2019 yılının en başarılı e-ticaret sitesi ödülü Batman'a gitti - Haberler
Haberi Paylaş

2019 yılının en başarılı e-ticaret sitesi ödülü Batman'a gitti

Haberler.com - Ekonomi
 - Güncelleme:

Çilek Medya Grup tarafından düzenlenen Doğu Ödülleri kapsamında Yılın En Başarılı E-Ticaret Sitesi ödülü, 2019 yılında Batman şirketi olan getirecem.com'a gitti.

Çilek Medya Grup tarafından düzenlenen Doğu Ödülleri ilk kez bu sene Diyarbakır'da düzenlendi. Ödül töreninde, 2019 yılının en başarılı e-ticaret sitesi, bir Batman şirketi olan getirecem.com oldu.

Çilek Medya grup tarafından organize edilen ödül gecesine Erkan Petekkaya, Yusuf Güney, Nuri Alço, Tuba Özerk, Azad Yılmaz gibi sanat camiasının önemli isimleri katıldı. Programın sunuculuğunu ise Kaan Akıncı yaptı.

2019 yılının en başarılı e-ticaret sitesi ödülü Batman'a gitti

Eğitim, sanat, müzik ve bölge şirketlerinin ödül aldığı gecede, 2019 yılının en başarılı e-ticaret sitesi bir Batman şirketi olan getirecem.com oldu. Şirket adına ödülü alan Hasan Çankaya ödül sonrası açıklamalarda bulundu. Çankaya, "Üretirken, teknolojiyi, e-ticareti ve robotla üretimi; üretim proseslerimize entegre etmezsek üretim maliyetlerini minimize edemez ve rekabet edemeyiz. Katkısız doğal ve sağlıklı ürünlere ihtiyaç her geçen gün artarken diğer taraftan ülkemizde tarımı ve hayvancılığı unutur olduk" şeklinde konuştu.

2019 yılı en başarılı e-ticaret ödülü Batman'a gitti

"Bir diğer konu, asgari ücret verilen 600 kişilik kontenjanlı iş için 15 bin iş başvurusu yapılırken, getirecem.com olarak 5.000 TL maaşlı çoban veya 3.000TL maaşlı tandır ekmeği yapacak kadın bulamıyoruz."

Öte yandan şirket yetkilisi Hasan Çankaya'ya, siteyi kurma amaçlarını şu sözlerle özetledi:

"İşte bu projeksiyonlar ışığında, 23 yıllık teknoloji sektöründeki tecrübemizle, sağlıklı doğal ürünleri üretmek üzere getirecem.com'u kurduk."

2019 yılının en başarılı e-ticaret sitesi ödülü Batman'a gitti

Çankaya, 1 yıl içerisinde 4.000 evin kapısını çaldıklarını ve 100.000 adet siparişe ulaştıklarını belirtti.

Haberler.com - Ekonomi

Ticaret Batman Medya Teknoloji Ekonomi Güncel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title