Türkiye 2. Futbol Ligi B Kategorisi

Türkiye 2. Futbol Ligi B Kategorisi 4. Grup'ta Mücadele Edecek Olan Erzincanspor'da Yeni Sezon Hazırlıklarını Sürdürdüğü Nevşehir Kampı Devam Ediyor.

Türkiye 2. Futbol Ligi B Kategorisi

Türkiye 2. Futbol Ligi B Kategorisi 4. Grup'ta mücadele edecek olan Erzincanspor'da yeni sezon hazırlıklarını sürdürdüğü Nevşehir kampı devam ediyor.

Kırmızı-siyahlı ekibin kamp çalışmalarıyla ilgili bilgi veren Erzincanspor Kulübü Basın Sözcüsü Semih Peker, kulübün iç ve dış transferde anlaştığı futbolcularla, amatör futbol kulüplerden takıma kazandırılan futbolcuların katıldığı Nevşehir'deki kampın sürdüğünü belirterek, yeni sezon için teknik direktör Mustafa Bankoğlu ve yardımcılarına güvendiklerini söyledi. Erzincanspor'un altyapısını güçlendirmek istediklerini ve bu yönde çalışmalar yapıldığını vurgulayan basın sözcüsü Semih Peker, teknik

direktör Mustafa Bankoğlu'nun bu konuya çok ciddi bir önem verdiğini ifade ederek, "Her dönemde riske girmek istemeyen ve isim yapmış futbolcularla çalışmak isteyen teknik direktörlerin aksine hocamız Mustafa Bankoğlu ilimizdeki yetenekli futbolcuları kazanmak için büyük çaba sarf ediyor. Bunun semeresini ise inşallah önümüzdeki sezon alacağız" dedi.

Takımın Nevşehir'de yaptığı iki hazırlık maçında, 1 galibiyet, 1 de beraberlik aldığını belirten Peker, teknik direktör Mustafa Bankoğlu'nun futbolcuların form grafiğinden memnun olduğunu dile getirerek, "Hocamız takımda eksik gördüğü sol bek ve forvet mevkileri için futbolcu alınması yönünde istekte bulundu. Transfer komitesi bu istek doğrultusunda çalışmalarına başladı. Tespit edilecek futbolcularla yine teknik heyetimizin onayı ile masaya oturacağız" şeklinde konuştu.

Yönetim kurulunun içinde oluşturulan tüm komitelerin çalışmalarını titizlikle sürdürdüğünü kaydeden Semih Peker şunları söyledi:

"Kulübe kurumsal bir kimlik oluşturmak için çalışan arkadaşlarımız alt yapıdan tesislere, transfer komitesinden finans kaynaklarına kadar bir çok alanda çalışıyor. Kulüp başkanımız Süleyman Tan ve başkan yardımcılarının görüşmeleri sayesinde Erzincanspor'a maddi katkı sağlamak yönünde olumlu gelişmeler sağlandı. Özellikle eski Ulaştırma Bakanımız sayın Binali Yıldırım'la yapılan görüşmeler olumlu sonuçlar verdi. Sayın bakanımız elinden gelen desteği Erzincanspor'a sağlayacağı sözünü verdi. Bu desteğinden

dolayı kendisine teşekkür ediyoruz. Bir çok alanda sınıf atlayan Erzincan, inşallah futbolda da bu destekler sayesinde bir üst lige çıkacaktır."

(İS-İRT-MFS-MEFS)