Van'da Polis ile Basın Mensupları Arasında Dostluk Maçı

Van'da Polis ile Basın Mensupları Arasında Dostluk Maçı

Van'da, Türk Polis Teşkilatı'nın 162. Kuruluş Yıldönümü Etkinlikleri Kapsamında Basın Mensuplarıyla Dostluk Maçı Yapan İl Emniyet Müdürlüğü Takımı, Karşılaşmayı 6-0'lık Farklı Bir Skorla Kazandı.

Van'da Polis ile Basın Mensupları Arasında Dostluk Maçı

Van'da, Türk Polis Teşkilatı'nın 162. kuruluş yıldönümü etkinlikleri kapsamında basın mensuplarıyla dostluk maçı yapan İl Emniyet Müdürlüğü takımı, karşılaşmayı 6-0'lık farklı bir skorla kazandı.

Türk Polis Teşkilatı'nın 162. kuruluş yıldönümü nedeniyle bu yıl 6.'sı düzenlenen dostluk maçı, Atatürk Şehir Stadı'nda yapıldı. Karşılaşmaya takım kaptanı olarak çıkan İl Emniyet Müdürü M. Salih Kesmez ile Basınspor'un kaptanı Selahattin Akdaş, karşılaşma öncesi birbirlerine çiçek verdi. İlk yarıyı 3-0 önde kapatan emniyet mensupları, karşılaşmanın ikinci yarısında da 3 gol atarak maçı 6-0 kazanıp, 5 yıl aradan sonra ilk kez basın mensuplarından oluşan takımı yenme başarısı sağladı.

Şu ana kadar yapılan 5 maçın 4'ünü basın mensupları kazanırken, 1 maç da berabere bitmişti. Dostluk havası içerisinde geçen karşılaşmanın sonunda Emniyet Müdürü M. Salih Kesmez, basın mensuplarına birer şapka ve teşekkür belgesi verdi.

(ŞAK-MET-SN-SN-Y)

Kaynak: İHA