Haberler

Karacasu İmam Hatip Ortaokulu Okçuluk Takımı Kaymakamı Ziyaret Etti

Güncelleme:

Karacasu İmam Hatip Ortaokulu Okçuluk Takımı öğrencileri, Geleneksel Türk Okçuluğu Türkiye Şampiyonası'nda gösterdikleri başarılı performansın ardından Kaymakam Mehmet Gündoğdu'yu ziyaret etti. Öğrenciler, madalyalarını takdim eden Kaymakam Gündoğdu'ya teşekkürlerini ileterek, Karacasu'yu en iyi şekilde temsil etmek için ellerinden gelenin en iyisini yapacaklarını belirtti.

Karacasu İmam Hatip Ortaokulu Okçuluk Takımı öğrencileri, Geleneksel Türk Okçuluğu Türkiye Şampiyonası'nda gösterdikleri başarılı performansın ardından Kaymakam Mehmet Gündoğdu'yu ziyaret etti.

Geleneksel Türk Okçuluğu Türkiye Şampiyonası'nda, Karacasu İmam Hatip Ortaokulu Okçuluk Takımı öğrencileri Yıldız Kızlar kategorisinde il birincisi, Küçük Kızlar kategorisinde il birincisi ve Yıldız Erkekler kategorisinde İl ikincisi olan öğrenciler Kaymakamımız Mehmet Gündoğdu'yu ziyaret etti. Kaymakam Mehmet Gündoğdu öğrencilere madalyalarını bizzat takdim ederek, bu başarının sadece bir başlangıç olduğunu, gelecekte de bu tür başarılara imza atacaklarına inandığını ve genç sporculara desteklerinin devam edeceğini belirtti.

Öğrenciler de desteklerinden dolayı Kaymakam Gündoğdu'ya teşekkürlerini ileterek, bu tür organizasyonlarda Karacasu'yu en iyi şekilde temsil etmek için ellerinden gelenin en iyisini yapacaklarını belirtti. - AYDIN

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Yerel

Mehmet Gündoğdu Gündoğdu Karacasu Türkiye Yerel Spor Güncel Haberler

Refah'ta Hamas'tan İsrail ordusuna pusu: 8 ölü

Refah'ta Hamas'tan İsrail ordusuna pusu: 8 ölü

Diyanet'i karıştıran iddia! Gözaltına alınan Türk hacı, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a seslendi: Bizi çöp gibi götürdüler

Diyanet'i karıştıran iddia! Gözaltına alınan Türk hacı, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a seslendi: Bizi çöp gibi götürdüler

İndirim sinyali mi? Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın faiz sözleri kafa karıştırdı

İndirim sinyali mi? Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın faiz sözleri kafa karıştırdı

Bakmadan Geçme

A101 bayramda kapalı mı? 16 Haziran Pazar Kurban Bayramı 1. GÜNÜ A101 açık mı kapalı mı? ŞOK bayramda kapalı mı? 16 Haziran Pazar Kurban Bayramı 1. GÜNÜ ŞOK açık mı kapalı mı? BİM bayramda kapalı mı? 16 Haziran Pazar Kurban Bayramı 1. GÜNÜ BİM açık mı kapalı mı? Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 16 Haziran AFAD ve Kandilli deprem listesi! 16 Haziran Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu? Şans Topu sonuçları açıklandı mı? Şans Topu sonuçları ne zaman açıklanır? 16 Haziran 2024 Pazar Şans Topu sonuçlarına ne zaman, nereden bakılır? Süper Loto sonuçları açıklandı mı? 16 Haziran Süper Loto kazanan numaralar neler? Süper Loto sonuçlarına ne zaman, nereden bakılır? İtalya-Arnavutluk maç özeti ve golleri izle! (VİDEO) İtalya-Arnavutluk maçı özeti! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti? Bayram namazı nasıl kılınır? Bayram namazı kaç rekat? Yalova Kurban Bayramı namazı saat kaçta kılınıyor 2024? Yalova Kurban Bayramı DİYANET namaz vakti! Uşak Kurban Bayramı namazı saat kaçta kılınıyor 2024? Uşak Kurban Bayramı DİYANET namaz vakti! Tunceli Kurban Bayramı namazı saat kaçta kılınıyor 2024? Tunceli Kurban Bayramı DİYANET namaz vakti! Tokat Kurban Bayramı namazı saat kaçta kılınıyor 2024? Tokat Kurban Bayramı DİYANET namaz vakti! Tekirdağ Kurban Bayramı namazı saat kaçta kılınıyor 2024? Tekirdağ Kurban Bayramı DİYANET namaz vakti! Yozgat Kurban Bayramı namazı saat kaçta kılınıyor 2024? Yozgat Kurban Bayramı DİYANET namaz vakti! Van Kurban Bayramı namazı saat kaçta kılınıyor 2024? Van Kurban Bayramı DİYANET namaz vakti!
Ersan Şen: Şartlarda anlaşırsak Eylem Tok'un oğlunun davasını alırım

Ersan Şen: Şartlarda anlaşırsak Eylem Tok'un oğlunun davasını alırım

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title