Beşiktaş'ta Sergen Yalçın depremi: Dönüşü yok artık, çalışmayacağım

Beşiktaş'ta Sergen Yalçın depremi: Dönüşü yok artık, çalışmayacağım

Haberler.com / Ali Gülhan - Haberler | Spor

Beşiktaş'ta Sergen Yalçın depremi yaşanıyor. Ünlü yorumcu Rıdvan Dilmen, sosyal medyadan yaptığı paylaşımla Sergen Yalçın'ın Beşiktaş'la yola devam etmeme kararı aldığını duyurdu. Dilmen yaptığı açıklamada, "Biraz önce görüştüğümde, 'Yazabilirsin hocam. Kimseyi kırıp dökmeden, başta yönetim ve taraftarımızı da asla üzmek istemem ama dönüşü yok artık bu sürecin ve çalışmayacağım' dedi" ifadelerini kullandı.

Rıdvan Dilmen, Beşiktaş'la yeni sözleşme görüşmeleri yılan hikayesine dönen Sergen Yalçın'ın siyah-beyazlı kulüple yola devam etmeyeceğini söyledi. Dilmen, Sergen Yalçın ile konuştuğunu ve başarılı hocadan izin alarak paylaşımı yaptığını belirtti.

"KARARININ KESİN OLDUĞUNU HİSSETTİM"

Rıdvan Dilmen'in açıklamaları şu şekilde:

"Süreç uzadıkça her gün daha fazla üzülüyordu! Biraz önce görüştüğümde, 'yazabilirsin hocam' dedi. 'Kimseyi kırıp dökmeden, başta yönetim ve taraftarımızı da asla üzmek istemem ama dönüşü yok artık bu sürecin ve çalışmayacağım' dedi. Ben yine de; Beşiktaş Başkanı ve yönetiminin, Sergen hocalarını çok seven taraftarlarıyla bir şekilde tekrar bir araya gelmesini bütün samimiyetimle arzuluyorum! Beşiktaş-Sergen Yalçın kopması beni Fenerbahçeli bir futbol adamı olarak üzdü. Israrla büyüğü olarak tavsiyeme rağmen kararının kesin olduğunu hissettim! Umarım yanılırım!"

Beşiktaş'ta Sergen Yalçın depremi: Dönüşü yok artık, çalışmayacağım

SON DEPREMLER: Türkiye ve dünyadan son dakika depremler listesi.

Beşiktaş'ta Sergen Yalçın depremi: Dönüşü yok artık, çalışmayacağım
Haberler.com - Spor Haberleri
Haber Yorumları (9)
CENGOO: Sergen'de az değil ama ha.. sırf pazarlığı kızıştırmak için kendini naza çekip duruyor.. Kesin bir duruşunuz olsun kardeşim imza atmayacaksanız net bir şekilde dile getirin yok atacaksanız lafı uzatmak gereksiz
FERİDYN SALLA: Sergen korkaklar gibi davrandi.Besiktasa bi sey veremeyecegini bilirken bu hareketi yapti.Mili takima da sadece husran getirecek.Ozgunum adam calismayi sevmiyor.
TARIK ARAS: Günlerdir kafamda şöyle bir senaryo var. Büyük ihtimalle, Şenol Güneş'in milli takımı başarısızlığı sonucu bırakacağını veya bıraktırılacağını, Sergen Yalçın'ın da milli takımın başına geçeceği umudunun veya fikrinin olduğunu, bu yüzden de Beşiktaş ile sözleşme yenilemediğini düşünüyordum. Sergen Yalçın milli takımın başına getirilecektir kanaatindeyim. Beşiktaş taraftarıyım, Şenol Güneş'in Beşiktaş'ın başına getirilmesini istemiyorum.
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Çok Okunan Haberler

title