VOLKAN YILMAZ HABERLERİ

Volkan Yılmaz haber, Volkan Yılmaz son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Volkan Yılmaz - 20.1.2015
Bandırmaspor'da Transfer
Kocaeli Birlikspor'dan Volkan Yılmaz transfer edildi.
Volkan Yılmaz - 14.1.2015
Uyuşturucu Bir Can Daha Aldı
Mersin'in Tarsus İlçesi'nde işsiz 34 yaşındaki Volkan Yılmaz, koluna aşırı dozda uyuşturucu enjekte edince yaşamını yitirdi.
Volkan Yılmaz - 29.12.2014
Yalova'dan Kısa Kısa
AK Parti Yalova Milletvekili Temel Coşkun, Altınova Belediye Başkanı Metin Oral, Kaytazdere Belediye Başkanı Ali Kangal, Subaşı Belediye Başkanı Volkan Yılmaz ve Taşköprü Belediye Başkanı Nedret Gülen'i ziyaret etti.
Volkan Yılmaz - 27.11.2014
Mut İlçe MHP Başkanlığı'na Durmuş Ali Çerekçi Atandı
MHP Mut İlçe Başkanlığı'na Durmuş Ali Çerekçi atandı. 23 Haziran 2014 tarihinden bu yana vekaleten göreve gelen Kamil Aydın’ın yerine MHP Mut İlçe Başkanlığı görevine Durmuş Ali Çerekçi getirildi. Genel Merkez tarafından atanan Çerekçi, ilçeye hizmet için bu göreve getirildiğini belirterek, yönetim kurulu arkadaşlarımla birlikte partimi en üst düzeye çıkarmak için gayret göstereceklerini söyledi. MHP ilçe teşkilatında görev almış olan arkadaşların yaptığı çalışma ile mutta belediye başkanlığı kazandıklarını ve bu başarıdan dolayı arkadaşlarına teşekkür ettiğini ifade eden Çerekçi, "Şimdi görev bize devredildi. Biz bu bayrağı aldık. Ve devir aldığımız bayrağı en yukarıya taşımak için var gücümüzle çalışacağız." diye konuştu Yönetim ise Cavit Nizamoğlu, Tunahan Meydan, Hüseyin Işık, Abdullah Cura, Hatice Özer, Mustafa Düzenli, Mehmet devam, Burak Parça, Mehmet Kaya, Habip Kaya, Mesut Yıldız, Ahmet Baştuğ, Gözde güngörmez, İdris Ünal, İbrahim Ak, İbrahim Yeşil, Mithat eşim, Özgür Yeşil, İsmail Bar, Hasan Ali Ata, Oktay Gezer, Kamil Aydın, Habip Yalçın, Kasım Çelik, Mehmet Keven, Saim Tekin, Emin Ali Güzlek, Mustafa Ünan, Elif Çetin, Mehmet Volkan Yılmaz, Hüseyin Ataman, Hasan Gül, Ali Günendi, Salih Günay, Mehmet eski ve Ahmet Kalemci’den oluştu.
Volkan Yılmaz - 25.10.2014
"Kravatlı Devlet Memurluğu ile Hiçbir Neticeye Varamayız"
Programa, Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman, Subaşı Belediye Başkanı Volkan Yılmaz, Altınova Belediye Başkanı Metin Oral, Tavşanlı  Belediye Başkanı Kadri Çicek, Kaytazdere Belediye Başkanı Ali Kangal, Yalova Kivi Birliği Başkanı Mustafa Tunalı'da katıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Volkan Yılmaz Haberleri | Volkan Yılmaz Kimdir - Haberler - Sayfa 10 - Volkan Yılmaz haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Volkan Yılmaz kimdir, hayatı ve biyografisi. Yalova'dan Kısa Kısa.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 27.10.2020 23:02:29. #1.14#
title