull City maç özeti ve golleri izle! (VİDEO) FB Hull City maçı özeti! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti?
Ne diyeceği merak konusuydu! Seçimi kaybeden Büyükekşi'den tek cümlelik veda

Ne diyeceği merak konusuydu! Seçimi kaybeden Büyükekşi'den tek cümlelik veda

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title