Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi: Çok net söylüyorum, şampiyon biziz

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi: Çok net söylüyorum, şampiyon biziz

Haberler.com - Haberler | Spor

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, Sivas maçının ardından "Şampiyon biziz" diyen Teknik Direktör Sergen Yalçın gibi aynı sözleri kullandı. Çebi, "İmtina ediyordum ama artık çok net konuşuyorum, şampiyon biziz. Bunu söylemekte artık herhangi bir çekince görmüyorum" diye konuştu.

Siyah-Beyazlılar'ın Başkanı şampiyonluk hakkında ilk kez bu kadar iddialı konuştu. Ahmet Nur Çebi, "Çok net konuşuyorum şampiyon biziz" diyerek dikkatleri üzerine çekti.

İşte Çebi'nin o sözleri:

"ERKEN HAVAYA GİRMEDİK"

"Takımın erken şampiyonluk havasına girdiğini düşünmüyorum. Biz öndeyken rakiplerimize saygı gereği şampiyonluk söylemlerinde bulunmadık ama artık söylüyorum şampiyon biziz. Futbolcularımızın da bunu söylemesinde sakınca görmüyorum

"DİLLERİ VARMIYOR"

3 puan önde başka takım olsa şampiyon ilan etmişlerdi. Biz 3 puan öndeyiz, şampiyon demeye diller varmıyor. 6 hafta sonra bunu söyletmeyi biliriz.

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi: Çok net söylüyorum, şampiyon biziz

"ERKEN DE OLABİLİR"

Şampiyonluğumuzu erken de ilan edebiliriz. Erken ya da geç fark etmez. Geç olsun ama temiz olsun. Bizim için fark etmez. Bizi favori görmeyen yorumcular var, bizi bir türlü ilan edemediler.

"SADECE BEŞİKTAŞ VAR"

Şu an dört büyüklerden sadece Beşiktaş kupada oynayacak. Bu, başarılı olduğumuzun ikinci ispatı."

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi: Çok net söylüyorum, şampiyon biziz
Haber Yorumları (4)
AKİF ARSLAN: Teminatı almış belli ki şu ana kadar ki kayırmalara rağmen şampiyon olamazsanız futbol camiasından ayrılın derim
AHMET ÖRNEK : Başkanım sevgili başkanım bunlara gerek yok yani böyle açıklamalarla gülünç durumlara düşmeyelim daha 6 hafta var ve sadece 3 puan öndeyiz bu kadar kesin nasıl konuşabiliyorsunuz başkanım yapmayın biraz erdemli olalım kabul edelim futbolumuz kötü iyi futboldan uzaklaştık ve kendi tahminimi söyleyeyim şampiyon olamayacağız.
PENTAKİLL LOL: yemin ederim şunu fenerbahçe söylese üzerine darbe yapılırdı. ne demek kesin şampiyonuz. :)
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title