Uber Haberleri

Uber haber, Uber son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Uber - 25.11.2019
Uber'in Londra'daki faaliyet lisansı yenilenmedi
Telefon yazılımı üzerinden özel ulaşım hizmeti veren Uber'in İngiltere'nin başkenti Londra'daki işletim lisansının yenilenmeyeceği bildirildi.
Uber - 12.11.2019
Uber'in Üst Yöneticisi'nin Kaşıkçı cinayeti yorumu tepkilere neden oldu
NEW Dünyanın en büyük araç paylaşım şirketi Uber'in Üst Yöneticisi (CEO) Dara Khosrowshahi'nin, Amerikan HBO kanalında Kaşıkçı cinayetiyle ilgili yaptığı yoruma tepkiler sürüyor.
Uber - 11.11.2019
Kaşıkçı cinayetine "ciddi hata" diyen Uber CEO'su sözlerinden pişman oldu
En büyük 5. hissedarı Suudi Arabistan olan Amerikan Uber şirketinin CEO'su Dara Khosrowshahi, önce Cemal Kaşıkçı cinayetinin "ciddi bir hata" olduğunu söyledi, sonra sözlerinden pişmanlık duyduğunu açıkladı.
Uber - 9.11.2019
Yılın en ilham verici haftası Brand Week İstanbul sona erdi
"İnsan zekâsını ve bilgisayarı birleştirmek inanılmaz bir deneyim, insanlar bir bilgisayardan komut almayı garip ve şaşırtıcı buluyor." Brand Week Istanbul'un son gününde Marka ve Yapay Zekâ: Yerine Getirilmemiş Sözler, Alternatif Gelecekler konu başlıklı oturumda; Carnegie Mellon Üniversitesi, Yapay Zekâ ve İnsan-Bilgisayar Etkileşimi Profesörü Prof. Dr. John Zimmerman gelecek ve markalar hakkında görüşlerini paylaştı. Dijital ve geleneksel olanın birbirinden farklı olduklarına vurgu yapan Zimmerman, sahip olma teorisi ile ilgili tüketici davranışları araştırmacılarının verilerine göre; insanların farklı rollere sahip olduklarını anne, baba, sevgili, arkadaş gibi pek çok rollere büründüğümüzü ve bu roller ile hangi ürünleri satın alacağımıza karar verdiğimizi belirtti. 20 yıldan beri yapay zekâ arayüzü tasarlayan Zimmerman, "İnsan zekâsını ve bilgisayarı birleştirmek inanılmaz bir deneyim, insanlar bir bilgisayardan komut almayı garip ve şaşırtıcı buluyor" dedi. Yapay zekâ oluştururken sistemsel olarak bir algoritma yaratabilirsiniz ancak insanların sevdikleri, ilgi duydukları şeyleri yapay zekâya dönüştürmek farklı bir durum. Markalar artık yapay zekânın geleceğinin farkında ve bunun için özel ekipler kuruyorlar, hedef kitleleri için kişiselleştirilmiş pazarlama yöntemleri sunuyorlar. Konuşmasında Uber'in uçan taksilerini örnek olarak göstererek, gelecekte yapay zekâ ile birçok şeyin mümkün olacağına da değindi.
Uber - 30.10.2019
Meksika'daki havaalanlarında Uber nöbeti
Meksika'da Ulusal Güvenlik Muhafızlarının, internet üzerinden özel ulaşım hizmeti veren Uber bünyesindeki araçların kullanımını engellemek amacıyla ülkedeki havaalanlarında nöbet tutacağı bildirildi.
Uber - 17.10.2019
Mahkeme karar verdi, UBER araçları satışa çıktı (GÖRÜNTÜNÜN TAMAMI)
OTOMOBİLCİLER Esnaf Odası ile Birleşik Taksiciler Derneği'nin, internet uygulaması üzerinden ulaşım hizmeti veren UBER'e karşı açtığı davada karar çıktı.
Uber - 17.10.2019
MAHKEME KARAR VERDİ UBER ARAÇLARI SATIŞA ÇIKTI
Otomobilciler Esnaf Odası ile Birleşik Taksiciler Derneği'nin, internet uygulaması üzerinden ulaşım hizmeti veren UBER'e karşı açtığı davada karar çıktı.
Uber - 16.10.2019
TAKSİCİLER ODASI BAŞKANI AKSU: (UBER'E ERİŞİMİN ENGELLENMESİ) BUNDAN SONRA DAHA İYİ BİR HİZMET...
MAHKEMENİN UBER'e erişimin engellenmesine karar vermesinin ardından İstanbul Taksiciler Esnaf Odası Başkanı Eyüp Aksu, adliye önünde açıklamalarda bulundu.
Uber - 16.10.2019
DHA İSTANBUL BÜLTENİ-4
Görüntü Dökümü: -------------- Güvenlik kamera görüntüleri -Şüphelinin otomobilden inip restorana girmesi AKTÜEL -Şüphelinin emniyetten çıkışı  16.10.2019 - 16.16 Haber Kodu : 191016200 ======================================= 4- MAHKEMEDEN UBER KARARI -Mahkeme UBER'e internet erişiminin engellenmesine karar verdi.
Uber - 16.10.2019
Uber'in faaliyetleri durduruldu
İnternet üzerinden özel ulaşım hizmeti veren Uber'e erişimin engellenmesi ve firmanın Türkiye'den men edilmesi talebiyle açılan davayı kabul eden mahkeme, Uber'in tüm faaliyetlerinin durdurulmasına ve internet sitelerine erişimin engellenmesine karar verdi.
Uber - 16.10.2019
Mahkemeden UBER kararı
İSTANBUL Otomobilciler Esnaf Odası ile Birleşik Taksiciler Derneği'nin, internet üzerinden ulaşım hizmeti veren Uber'e erişimin engellemesi ve haksız rekabetin tespiti için açılan davada karar çıktı.
Uber - 16.10.2019
MAHKEMEDEN UBER KARARI
İstanbul Otomobilciler Esnaf Odası ile Birleşik Taksiciler Derneği'nin, internet üzerinden ulaşım hizmeti veren Uber'e erişimin engellemesi ve haksız rekabetin tespiti için açılan davada karar çıktı.
Uber - 16.10.2019
Mahkemeden Uber kararı (1)
İSTANBUL Otomobilciler Esnaf Odası ile Birleşik Taksiciler Derneği'nin, internet üzerinden ulaşım hizmeti veren Uber'e erişimin engellemesi ve haksız rekabetin tespiti için açılan davada karar çıktı.
Uber - 16.10.2019
MAHKEMEDEN UBER KARARI (1)
İSTANBUL Otomobilciler Esnaf Odası ile Birleşik Taksiciler Derneği'nin, internet üzerinden ulaşım hizmeti veren Uber'e erişimin engellemesi ve haksız rekabetin tespiti için açılan davada karar çıktı.
Uber - 16.10.2019
İstanbul 10. Asliye Ticaret Mahkemesi, taksici derneklerinin başvurularını kabul ederek UBER'in...
İstanbul 10. Asliye Ticaret Mahkemesi, taksici derneklerinin başvurularını kabul ederek UBER'in faaliyetlerinin durdurulmasına karar verdi.
Uber - 16.10.2019
flash!
İstanbul Otomobilciler Esnaf Odası ile Birleşik Taksiciler Derneği'nin, Uber'e erişimin engellemesi ve haksız rekabetin tespiti için açılan davada karar çıktı.
Uber - 16.10.2019
flaş
İstanbul Otomobilciler Esnaf Odası ile Birleşik Taksiciler Derneği'nin, Uber'e erişimin engellemesi ve haksız rekabetin tespiti için açılan davada karar çıktı.
Uber - 16.10.2019
İstanbul 10. Asliye Ticaret Mahkemesi, haksız rekabet oluştuğu gerekçesiyle Uber faaliyetlerinin...
İstanbul 10. Asliye Ticaret Mahkemesi, haksız rekabet oluştuğu gerekçesiyle Uber faaliyetlerinin durdurulmasına karar verdi.
Uber - 8.10.2019
AB'den kripto paralara düzenleme hazırlığı
Facebook, yılın başında kripto para birimi Libra'yı duyurmuştu. Coinbase, MasterCard, Visa, eBay, PayPal, Stripe, Spotify, Uber, Lyft, and Vodafone'nun da yer aldığı 27 destekçiyle kripto para birimini oluşturma yoluna çıkan Facebook, daha sonra bazı ortaklarının desteğini kaybetmeye başlamıştı.
Uber - 7.10.2019
Meksika'da taksicilerden Uber protestosu
Meksika'nın başkenti Meksiko'da Uber ve internetten ulaşım hizmeti veren benzer şirketleri protesto eden binlerce taksici trafiği kilitledi.
Uber - 7.10.2019
"Güçlü Bir Ulusal Ekonomi İçin Fikri Mülkiyetin Rolü" zirvesi
Hisarcıklıoğlu, ICC Türkiye bünyesinde yapılan çalışmalara işaret ederek, şunları kaydetti: "TOBB ve ICC Türkiye olarak Türkiye'de fikri mülkiyet hakları bilincinin gelişmesi konusunda önemli bir mesai harcıyoruz. Fikri mülkiyet haklarının ihlalinin aslında hırsızlıktan hiçbir farkı yok. Kul hakkı nasıl haramsa, fikri mülkiyet hırsızlığının da, bunun sonucunda oluşan haksız rekabetin de vicdanen hiçbir savunulacak yönü yok. Bu bilinci tüm topluma ve özel sektöre yaymamız gerekiyor. Bu konuya büyük bir emek harcamamızın bir diğer önemli nedeni ise ekonomimizi bir üst lige çıkarma isteğimiz. Bilgi ekonomisinin gücü su götürmez bir gerçek. Bilgi ekonomisinin temelinde de yaratıcı fikirler var, onların teknolojiyle buluşarak ihraç edilebilir ürünler haline gelmesi var. Günümüz dünyasında, icat çıkarmak, yeni fikirler üretmek bu ülkeye yapabileceğiniz en büyük hizmet. Bir yandan fikir üretenleri desteklerken öte yandan da o fikirleri koruyacak politikalar üretmek zorundayız." "Markayı koruyacak altyapıyı ortaya koyamazsak, Türkiye'yi küresel markaları olan ülke haline getiremeyiz" "Yaptığımız inovasyonu, ürettiğimiz teknolojiyi, çıkardığımız markayı koruyacak altyapıyı ve düzenlemeleri ortaya koyamazsak, Türkiye'yi ileri teknoloji ihracatçısı, küresel markaları olan bir ülke haline getiremeyiz." diyen Hisarcıklıoğlu, Türkiye'den de Google, Uber, Apple gibi markaların çıkması için, marka, patent, teknoloji, bilgi ve veriye sahip çıkılması gerektiğini söyledi.
Uber - 2.10.2019
"En kısa zamanda yol belgemizi istiyoruz"
"İBB 9+1 araçlara yol belgesi vermemekle korsanla baş edemez" Turizmde konfor ve kaliteden bahsedilen, hedeflerin çok yüksek olduğu bu dönemde Türkiye'de en çok turistin giriş yaptığı şehir olan İstanbul'da turizm yaşam kültürünün çok iyi bir seviyede olmadığını dile getiren Bayram, şöyle konuştu: "İstanbul'da korsan taşımacılıkla olan mücadele turizmi olumsuz etkilemeye devam etmektedir. Uzun zamandan beri Uber korsan taşımacılığına karşı olduğumuzu, turizmde taşımacılık fiyatlarının ve kalitesinin düşmesine sebep olduğunu defalarca söyledik.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Uber Haberleri | Uber Haber - Haberler - Sayfa 3 - Uber haberleri, son dakika uber haber ve gelişmeleri burada. İBB Ulaşım Kongresi'nde taksici ve UBER sürücüleri arasında gerginlik.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 30.11.2020 02:55:18. #1.14#
title