Başkan Baran Hastaları Evinde Ziyaret Ediyor

Başkan Baran Hastaları Evinde Ziyaret Ediyor

Rahatsızlığı nedeniyle evinde tedavi gören vatandaşı ikametinde ziyaret eden Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, “Sizlerin duaları ile bizleri ayakta tutuyor” dedi.

Başkan Baran Hastaları Evinde Ziyaret Ediyor

Rahatsızlığı nedeniyle evinde tedavi gören vatandaşı ikametinde ziyaret eden Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, "Sizlerin duaları ile bizleri ayakta tutuyor" dedi.


Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, saha çalışmaları dışında sosyal belediyecilik anlayışı ile ilçedeki yaşlı ve hastaları da evlerinde ziyaret ediyor. Bu kapsamda Başkan Baran, rahatsızlığı nedeniyle evinde tedavi gören Yahya Tavan'ı evinde ziyaret etti. Başkan Barana, AK Parti İlçe Başkanı Şener Söğüt, İlçe Kadın Kolları Başkanı Canan Mollaoğlu ve İlçe Gençlik Kolları Başkanı Doğan Orak da eşlik etti.


Ziyarette konuşan Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, belediye olarak yol, park, temizlik, imar gibi birçok konuda hizmet verdiklerini ancak bu hizmetlerden çok daha fazla çocuklara ve yaşlılara verilen hizmeti önemsediklerini belirtti. Başkan Baran, "Biz insanlarımızın her anında yanındayız. Özellikle yaşlı ve çocuklarımıza özel ilgi gösteriyoruz, onların ihtiyaçlarına duyarsız kalmıyoruz.Sizlerin hayır duası bizleri ayakta tutuyor, hizmet aşkımızı arttırıyor. Sizlerin öpülesi ellerinizden öpüyor ve sizlerle birlikte oluyoruz" dedi.


Ziyaretten dolayı teşekkür eden Yahya Tavan, "Sizleri bu zor günümüzde de yanımızda görmek bizleri mutlu etti" diye konuştu. Başkan Baran ve beraberindekiler daha sonra Güney Mahallesi'nde oturan Servet Adıgüzel'i evinde ziyaret etti. - KOCAELİ

Kaynak: İHA