Ali Koç bu sözleri duymasın! Kayseri Başkanı'nın açıklamalarına F.Bahçeliler ateş püskürdü - Haberler Spor
Haberi Paylaş

Ali Koç bu sözleri duymasın! Kayseri Başkanı'nın açıklamalarına F.Bahçeliler ateş püskürdü

Haberler.com - Haberler | Spor

Yukatel Kayserispor Başkanı Berne Gözbaşı, takımının yeni sezondaki hedefi ve şampiyonluk yarışı hakkında dikkat çekici açıklamalar yaptı. Gözbaşı'nın Fenerbahçe ile ilgili sözlerine Sarı-Lacivertli taraftarlar tepki gösterdi. Gözbaşı, "Şampiyon Trabzon olur. Beşiktaş sıkıntılı. Ali Koç iyi kadro kurdu, Pereira'yı getirerek doğru yaptı ama şampiyon olmak için bunlar yeterli değil" ifadelerini kullandı. Fenerbahçeliler, "Yeterli olan nedir?" diye tepki gösterdi.

Yukatel Kayserispor Başkanı Berna Gözbaşı, Türkiye gazetesinden Hasan Sarıçiçek'e konuştu. Gözbaşı, Kayserispor'un hedefinin Avrupa olduğunu ve altyapıdan gelen gençlerden gelir elde etmek olduğunu ifade etti.

İşte Gözbaşı'nın açıklamalarından satır başları:

"Asansör takım devri geride kaldı. Önümüzdeki birkaç yılda idari, sportif, ekonomik ve insan kaynağı anlamında Anadolu'nun Trabzonspor gibi parlayan yıldızı olacağız.

Bu sezon şampiyon Trabzonspor olur. Ne Beşiktaş ne Fenerbahçe ne de Galatasaray. Trabzonspor çok istikrarlı ve kadroları çok güçlü. Beşiktaş'ı özel maçta 3-0 yendik. 'Tam kadro çıkmadı' demezler mi, tam kadro olsa da inanın sonuç değişmezdi. Şampiyon (Beşiktaş) sıkıntılı.

Ali Koç heyecan duyulan bir takım kurdu, bildiği Pereira'yı getirerek doğruyu yaptı ama Fenerbahçe'yi şampiyon yapmak için bunlar yeterli değil.

Ali Koç bu sözleri duymasın! Kayseri Başkanı'nın açıklamalarına F.Bahçeliler ateş püskürdü

Fenerbahçeli muhabir Sercan Hamzaoğlu Gözbaşı'nın bu açıklamasına, "Kadro iyi, hoca iyi, yeterli olan nedir?" diye tepki gösterdi. Hamzaoğlu'nun bu paylaşımının altında Fenerbahçeli taraftarlar da Gözbaşı'nın ifadelerine sert çıktı.

Ali Koç bu sözleri duymasın! Kayseri Başkanı'nın açıklamalarına F.Bahçeliler ateş püskürdü
Haberler.com - Spor Haberleri
Yorumlar (5)
Resul Altıntaş:Eleştirel yoruma bile kendini kapatmış bir takım ve taraftarı. Fenerbahçe taraftarı kendini ne sanıyor. Gazetelerde spor yerine Fener yorumcuları var ve herşey Fenerin lehine yorumlanır. Ayna ayna söyle en güzel kim misali bunlar
FENERBAHÇE CUMHURİYETİ :Besmele çek lan FENERBAHÇE derken Osman Çelebi
ekrem kaya:'bir ferrari kullanıcısı; traktör sürücüsünden tavsiye fikir almaz'
500