Adnan Polat: "Çalışacağım insanları kendim seçmek istiyorum"

Galatasaray Kulübü başkan adaylarından Adnan Polat, göreve geldikleri zaman ilk önce bir kriz yönetimi oluşturacağını ve çalışmak istediği kişileri kendisinin seçeceğini söyledi.

Adnan Polat:

Galatasaray Kulübü başkan adaylarından Adnan Polat, göreve geldikleri zaman ilk önce bir kriz yönetimi oluşturacağını ve çalışmak istediği kişileri kendisinin seçeceğini söyledi.

Galatasaraylı İş Adamları Derneği'nin düzenlediği geceye katılan Adnan Polat, burada üyelere başkan olması halinde yapacakları konusunda bilgi verdi. Başkan adayı Polat, basına açık kısmında yapılan toplantıda Galatasaray'ın herşeyden önce birlik ve beraberliğe büyük ihtiyacı olduğunu belirterek, "Galatasaray'ın profesyoneller tarafından yönetilmesi gerekiyor. Kurumsallaşmayı rayına oturtmamız gerekiyor. Sportif alanda da her zaman başarıyı kovalayan bir ekip oluşturacağız" dedi.

"ÇALIŞACAĞIM EKİBİ KENDİM KURACAĞIM"

Herkesin cumartesi günü oluşturacağı yönetim listesini merak ettiğini ifade eden Polat, "Burada listede kimin olacağından çok mantalide daha ön planda olacak. Galatasaray'ın sıkıntılarını bilen birisi olarak, iki senelik dönmde kriz yönetimi şeklinde çalışmayı düşünüyorum. Şu anda görev yapan yönetim kurulu üyelerinden bazıları listemizde olacak bazıları olmayacak. Kimilere sevinecek kimileri üzülecek ama müsade ederseniz ben kendi çalışacağım ekibi kendim kuracağım. Uygulama dönemimizde Galatasaray'ın menfaatleri ön planda olacak. Bu zaman içinde belki acı reçetelerimiz olacak. Asla 'bir dönem daha seçilelim' politikası yapmayacağız." diye konuştu.

Polat, görev yapacakları süre içinde hiçbir kesimle kavga yapmak istemediklerini ancak, her zaman söylediği gibi kendilerine tokat atana asla öbür yanaklarını dönmeyecekleriini gerekirse kavgalarını yapacaklarını sözlerine ekledi.