Adilcevaz Esnafının Kredi Sorunu Çözüldü - Haberler
Haberi Paylaş

Adilcevaz Esnafının Kredi Sorunu Çözüldü

İhlas Haber Ajansı - Ekonomi
Adilcevaz Esnafının Kredi Sorunu Çözüldü

Hükümet tarafından Adilcevaz esnafına verilen kredilerde yaşanan sorun, Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Bitlis Milletvekili Vedat Demiröz’ün girişimleriyle çözüldü.

Hükümet tarafından Adilcevaz esnafına verilen kredilerde yaşanan sorun, Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Bitlis Milletvekili Vedat Demiröz'ün girişimleriyle çözüldü.

Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun seçim öncesi vaatleri arasında yer alan esnafa sıfır faizli kredi imkanı 1 Ocak 2016 tarihi itibariyle yürürlüğe girdi. Ancak esnafa tanınan bu fırsattan Adilcevaz esnafı yararlanmakta sıkıntı çekince, devreye Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Bitlis Milletvekili Vedat Demiröz girdi. Demiröz'ün girişimleri sonucu Halk Bankası Adilcevaz şubesi, esnaflara tanınan kredi imkanlarından Adilcevaz esnafının yararlanması için talepleri almaya başladı. Ak Parti Adilcevaz ilçe Başkanı A. Hamdi Tutçu, esnafa tanınan kredi imkanlarından Adilcevaz esnafının sıkıntı yaşadığına değinerek, "Hükümetimizin vaatleri arasında bulunan esnafa sıfır faizli kredi imkanından Adilcevaz esnafının sıkıntı yaşaması üzerine durumu Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Bitlis Milletvekilimiz Sayın Vedat Demiröz'e bildirdik. Sağ olsun vekilimiz bu sıkıntı üzerine gerekli yerlerle görüşmeler yaparak esnafımızın yaşamış olduğu bu sıkıntıların çözülmesini sağladı. İlçemiz halkı ve esnaflarımız adına Genel Başkan Yardımcımıza teşekkür ediyoruz" dedi. - BİTLİS

İhlas Haber Ajansı / Ekonomi

Vedat Demiröz, Adilcevaz, AK Parti, Bitlis, Ekonomi, Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title