Doğa Derneği Haberleri

Doğa Derneği haber, Doğa Derneği son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Doğa Derneği - 20.04.2017
Dha Yurt Bülteni-3
Biz Bize Doğa Kulübü Derneği Başkanı Mustafa Kemal Özen ise Kırmıtlı Kuş Cenneti'nde keşif çalışması yapmak için geldiklerini belirterek, "Buradaki kuş ve kurbağa sesleri bizi çok etkiledi. Doğal güzelliği tanıtmak için elimizden geleni yapacağız. İlk fırsatta gurup olarak buraya gezi etkinliğimiz olacak" diye konuştu.Tanıtım gezisine katılan Osmaniye Korkut Ata Gençlik Spor ve Doğa Derneği yönetim kurulu üyesi Ali Laçinbala ise bölgeyi gezmeye gelenlere kano safari ile katkıda bulunduklarını kaydetti.
Doğa Derneği - 05.04.2017
Mersin'de Tarihi Kışla Arazisinin İmara Açılmasına Tepki
MERSİN'de Sultan 2'nci Abdülhamid tarafından kurulan Hamidiye Alayları için pek çok şehirde oluşturulan kışlalardan biri olarak 1904 yılında inşa edilen, Cumhuriyet döneminde 23'üncü Piyade Alayı'na, 2'nci Dünya Savaşı sırasında Heybeliada'daki Deniz Okulları'na geçici olarak ev sahipliği yapan Mersin Kışlası arazisinin imara açılmasına tepkiler sürüyor.Mersin Çevre ve Doğa Derneği, Mersin Çevre Dostları Derneği, Tarsus Çevre Koruma Kültür ve Sanat Merkezi Derneği, Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği, Atatürkçü Düşünce Derneği, Yeni Kuşak Köy Enstitülüler Derneği, Sosyal Demokrasi Derneği ve Haçova Kültür Derneği yönetici ve üyeleri Mersin Gazeteciler Cemiyeti'nde bir araya geldi.
Doğa Derneği - 05.04.2017
Dha Yurt Bülteni-11
Görüntü Dökümü ------------------------- (GÜVENLİK KAMERASI) Zanlının apartmandan içeri girmesi Pantolonundan demir kesme aletini çıkarması Bisikletin zincir kilidini kırması Bisikleti alması ve çıkışı SÜRE: 01'10" BOYUT: 72 MB Haber: Fatih KARAÇALI-Kamera: ADANA, ====================================================== 4)MERSİN'DE TARİHİ KIŞLA ARAZİSİNİN İMARA AÇILMASINA TEPKİ MERSİN'de Sultan 2'nci Abdülhamid tarafından kurulan Hamidiye Alayları için pek çok şehirde oluşturulan kışlalardan biri olarak 1904 yılında inşa edilen, Cumhuriyet döneminde 23'üncü Piyade Alayı'na, 2'nci Dünya Savaşı sırasında Heybeliada'daki Deniz Okulları'na geçici olarak ev sahipliği yapan Mersin Kışlası arazisinin imara açılmasına tepkiler sürüyor.Mersin Çevre ve Doğa Derneği, Mersin Çevre Dostları Derneği, Tarsus Çevre Koruma Kültür ve Sanat Merkezi Derneği, Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği, Atatürkçü Düşünce Derneği, Yeni Kuşak Köy Enstitülüler Derneği, Sosyal Demokrasi Derneği ve Haçova Kültür Derneği yönetici ve üyeleri Mersin Gazeteciler Cemiyeti'nde bir araya geldi.
Doğa Derneği - 15.03.2017
Dha Yurt Bülteni-10
EKİNOKS ZAMANI GÖRMEK LAZIM HAYTAP Osmaniye İl Temsilcisi ve Korkut Ata Gençlik Spor ve Doğa Derneği yöneticisi Ali Laçinbala ise Kuş Cenneti'nde kuş çeşitliliğinin yanı sıra doğa ve gün batımı manzarasının da insanı etkilediğini belirterek "Bu eşsiz güzelliği herkesin görmesi gerek.
Doğa Derneği - 27.02.2017
Yazar Yaşar Kemal Anısına Doğa Yürüyüşü
Korkut Ata Gençlik, Spor ve Doğa Derneği organizasyonunda, Kırmıtlı Kuş Cenneti'nde düzenlenen etkinliğe üniversite öğrencileri ve vatandaşlar katıldı.
Doğa Derneği - 22.02.2017
1071 Kilometrelik Yürüyüş Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nden Başladı
Serüven Motosiklet ve Alternatif Araç Tutkunları Eğitim, Araştırma, Spor, Kültür Yardımlaşma ve Doğa Derneği üyesi bir grup, kardeşlik için yürüyecekleri bin 71 kilometrelik yürüşün startını 15 Temmuz’da bombaların hedefi olan Cumhurbaşkanlığı Külliyesi yakınındaki Jandarma Genel...
Doğa Derneği - 14.02.2017
Orman ve Su İşleri'ne Ziyaret
Dünya Kuşları Koruma Kurumu (BirdLife International) Türkiye ortağı olan Doğa Derneği, Orman ve Su İşleri Tekirdağ Şube Müdürlüğü'nü ziyaret etti.
Doğa Derneği - 13.02.2017
Bolu'da Ücretsiz Kayak Eğitimleri Başladı
Tabiatın Kalbi Bolu Kültür ve Doğa Derneği ile iş birliği içinde hayata geçirilen eğitimlerin ilki geçtiğimiz hafta sonu gerçekleştirildi.
Doğa Derneği - 09.02.2017
Akbaba cennetinin ortasında termik santral kuruluyor
Yer seçimi konusunda nesli küresel ölçekte tehlikede küçük akbaba için bütün Avrupa'da daha yanlış bir yer belirlenemeyeceğini belirten Doğa Derneği uzmanları ÇED (Çevre Etki Değerlendirme) dosyasında belirlenen 7.
Doğa Derneği - 07.02.2017
Bolu'da Ücretsiz Kayak Eğitimi Verilecek
Tabiatın Kalbi Bolu Kültür ve Doğa Derneği tarafından Gerede Arkut Dağı Kayak Merkezi'nde ücretsiz kayak eğitimi verilecek.
Doğa Derneği - 01.02.2017
Dünya Sulak Alanlar Günü
"82 balık türü yok olma tehlikesi yaşıyor" Doğa Derneği'nden yapılan açıklamada ise Anadolu'daki gölleri besleyen pınarlarda ve kapalı göl havzalarında yaşayan 82 ayrı balık türünün, fark edilmeden yok olma tehlikesiyle karşı karşıya olduğu anlatıldı.
Doğa Derneği - 21.01.2017
Selfie Çekerken Göle Düşen Telefonlar Kamerada
TABİATIN Kalbi Bolu Kültür ve Doğa Derneği Başkanı Muzaffer Yıldırım, Yedigöller Milli Parkı'nda buz tabakasını kırarak daldığı göldeki atık kirliliğini su altı kamerasıyla görüntüledi.
Doğa Derneği - 21.01.2017
Dha Yurt Bülteni-7
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ ------------------------ -Şüphelilerin araçtan indirilmesi -Polisin şüphelilerle konuşması -Sağlık ekiplerinin müdahalesi -Araçtan çıkan uyuşturucu madde ve silah -Detaylar Haber-Kamera: Tezcan SOLMAZ/DÜZCE, ======================================= Selfie çekerken göle düşen telefonlar kamerada TABİATIN Kalbi Bolu Kültür ve Doğa Derneği Başkanı Muzaffer Yıldırım, Yedigöller Milli Parkı'nda buz tabakasını kırarak daldığı göldeki atık kirliliğini su altı kamerasıyla görüntüledi.
Doğa Derneği - 23.11.2016
Dha Yurt Bülteni- 3
Utah Üniversitesi, Kafkas Üniversitesi, Koç Üniversitesi ve Kars Kuzey Doğa Derneği'nden biyologlar, 27 gramlık büyük kamışçın kuşunun her sene Afrika ve Ortadoğu'daki 17 ülkeyi dolaştığını tespit etti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Doğa Derneği Haberleri | Doğa Derneği Haber - Haberler - Sayfa 8 - Doğa Derneği haberleri, son dakika doğa derneği haber ve gelişmeleri burada. Göç Eden Boz Ayılar Turizme Katkı Sağlayacak.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 23.10.2021 18:48:19. #1.16#

title