Tatilciler Kuşadası'ndan Dönüş Yolculuğuna Başladı

Tatilciler Kuşadası'ndan Dönüş Yolculuğuna Başladı

Yılbaşı ile Birleşen Kurban Bayramı Tatili Bugün Sona Ererken, Tatillerini Kuşadası'nda Geçirenler Dönüş Yolculuğuna Başladı. 4 Günlük Bayram Tatilinin Ardından, Tatilciler Özellikle Otogarda Yoğun Kalabalıklar Oluşturdu.

Tatilciler Kuşadası'ndan Dönüş Yolculuğuna Başladı

Yılbaşı ile birleşen Kurban Bayramı tatili bugün sona ererken, tatillerini Kuşadası'nda geçirenler dönüş yolculuğuna başladı. 4 günlük bayram tatilinin ardından, tatilciler özellikle otogarda yoğun kalabalıklar oluşturdu.

Bayram tatilinin sona ermesiyle, tatil süresince yüzde 80 doluluk oranına ulaşan Kuşadası, bir günde boşaldı. Tatil boyunca hava sıcaklıklarının mevsim normalleri üzerinde seyretmesi ile kalabalığa sahne olan Kuşadası sokakları ve kıyı bandı, bayram öncesi haline dönmeye başladı.

Şehirlerarası otobüs terminalinde dün olduğu gibi bugün de hareketli saatler yaşandı. Bayram tatili için Kuşadası'nı seçen tatilciler dönüş yolculuğu için Kuşadası şehirlerarası otobüs terminalinde yoğun kalabalıklar oluşturdu. Tatilciler, mevsim normalleri üzerinde seyreden hava sıcaklığının da etkisiyle Kuşadası'nda 4 günlük tatilin tadını çıkardıklarını söyledi.

(ZH-SN-SN-Y)

Kaynak: İHA