Beşiktaş'tan Serdar Ortaç'a çok ağır gönderme: Şarkıcı S.O. - Haberler Spor
Haberi Paylaş

Beşiktaş'tan Serdar Ortaç'a çok ağır gönderme: Şarkıcı S.O.

Haberler.com / Ömer Özarslan - Haberler | Spor

Siyah-Beyazlı kulüp, konserinde Beşiktaş'a küfreden şarkıcı Serdar Ortaç hakkında hukuki işlem başlattı. Beşiktaş, Serdar Ortaç'ın ismini anmadan sert bir açıklama yaptı. Resmi siteden, "Camiamıza yönelik hakaret içeren ifade ve davranışları nedeniyle şarkıcı S.O. hakkında hukuki işlem başlatılmıştır" bilgilendirmesi yapıldı.

Beşiktaşlılar, Serdar Ortaç'a çok öfkeli. Ünlü popçu, konserinde Siyah-Beyazlı kulübe yönelik ettiği küfür ve yaptığı el hareketlerinin sosyal medyaya düşmesiyle başını derde soktu.

Beşiktaş'tan Serdar Ortaç'a çok ağır gönderme: Şarkıcı S.O.

"ŞARKICI S.O."

Beşiktaş Kulübü, Serdar Ortaç hakkında suç duyurusunda bulundu. Siyah-Beyazlılar, açıklamada Serdar Ortaç'ın ismini bile anmadı.

"ADANA İÇİN ZIPLIYORUZ"

Serdar Ortaç şarkısını kesip bir konuşma yaptı. Ortaç Beşiktaş'a yönelik el hareketi yapıp, "Masalardan ışıkları gösteriyorlar telefondan. Adana Demirspor... Adana Demirspor bu hafta ağzına s...tı helal olsun Adana. O yüzden söylüyoruz. O yüzden zıplıyoruz" dedi.

İşte kulüpten yapılan açıklama:

"Bir organizasyon sırasında, Camiamıza yönelik hakaret içeren ifade ve davranışları nedeniyle şarkıcı S.O. hakkında gerekli hukuki işlemler başlatılmıştır."

Beşiktaş'tan Serdar Ortaç'a çok ağır gönderme: Şarkıcı S.O.

Beşiktaş'tan Serdar Ortaç'a çok ağır gönderme: Şarkıcı S.O.
Haberler.com - Spor Haberleri
Haberi Kaydet
Yorumlar (9)
ferfer :gidin ekmeğinize bakın boş işlerle uğraşıp boş şeyleri kendinize dert edinmeyin serdarında sergeninde yönetiminde keyfi yerinde hepsinin bir eli yağda bir eli balda sen nasıl geçiniyosun geçimini dert edin napacan ya kanmayın böyle boş işlere
Ahmet Gündoğdu:AHMET KAYADAN DOLAYI BAYAĞI DAYAK YEDI,ŞİMDİ SIRADA BJK TARAFTARI VAR.
Ahmet Gündoğdu:İDARE ET SERGEN GUNDEM OLAMIYORLAR.NASIL NE YAPALIM DIYOR.KUMAR PARASI LAZIM,ORDAN.BURDAN ÇIKARACAKLAR.
500
title