Haberler

Sadettin Saran, Kırıkkale'de Gençler İçin Etüt Merkezi Açtı

Güncelleme:

Fenerbahçe divan kurulu üyesi ve iş adamı Sadettin Saran, Kırıkkale'de Halk Eğitim Merkezi ek binasında gençler için etüt merkezi açtı. Vali Mehmet Makas ile birlikte etüt merkezinin açılışını yapan Saran, gençlerle birlikte hatıra fotoğrafı çekindi.

Sadettin Saran Kırıkkale'de etüt merkezi açtı

KIRIKKALE - Fenerbahçe divan kurulu üyesi ve iş adamı Sadettin Saran, Kırıkkale'de Halk Eğitim Merkezi ek binasında gençler için etüt merkezi açtı. Vali Mehmet Makas ile birlikte etüt merkezinin açılışını yapan Saran, gençlerle birlikte hatıra fotoğrafı çekindi.

Fenerbahçe divan kurulu üyesi ve iş insanı Sadettin Saran tarafından Kırıkkale Halk Eğitim Merkezi ek binasına gençler için etüt merkezi yaptırıldı. Saran, Valisi Mehmet Makas ile birlikte etüt merkezinin açılışını gerçekleştirdi. Açılış töreninde konuşan Vali Makas, "Padişah, veziri ile Anadolu'yu geziyormuş ve vezirin memleketine gidiyor. Vezir padişahın gözüne girmek adına 'benim memleketimdir ama hazineden bir kuruş bile harcamadım' diyor. Padişahın bir sözü var, vezire, 'Seni azlettim kendi memleketine faydası olmayanın ülkesine faydası olmaz' diyor" dedi.

Makas, "Tabi ki Sadettin bey kendi cebinden kendi kazancını harcıyor. Sadece Kırıkkale'ye de değil, 81 vilayete yatırım yapıyor. Gençlerimizin kötü yola gitmemesi, çalışması, geleceğini inşa etmesi adına öz mal varlığını harcıyor. Kırıkkale'miz adına teşekkür ediyorum. Kırıkkaleli olmasından dayı kendisi ile gurur duyuyoruz. İnşallah, kulüp başkanlığını da Kırıkkale'miz adına istiyoruz" şeklinde konuştu.

Sadettin Saran ise, "Naçizane burada ufakta olsa bir katkıda bulunabiliyorsak ne mutlu bize. Her şey çocuklarımız ve ülkemiz için. Buradaki herkese çok teşekkür ediyorum" ifadesini kullandı.

Törende yapılan konuşmaların ardından Vali Makas ile birlikte etüt merkezini gezen Saran, gençlerle birlikte fotoğraf çekinip, kitap imzaladı. Açılış törenine AK Parti İl Başkanı Engin Pehlivanlı, İl Emniyet Müdürü Mustafa Emre Başbuğ, İl Milli Eğitim Müdürü Rıza Aydın, kurum müdürleri ve çok sayıda genç katıldı.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Yerel

Fenerbahçe Kırıkkale Yerel Spor Güncel Haberler

Bodrum bu yaz neden boş kaldı? Görüşlerinizi yazın

Bodrum bu yaz neden boş kaldı? Görüşlerinizi yazın

Hz. Muhammed'e hakaret eden şüpheli tutuklandı

Hz. Muhammed'e hakaret eden şüpheli tutuklandı

Kılıçdaroğlu'ndan Özel'e zehir zemberek 'El sıkma' yanıtı: Sarayda oturan zatın elini sıkmayacağız ve mücadele edeceğiz

Kılıçdaroğlu'ndan Özel'e zehir zemberek "El sıkma" yanıtı: Sarayda oturan zatın elini sıkmayacağız ve mücadele edeceğiz

Bakmadan Geçme

24-25 Temmuz Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri! 24-25 Temmuz Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 24-25 Temmuz 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 24-25 Temmuz Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 24-25 Temmuz İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? Pendik, Üsküdar, Esenler elektrik kesintisi! 24-25 Temmuz Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 24-25 Temmuz İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir elektrik kesintisi! 24-25 Temmuz Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Elektrikler ne zaman gelecek? Ankara Keçiören, Pursaklar, Gölbaşı elektrik kesintisi! Gaziosmanpaşa hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Gaziosmanpaşa nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Fatih hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Fatih nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Eyüpsultan hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Eyüpsultan nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Lugano Fenerbahçe maç özeti ve golleri izle! (VİDEO) Lugano FB maçı özeti! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti? Lugano Fenerbahçe maçı kaç kaç, bitti mi? MAÇ SKORU! Lugano Fenerbahçe maçı kaç kaç, canlı maç skoru! Lugano Fenerbahçe maçı CANLI izle! (HD) 23 Temmuz Lugano Fenerbahçe maçı canlı yayın nereden ve nasıl izlenir? Lugano Fenerbahçe maçı ilk 11'i! Fenerbahçe'nin Lugano maçı 11'i belli oldu mu, ilk 11'de kimler var?
Sahipsiz sokak köpekleriyle ilgili kanun teklifi, TBMM Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyonunda kabul edildi

Sahipsiz sokak köpekleriyle ilgili kanun teklifi, TBMM Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyonunda kabul edildi

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title