Times Haberleri

Times haber, Times son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Times - 13.8.2020
Son Dakika | Çin'den ABD Dışişleri Bakanı Pompeo'nun Çin ekonomisiyle ilgili açıklamalarına tepki
Çin Komünist Partisinin (ÇKP) yayın organlarından Global Times gazetesinin haberine göre, Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Cao Licien, başkent Pekin'de düzenlediği basın toplantısında, Pompeo'nun Çin'e ve Çin Komünist Partisine yönelik ısrarlı eleştirilerinin "Soğuk Savaş zihniyeti ve bencillik"ten kaynaklandığını söyledi.
Times - 13.8.2020
Son dakika haber... Kongrenin ABD'nin Türkiye'ye silah satışlarını son 2 yıldır gizlice engellediği iddiası
Haziran ayında New York Times'ta yer alan bir haberde Trump yönetiminin, Kongrenin silah satışlarına karışma yetkisini kaldırmayı tartıştığı iddia edilmişti.
Times - 11.8.2020
Son dakika haberi | Çin, Doğu Asya'da askeri tatbikatlarını artırıyor
Pekin, ABD'li Bakan Azar'ın Tayvan ziyaretinden hoşnut değil Çin Komünist Partisinin resmi yayın organlarından Global Times gazetesinin haberinde, Pekin yönetiminin hoşnutsuzluğunun, Azar'ın Tayvan ziyaretinden kaynaklandığı ifade edildi.
Times - 11.8.2020
Çin'den ABD Dışişleri Bakanı Pompeo'nun muhalif medya patronuyla ilgili açıklamalarına tepki
Çin Komünist Partisinin (ÇKP) yayın organlarından Global Times gazetesinin haberine göre, Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Cao Licien, başkent Pekin'de yaptığı açıklamada, Pompeo'nun Hong Kong ile ilgili meselelerde defalarca "asılsız yorumlarda" bulunduğunu ve Çin'in ulusal güvenliğini korumak için meşru çabalarını haksız şekilde suçladığını belirtti.
Times - 11.8.2020
Son dakika... Hindistan'daki sellerde ölü sayısı 246'ya yükseldi
Hindustan Times gazetesindeki habere göre, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) vakalarının 2 milyon 270 bini aştığı Hindistan'da muson yağmurlarının yol açtığı afet ve kazalardan da milyonlarca kişi etkilendi.
Times - 11.8.2020
ABD'de sahile vuran onlarca yunus gönüllüler tarafından kurtarıldı
IFAW yöneticilerinden Stacey Hedman, "Cape Cod Times" gazetesine yaptığı açıklamada, kuruluşun Deniz Memelileri Kurtarma ve Araştırma ekibinin, "Gut" olarak bilinen sahil şeridine vardığında karaya vuran yunusların birçoğunda halihazırda güneş yanığı oluştuğunu ve birçoğunun aşırı sıcağa maruz kaldığını gördüğünü ifade etti.
Times - 10.8.2020
İztuzu Plajı dünyanın "en iyileri" arasında
Dalyan Otelciler Derneği (DOD) Başkanı Ali Mürşit Yağmur, AA muhabirine, İztuzu'nun 2013'te The Times'ta Avrupa'nın en iyi plajı seçildiğini hatırlattı.
Times - 7.8.2020
Suudi Prens Bin Salman'ın Kanada'ya suikast timi yolladığı iddia edildi
NY Times gazetesinde yer alan habere göre, eski İçişleri Bakanlığı istihbarat yetkilisi Saad Cebri, ABD'de açtığı davada Bin Salman'ı kendisini öldürmek üzere yurt dışında yaşadığı Toronto'ya suikast timi yollamakla suçladı.
Times - 6.8.2020
Çin'de 26 yıl hapis yatan kişi suçsuz bulundu
Çin Komünist Partisinin (ÇKP) yayın organlarından Global Times'ın internet sitesindeki habere göre, Ciangşi Halk Yüksek Mahkemesi, Ekim 1993'te iki çocuğu öldürme suçundan tutuklanan Zhang Yuhuan'a karşı yeterli delil bulunmadığına hükmetti.
Times - 5.8.2020
CEPTETEB İŞTE'ye bir ödül de The Banker'den
CEPTETEB İŞTE'ye 4. uluslararası ödülü, sektörün en prestijli bankacılık ve finans pazar araştırma kuruluşlarından biri olan The Banker tarafından verildi. Dünyanın önde gelen yayın gruplarından Financial Times'ın bünyesinde yer alan The Banker, aynı zamanda bankacılık ve finans sektörünün en yaygın okunan dergilerinden biri olarak biliniyor.
Times - 4.8.2020
Çin, Sincan Uygur Özerk Bölgesi'nde "bağımsız insan hakları gözlemi" teklifini reddetti
Çin'in resmi yayın kuruluşu Global Times'ın haberine göre, Paris Büyükelçiliğinden yapılan açıklamada, Fransa'nın Sincan'daki Uygur Türklerine yönelik insan hakları ihlalleri iddialarının incelenmesi için Birleşmiş Milletler (BM) liderliğinde bir gözlemci heyetinin bölgeye gönderilmesi teklifine yanıt verildi.
Times - 4.8.2020
Çin'de Uygur Türklerine zorla kısırlaştırma yöntemleri uygulandığı ileri sürülüyor
Çin'in Sincan'daki baskı politikasına ilişkin belge New York Times'ın geçen ay basına sızdırılan Çin yönetimine ait 403 sayfalık resmi belgeye dayandırdığı haberinde, Sincan Uygur Özerk Bölgesi'ndeki güvenlik birimlerine "nasıl hareket etmeleri gerektiğine dair verilen detaylı talimatlar" dikkati çekmişti.
Times - 2.8.2020
Haftanın tarihine bakış
1938- "Times" gazetesi, "Atatürk ve Atatürk Türkiyesi" özel sayısı yayımladı.
Times - 31.7.2020
Microsoft TikTok'u almak için görüşmelerde bulunuyor
The New York Times'ın isimsiz kaynaklara dayandırdığı haberinde, söz konusu satın almaya yönelik görüşmelerin, ABD Başkanı Donald Trump'ın TikTok'u yasaklamaya yönelik adımlar atmayı değerlendirdiklerini açıklamasının ardından gündeme geldiği ifade edildi.
Times - 30.7.2020
Hong Kong'da 12 muhalefet adayı Yasama Konseyi seçimlerinden menedildi
Global Times'ın haberine göre, Hong Kong hükümetinden bir sözcü, seçim işleri komisyonunun, muhalefetten 12 adayın Yasama Konseyi seçimine katılmaktan menettiğini ve bu kararı desteklediklerini belirtti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Times Haberleri | Times Haber - Haberler - Sayfa 3 - Times haberleri, son dakika times haber ve gelişmeleri burada. Bartosz Bialek's best goals from his dream debut season in the Ekstraklasa.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 27.9.2020 11:20:15. #1.14#
title