Haberler » Spor » Belhanda'nın menajeri William D'avila: Belhanda'ya yıllık 9 milyon euro önerdiler - Spor

Belhanda'nın menajeri William D'avila: Belhanda'ya yıllık 9 milyon euro önerdiler

Galatasaray'ın Faslı oyuncusu Younes Belhanda'nın menajeri William D'avila, "Yaz döneminde Suudi Arabistan'dan iki teklif getirdim ona. Yıllık 9 milyon euro önerdiler. Reddetti. Geçtiğimiz Ocak ayında Monaco ısrarla istedi. Reddetti. Çünkü Galatasaray'ı seviyor." dedi.

Belhanda'nın menajeri William D'avila: Belhanda'ya yıllık 9 milyon euro önerdiler

'nın menajeri William D'avila, Radyospor'a çarpıcı açıklamalarda bulundu. D'avila, "Belhanda 'a aşkla bağlı. Bunu fırtınalı bir aşk öyküsüne benzetebiliriz. Kulübü çok seviyor. Fatih Terim'i çok seviyor. Terim de onu çok seviyor. Belhanda çok iyi bir insan. Kimsenin dedikodusunu yapmaz. Hissettiğini söyler. Oynadığı maçlarda Galatasaray kazanıyor. Montpellier'de şampiyonluk. Dinamo Kiev'de şampiyonluk. Nice'de Avrupa Kupaları'na katılma derecesi elde ettiler. Galatasaray'da iki şampiyonluk ve kupalar. Hep kazanan bir oyuncu." dedi.

"GALATASARAY'I PARAYA DEĞİŞMEDİ"

Ünlü menajer, "Yaz döneminde 'dan iki teklif getirdim ona. Yıllık 9 milyon euro önerdiler. Reddetti. Geçtiğimiz Ocak ayında Monaco ısrarla istedi. Reddetti. Çünkü Galatasaray'ı çok seviyor. Ailesi burada çok mutlu. İstanbul'da harika bir yaşamları var. Galatasaray'ı paraya değişmedi." diye konuştu.


Haber Videosu: Belhanda'nın menajeri William D'avila: Belhanda'ya yıllık 9 milyon euro önerdiler
HABER YORUMLARI
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.