Ünlü Spiker Ercan Taner, Bein Sports'tan İstifa Etti - Haberler Spor
Haberi Paylaş

Ünlü Spiker Ercan Taner, Bein Sports'tan İstifa Etti

Haberler.com - Haberler | Spor

Geçtiğimiz yaz NTV'den ayrılarak Bein Sports'a transfer olan ünlü spiker Ercan Taner, dün gece Twitter'dan yaptığı paylaşım ile istifa ettiğini duyurdu.

Geçtiğimiz yaz döneminde Spor Toto Süper Ligin yayın haklarını elinde bulunduran Beın Sports, 54 yaşındaki usta spiker Ercan Taner'i transfer ettiklerini duyurmuştu.

"YILIN TRANSFERİ OLARAK DUYURULMUŞTU

Kanalın resmi Twitter hesabından yapılan paylaşımda "Yılın transferi! Büyük Efsane Ercan Taner yuvaya döndü!" denilirken Taner'in geçmişte anlattığı maçları içeren bir video yayınlanmıştı.

Ünlü Spiker Ercan Taner, Bein Sports'tan İstifa EttiSpor Spikeri Ercan Taner

AYRILIĞI TWİTTER'DAN AÇIKLADI

Ancak Ercan Taner kişisel sosyal medya hesabından bir tweet atarak Bein Sports'tan ayrıldığını açıkladı. Taner, "Gördüğüm lüzum üzerine, perşembe akşamı saat 23:00'da Bein Sports'dan istifa ettim...Sevgi ve saygılarımla..."ifadesini kullandı.

Ünlü Spiker Ercan Taner, Bein Sports'tan İstifa Etti

Ünlü Spiker Ercan Taner, Bein Sports'tan İstifa Etti

Ünlü Spiker Ercan Taner, Bein Sports'tan İstifa Etti
Haberler.com - Spor Haberleri
Yorumlar (19)
ugur:kur bir spor kanalı ntv spor tadında çok izlenir
kilimci:yılların spikerine masa altı yapar mısın denilir mi. .
Zeki Öztrak:2005 yılları civarı arkadaşlarla halı sahaya gitmiştik. Yolda Ercan Taner ile karşılaştık, kısa bir sohbetten sonra. Bizim halı saha maçını kameraya çekip 10 dakika maçı anlatır mısın dedik. Bizi kırmadı kabul etti, ama internete yüklemeyin sakın dedi. O kayıtı hale arada izlerim. Türkiye''nin en iyi spikeri.
500
title