Çılgın Sayısal Loto sonuçları! 27 Ekim Çarşamba Sayısal Loto sonuçları açıklandı mı? Sayısal Loto bugün kazanan numaralar neler? İşte sonuçlar! - Haberler
Haberi Paylaş

Çılgın Sayısal Loto sonuçları! 27 Ekim Çarşamba Sayısal Loto sonuçları açıklandı mı? Sayısal Loto bugün kazanan numaralar neler? İşte sonuçlar!

Haberler.com - Haberler | Gündem
Çılgın Sayısal Loto sonuçları! 27 Ekim Çarşamba Sayısal Loto sonuçları açıklandı mı? Sayısal Loto bugün kazanan numaralar neler? İşte sonuçlar!

27 Ekim Çarşamba Çılgın Sayısal Loto sonuçları açıklandı mı merak ediliyor. 27 Ekim Çarşamba Milli Piyango Online Çılgın Sayısal Loto sonuçları açıklandı mı? Yenilenen Çılgın Sayısal Loto kuralları neler? Çılgın Sayısal Loto ikramiyesi ne kadar, devretti mi? Çılgın Sayısal Loto çekilişi canlı izle! 27 Ekim Çılgın Sayısal Loto hangi numaralar kazandırdı? İşte tüm sonuçlar...

Sayısal Loto için araştırmalar devam ediyor. 27 Ekim Çarşamba Sayısal Loto çekilişi canlı yayında gerçekleşti mi? 27 Ekim 2021 Sayısal Loto sonuçları canlı takip sayfası! 27 Ekim Milli Piyango Online Sayısal Loto sonuçları açıklandı! Yenilenen Sayısal Loto kuralları neler? Sayısal Loto ikramiyesi ne kadar, devretti mi? 27 Ekim Çarşamba Sayısal Loto sonuçlarına haberimizden ulaşabilirsiniz. İşte detaylar haberimizde...

27 EKİM ÇILGIN SAYISAL LOTO SONUÇLARI!

27 Ekim Sayısal Loto sonuçları açıklandı.

27 Ekim Sayısal Loto kazanan numaralar ise: 2-18-25-36-45-65 joker 26 ve süperstar 24 oldu.

Çılgın Sayısal Loto sonuçları! 27 Ekim Çarşamba Sayısal Loto sonuçları açıklandı mı? Sayısal Loto bugün kazanan numaralar neler?

ÇILGIN SAYISAL LOTO SONUÇLARI TAKİBİ İÇİN TIKLAYINIZ...

ÇILGIN SAYISAL LOTO CANLI YAYIN TAKİBİ İÇİN TIKLAYINIZ...

ÇILGIN SAYISAL LOTO NASIL OYNANIR?

Çılgın Sayısal Loto, 1'den 90'a kadar olan sayılar arasından 6 tanesini seçerek kolon oluşturmaya dayalı oyundur. Kolonlarında en az 2, en fazla ise 6 adet sayı bilinmesi durumunda farklı miktarda ikramiye kazanmak mümkün. Çılgın Sayısal oynamak için, www.millipiyangonline.com veya Milli Piyango uygulamasından profil oluşturup online kupon doldurulabiliyor. Gündem haberler için bizi takip edin. Haberler.com gündemin sıcak konularını sizler için derliyor. Haberler.com okumaya devam edin. Sizlere en doğru bilgileri tarafsız şekilde iletiyoruz.

Ayrıca Milli Piyango satış bayilerinden Çılgın Sayısal Loto kuponunu oluşturarak da oynanabilir. Her çekilişte küre içerisindeki 90 numara içinden 6 numara + 1 numara (Joker) çekilir. Joker sayısı olarak çekilen 6 sayıdan sonra 1 sayı çekilir. Bu sayı kenara koyulur ve bir sonraki çekilişe dahil edilmez. Oynanan her kolon sadece 3 TL'dir. 18 yaşından büyük olan herkes Çılgın Sayısal Loto oynayabilir. Kazanma oranı ise oynadığın kolon ve bilinen numara adedine göre değişir:

Birinci kategori olan "6 bilen", kazanan kombinasyonun 6 rakamının tamamının doğru tahmin edildiği kombinasyonlardır. 6 bilenler büyük ikramiyeyi kazanır. Haberler.com sizler için en doğru bilgileri araştırıyor. Doğru kaynak için doğru yerdesiniz.

İkinci kategori olan "5+1 bilen", kazanan kombinasyonun 5 rakamının doğru tahmin edildiği ve 6'ıncı rakamın "Joker" rakamına eşit olduğu kombinasyonlardır. Haberler.com kısaca bilgiler sizlerle. Aşağıdan haberimizi okumaya devam edebilirsiniz.

Üçüncü kategori olan "5 bilen", kazanan kombinasyonun 5 rakamının doğru tahmin edildiği ancak 6'ıncı rakamın "Joker" rakamından farklı olduğu kombinasyonlardır. Haberler.com haberini okuyorsunuz. Haber kaldığı yerden devam ediyor. Haberler.com haberini okuyorsunuz. Haber kaldığı yerden devam ediyor.

Dördüncü kategori olan "4 bilen", kazanan kombinasyonun 4 rakamının doğru tahmin edildiği kombinasyondur. Haberler.com sizler için en doğru bilgileri araştırıyor. Doğru kaynak için doğru yerdesiniz. Haberler.com haberini okuyorsunuz. Haber kaldığı yerden devam ediyor. Haberler.com haberini okuyorsunuz. Haber kaldığı yerden devam ediyor.

Beşinci kategori olan "3 bilen", kazanan kombinasyonun 3 rakamının doğru tahmin edildiği kombinasyonlardır. Gündem haberler için bizi takip edin. Haberler.com gündemin sıcak konularını sizler için derliyor.

Altıncı kategori olan "2 bilen", kazanan kombinasyonun 2 rakamının doğru tahmin edildiği kombinasyonlardır. Kuponları kendiniz doldurabildiğiniz gibi önceden oynanmış hazır bilet satın alabilir veya "Sen Seç" ile terminalden rastgele rakam seçebilirsiniz.

Haberler.com - Gündem

Haberi Kaydet
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title